Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Markery Graffiti Erat0 3221 7
sprey

sprey
*tyczka-zwykła pasta do butów
*1black-jeden z lepszych markerów otr kup go bedziesz happy

Napisane Aug 2, 2009, 7:49 pm
sprey

sprey
omg po huja :O ja ci pisze te posty jak ich nie czytasz luknij pierwszy mój post na poprzedniej stronie

Napisane Jul 30, 2009, 12:46 pm
sprey

sprey
1black powiedział(a):
floUpenem możesz robić zacieki ale nie musisz :P
ale tusz słabo kryje i kupaa :/
ale po co kupywać marker do dripsów jak sie ich nie ma zamiaru robić

Napisane Jul 30, 2009, 11:34 am
sprey

sprey
te z papierniczego nie sa złe mają szeroką końcówke i są poreczne bo możesz je nosić cały czas przy sobie i nic ci sie nie może wylać.kolorami sie nie sugeruj bo podałem tylko model markera który uważam za dobry molotov ten spoko jest a z otr to dałem mopina bo to dobry shit bo
-z powierzchni nie zejdzie po deszczu
-mozesz tagowac po mokrym więc taginng na lub po deszczu to nie kłopot
-jak zużyjesz połowe tuszu z tego flama to uzupełniasz wodą zwykłą i śmigA
dj dałeś flowpenA który jest od zacieków a ja radze mu na począ tek zostawić dripsy w spokoju a h2b umkną mi ale zgadzam sie że jest zajebisty

Napisane Jul 30, 2009, 10:25 am
sprey

sprey
kup zwykłego markera najlepiej 1,5 cm najlepsze na początek
-nie kupuj rabeko bo to shit słaby tusz co czyni go hoojnią
-nie bierz na początek skłiza najpierw wypracuj literki
-w papierniczym możesz dorwać spoko markery po ok.10 zł np.z leclerc coli marker 1,2cm
-nie bierz markerów short
-tobie polecam
[url=null]http://wrongsideshop.pl/shop/1146,marker-molotow-long-20-mm-miedziany.html[/url]

[url=null]http://wrongsideshop.pl/shop/821,moppin-marker-gold.html[/url]

Napisane Jul 29, 2009, 9:03 pm
sprey

sprey
omg dobrze rozumiem ze nosisz skłiza cały czas ze sobą ? chodzi mi oto ze kupi typek skłiza zrobi proste literki so manny drips i elo ziom love drips zacieki też trzeba umieś robić i wiedzieć gdzie je dac wyrobić sobie styl literek który najlepiej wyćwiczyć na zwykłym markerze

Napisane Jul 29, 2009, 7:13 pm
sprey

sprey
grog lepszy otr to nie to groga tusz lepszy i pojemnik tez i radze weź zwykłego markera bo jak nie umiesz to nic ci dobrego ze skłiza samo nie pujdzie tylko czarna plama

Napisane Jul 29, 2009, 6:36 pm
Puszki, Końcówki... Graffiti Powerskip 2572 3
sprey

sprey
no racja clashe są porównywalne do ironlaków ale irony strasznie jebią więc radze clasche a basic ma słabe ciśnienie więc lipa

Napisane Aug 1, 2009, 5:16 pm
sprey

sprey
1black powiedział(a):
o kur* farby są nowe chciałem się tylko dowiedzieć ile można ich używać bez mieszania...

(tzn. tam dookoła ludzie mieszkają)

ciekawe jak ty pójdziesz na panel nie zadawaj proszę głupich pytan wez puszke i trzepnij sie nią w głowe zanim znów napiszesz tak bezsensowny post

Napisane Jul 31, 2009, 9:57 am
sprey

sprey
kobra dobry shit dla mnie tak jak mtn black spokmo farba capsy latają krom schnie normalnie

Napisane Jul 29, 2009, 10:35 am
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>