Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 107 1
flipskater

flipskater
Gdzies cos mi sie przypomnialo o tej stronie przez gre slow. Zagladam, wchodze na swoj profil a tu przeszlo dziesiec lat od ostatniego postu, czas leci niemilosiernie. Gdybym mial  teraz szanse stanac na desce teraz to watpie zebym nawet kickflipa wyladowal..

Napisane Dec 15, 2019, 3:44 pm
Handboard Hydepark flipskater 7 2
flipskater

flipskater
rychu911 powiedział(a):
Chyba tylko penisem jeszcze nie można jeździć

doszły mnie słuchy zę jeszcze na surowych jajkach, marchewce i figurkach power rangersów jest dość cięzko wykonwyac tricki  :thinking:

Jak nie chcesz nikt ci nie karze wchodzić. Handbaord to naprawde fajna sprawa, podobne do fb ale moim zdaniem o wiele lepsze. 

Napisane Jan 5, 2011, 11:36 pm
flipskater

flipskater
http://img291.imageshack.us/img291/5919/qqqd.png

http://handboard.forumowisko.net/
Pierwsze w Polsce forum o handboardzie. Artykuły, porady, nasze demka, gry w skate'a. Wszystko o tym specyficznym "sporcie"
Wszystkich miłośników HB oraz zainteresowanyh zapraszam do rejestrowania się Forum dopiero co powastało więc czym wiecej użytkowników tym lepiej ;]

Napisane Jan 5, 2011, 11:25 pm
gdzie można kupić jakąś rurke lub boX'A ?? Pozostałe hedonskate 25 1
flipskater

flipskater
o tu

Napisane Dec 27, 2008, 6:17 pm
Człowiek który potrafi latać Hydepark Miau 202 1
flipskater

flipskater
http://pl.youtube.com/watch?v=MNxgEDT_rwM&feature=related

Napisane Aug 10, 2008, 11:42 am
Życie Rayana Hydepark Gaski 106 1
flipskater

flipskater
Peace_Maker powiedział(a):
'buuu jestem ryan. mam szmalu jak lodu, wlasny dom, jestem znany na calym swiecie i dlatego... nie moge sobie znalezc dziewczyny. beeeeeee. nie zniose juz wiecej tego dramatu.'

zalosny ten program.

obejrzalem 5 minut i nie moglem wytrzymac, Scheckler opowiada takie debilizmy+ ciagle sie zali ,ze jest biedny i osamotniony  :P NIGDY WIECEJ tego szajzu nie wlacze

Napisane May 6, 2008, 6:37 am
tips&tricks z extrem sport channel Pozostałe Kamilekzmc 10 1
flipskater

flipskater
KICKFLIP
zajelo mi to 30s wiec mogles sam poszukac na youtubie ^^)
ps-wpisalem extreme chanell kickflip, po polsku nie ma, ale kazdy kto zna nawet podstawy angielskiego wszystko zrozumie

Napisane Apr 27, 2008, 9:57 am
Jeździcie z gipsem ? Pozostałe lukhol 49 1
flipskater

flipskater
mam aktualnie polamana prawa reke i jezdze z gipsem ^^)

Napisane Apr 22, 2008, 7:42 am
Mini Skateboard Pozostałe dadamian 15 1
flipskater

flipskater
bober14 powiedział(a):
wg mnie to dobra jak chcesz w domu pojezdzic;]

wlasnie halasuje strasznie  bo kiedys kupilem za 3 dychy w "zabawkowym" jak raz podskozcylem na chacie to taki rumor byl ,ze sasiadom prawie zyrandol spadl :P. Mozna krecic latwo rozne tricki ,ale praktycznie po ziemi bo ollie chocby na pol decka na "tym czyms" jest niewykonalne-badziew w 200%

Napisane Apr 11, 2008, 5:11 pm
Narośl Kostna Pozostałe flipskater 14 1
flipskater

flipskater
lukki czytaj posty dokladnie bylem u lekarza, tu nie chodzi o skrecona kostke bo to lekarz zalatwil, zrobil przeswietlenie itp. tylko przy okazji na zdjeciu zauwazyl ,ze mam ta narosl i nie ma ONA NIC WSPOLNEGO ZE SKRECONA KOSTKA.

Napisane Apr 8, 2008, 2:18 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>