Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Zegarki Dodatki MacMan 222 3
sprey

sprey
oj wieesz ^^) co by to niebyło to jednak dobry zegarek jest niezastąpiony

Napisane Feb 22, 2010, 8:04 pm
sprey

sprey
DeeDee powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
DeeDee powiedział(a):
W dobie komórek dziwactwem (pozytywnym) jest kupowanie zegarka.

Nie kazdemu zegarki sluza tylko do sprawdzania godziny ;) ja wole zerknac na nadgarstek niz wyciagac moj wielki telefon z kieszeni :)

Zegarki zazwyczaj służą do sprawdzenia godziny, chyba, że ktoś kupuje bajerancki zegarek dla lansu... (czego wolę nie komentować). BTW. zamiast wydawać kupe kasy na lanserski zegarek można zmienić telefon na mniejszy prawda?

głupoty mówisz kobieto zegarek  jest dopełnieniem stroju tak jak czapka i waznym elmentem prezencji męzczyzny jesli wbijam sie  w gajer to bez zegarka jest to ubiór niedopełniony lub wyobraż sobie eleganckie towarzystwo wszyscy w gajerach dostojne towarzystwo ktoś pyta o godzine a zamiast spojrzeć na eleganck zegarek pyram po kieszeniach w poszukiwaniu cegły

Napisane Feb 22, 2010, 7:43 pm
sprey

sprey
zajarał mnie zegarek g-shock jordan tylko niemoge znależć gdzie by go kupić
tutaj fotohttp://www.freshnessmag.com/wp-content/uploads/2007/04/dw-6900ud-1jf_00.jpg

Napisane Feb 21, 2010, 8:48 am
Czapki Dodatki sprey 1312 1
sprey

sprey
eeee nie wiem o co ci chodzi alw wnioskuje ze o zagiety daszek w ne jeśli tak to była to czapka z seri autentic bo tylko w nich da rade zgiąć daszek

Napisane Feb 20, 2010, 9:12 am
O.C.B - gazeta ;] Hydepark Zakapturzony 15 1
sprey

sprey
świetny pomysł jesli była by ilustrowana bez problemu kupił bym ją za 10 zł ponadto chetnie zajĄ BYMSIE pisaniem bo coś tam wiem na ten tematbo brakuje mi ślizga i tej rubryczki o gazecie mozna było by dac jakies info o sprzecie,testy puszek ,markerów i reklamy sklepów za co byłby jakis grosz ,chooć za takie coś co jest dla mnie przyjemnością robił bym za darmo

Napisane Feb 20, 2010, 8:41 am
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 2
sprey

sprey
hehe bo ta kolorystka to taka przypadkowa,w sumie mi pasi bo lubie takie miksy :P cena to 150 zł jak dla mnie to za wygodne najki z systemem air to nie za dużo

Napisane Feb 8, 2010, 3:59 pm
sprey

sprey
Dzisaj zakupiłem po śmiesznej cenie nike air contra
http://www.realskatestore.com/store/images/ncbcvfgt%20008.jpg

Napisane Feb 8, 2010, 3:05 pm
Markery Graffiti Erat0 3221 3
sprey

sprey
słuchaj k u r wa nie uwierzysz koncówka przeszła stara  farbą i musisz kupić nowa albo wypłukac w rozpuszczalniku starą wyobrażasz sobie takie cudy dzieją sie dlatego że od początku świata chrom jest taką substancją co wchłania każdy inny kolor normalnie w głowie sie niemieści :O

Napisane Jan 28, 2010, 12:22 pm
sprey

sprey
BzykuNTS powiedział(a):
http://on-line.shop.pl/?p=productsMore&iProduct=1798&sName=tuff-czarny-promocja-na-kolor-czarny-!!!  a ten tusz polecacie? można nim kontrolować zacieki a najlepiej czy można ich poprostu nie robić?
nie sadze bo ten tusz jest zadki i tylko do skłizerów i do zacieków jak chcesz tusz do markera z pompka to polecam ci groga i otr h2b
P.S skąd jesteś ?

Napisane Jan 21, 2010, 7:15 pm
sprey

sprey
DjPoczatek powiedział(a):
farba do flamy z pompa? przecierz to ledwo co pokrywa wtedy , prawie sie nie przesiaka przez filc
co ty dajesz smiga elegancko i dobrze sie nasącza

Napisane Jan 21, 2010, 5:02 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>