Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 1
BHT

BHT
Równie dobrze takie zagranie mogło stworzyć wizerunek kapłana, który nie siedzi przy korycie do śmierci.

Napisane Feb 11, 2013, 11:18 pm
Pomóż mi Uciec na Pitcairn Hydepark rychu911 71 1
BHT

BHT
Tak nisko chylę czoła, że aż rozcinam o bruk. Nie wiem co mam więcej napisać, rozyebałeś na kolanka.

Napisane Feb 5, 2013, 4:29 pm
Wasze zespoły Rock / Metal rychu911 42 1
BHT

BHT
Nie kumpli, a mój.
Jam session, czyli weź coś zapodaj, a my się wpasujemy ;) Bawmy się muzyką !
Na temat filmu w opisie na jutubku.

Napisane Jan 8, 2013, 6:32 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 3
BHT

BHT
kmilkmil powiedział(a):
BHT powiedział(a):
Clubbasse powiedział(a):
Jaka jest definicja ćpuna wg ciebie, kmilkmil?

Też jestem ciekawy. Idąc tym tokiem myślenia trzeba usunąć ze słowników terminy: alkoholizm, seksoholizm, heroinizm, nikotynizm itd.

A idąc jeszcze kawałek dalej tym tokiem myślenia, osobę uzależnioną od palenia papierosów również nazwiesz ćpunem? Chciałem już w ostatniem poście umieścić ten przykład, ale ten z grą lepiej obrazował to, co miałem zamiar przekazać.

To Ty już lepiej nic nie przekazuj, bo kompletnie nie wiadomo o co chodzi... Pytam czy wstydem jest przyznać się do uzależnienia od marihuany. Gościu w poście wyżej potwierdza, że przyznanie się do tego wśród swoich znajomych, z którymi codziennie pali się jointy jest bardziej zaangażowane i wiarygodne niż przyznanie się do tego osobom nie znającym tematu. Ludziom, których pogląd na temat marihuany ukształtowały kampanie anty narkotykowe. Nagle Ty mówisz, że to bez sensu, bo przecież gracza Tibii nie nazwiesz ćpunem. Hmm... Nie ogarniam.

Może z tej strony, prościej: ziomuś, który pali, przesiąknięty hasłami typu 'sadzić, palić, zalegalizować', który na początku swojej przygody z jointami opowiadał, że to nic strasznego, a wręcz przeciwnie. Zamykając i redukuje przy tym grono swoich znajomych do 'palaczy', nagle zostaje postawiony w sytuacji kiedy zdaje sobie sprawę, że ma z tym kłopot. Diagnozuje to z otwartością umysłu jako 'uzależnienie'. Wtedy nie tylko przed sobą musi się przyznać, ale i przed tym gronem, z którymi przeżył na przestrzeni kilku lat fajne bańki. Pytanie dotyczyło właśnie tego. Czy w czasach kiedy rozmawia się o tym w kontekście 'za' a nie 'przeciw' wstydem jest przyznanie się do popłynięcia.

Rozmawiamy o uzależnieniu od substancji psychoaktywnej. Podejrzewam tylko co chciałeś przekazać. To że mamy mnóstwo czynników uzależniających tj. telewizja, internet, czyli te 'łagodniejsze' uzależnienia, ale jednak. Zestawiasz je z uzależnieniem od narkotyków, twardych czy miękkich, nie ma znaczenia. Chcesz przekazać, że nie ma się co obawiać uzależnienia od MJ, bo to mniej lub tak samo  szkodliwe od uzależnienia np od TV czy wspomnianej Tibii?

Napisane Jan 5, 2013, 3:38 pm
BHT

BHT
Clubbasse powiedział(a):
Jaka jest definicja ćpuna wg ciebie, kmilkmil?

Też jestem ciekawy. Idąc tym tokiem myślenia trzeba usunąć ze słowników terminy: alkoholizm, seksoholizm, heroinizm, nikotynizm itd.

Napisane Jan 4, 2013, 5:30 pm
BHT

BHT
Pytanko: Czy wstydem jest przyznanie się do bycia uzależnionym od marihuany?

Napisane Jan 3, 2013, 9:48 pm
Pomysły i propozycje v2 Hydepark Zyga 432 1
BHT

BHT
No to brawo, widzę że użytkownicy życzą sobie wkraść w rejestrację 'filtr wieku użytkownika'?

Mnie też to boli, że tematy do dyskusji są to co raz bardziej płytkie. Ruch jest w temacie o butach, spodniach czy telefonach, to jest chyba świadectwo poziomu. Z drugiej strony, to chyba najpopularniejszy portal o 'sportach ekstremalnych', których de facto tutaj nie ma.
Jedynym rozwiązaniem było by bezwzględne trzymanie dyscypliny, ale to grozi rzucaniem banów na prawo i lewo, kasowaniem prawie wszystkich gniotów, które docierają do serwerów.

Naszą postawą jako 'weteranów' (nie boję użyć się tego słowa :P ) powinno być podejmowanie prób walki z idiotyzmem. Dzieciak mający zamiar napisać gówniany wątek powinien się zniechęcić patrząc na ambitniejsze dyskusje. Dzieje się zupełnie odwrotnie, ambitniejsi rezygnują z udziału w społeczności 'andegranda', bo dzieciaki się rozhulały i nie ma sensu przekazywać wartościowych poglądów 13 latkom zakochanych w zabawkowej deseczce. Tak ! To fingerboard naściągał tu dzieci... szkoda.

Napisane Dec 30, 2012, 5:58 pm
Ekologiczne produkty Hydepark THALITA 25 1
BHT

BHT

http://zalamka.pl/img/upload/201212051146517.jpg

Napisane Dec 17, 2012, 10:40 pm
O.S.T.R. Rap / Hip-Hop realista 773 2
BHT

BHT
Sorry, pisząc Tabasco miałem na myśli Tabasko - Ostatnia Szansa Tego Rapu. Płytkę składu, 2012r.

Napisane Dec 13, 2012, 6:02 pm
BHT

BHT
Zyga powiedział(a):
BHT powiedział(a):

Proszę Cię... promowanie się?
Myślisz, że Hades i O.S.T.R muszą się promować w taki sposób? Nie spodobało mi się to : (

Myślę, że w ostatnich nagraniach ostrego nie ma nic ciekawego.

A co sprawdzałeś?
Z tego co mi się wydaje, ostatnie kawałki pochodzą z Tabasko. Płyta jest świetna i chyba Ci umknęła(?). Czy może masz inne produkcje na myśli? Może "Piorunochron" z Graala, gdzie O.S.T.R zajebiście nawinął o braku weny sprawiając wrażenie, że pisał kawałek podczas braku weny. Czy może dalej siedzi Ci w głowie wcześniejsza płyta 'o niczym' i go skreśliłeś na forever?

Napisane Dec 12, 2012, 6:59 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>