Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Punkty za newsy Hydepark Pioterv 7 1
sfbFILIP

sfbFILIP
Z tego co ja wiem można wykorzystać wszystko albo nic. Działa to (raczej) tylko dla tego co masz w koszyku, a nie dla kosztów przesyłki. Zresztą cormax92 dobrze powiedział.

PS. To za newsy płacą?

Napisane Apr 24, 2011, 11:55 pm
Pomysły, propozycje. Hydepark Zyga 1220 2
sfbFILIP

sfbFILIP
Proponuję zmienić jedno zdanie z karty gwarancyjnej, którą dajecie do desek. Mam tu na myśli: " Reklamacji nie ulegają złamania deski powstałe w skutek wykonywania tricków takich jak ollie, slide, grand".  Przede wszystkim literówka w grand i dodatkowo można dopisać flipy  ;)

Napisane Nov 17, 2010, 4:20 pm
sfbFILIP

sfbFILIP
RWTF powiedział(a):
SYSTEM DIST - zajmują sie dystrybucja takich marek, jesli dobrze rozumuje. Slave tam nie ma, więc ktoś inny musi go mieć, pomyłka.

Tam nie ma wszystkich marek. System sprowadza Slave'a.

Co do postu Gutka.

- Nike SB - Kuba Kaczmarczyk się tym zajmuje jak się nie mylę,
- Adidas SB - nie wiem kto, ale z tego co wiem już ktoś to sprowadza do Polski,
- Bolid - to polska firma, więc nie potrzeba dystrybucji na Polskę ,
- Stereo - sprowadzała dystrybucja Volume, ale nie wiem czy to aktualne,
- Fourstar - System,
- Creature - Altex,
- converse - to pewnie sprowadza jakaś firma niedeskorolkowa ,
- Expedition One - Monument,
- hook ups - System ,
- skate mental - System (?),
- slave - System

Napisane Jul 14, 2010, 1:15 pm
Polska Deskorolka Sprzęt haste 125 7
sfbFILIP

sfbFILIP
Zadaję po raz kolejny pytanie. Co myślicie o tym, aby wysłać kilka desek polskim "prosom", aby je przetestowali. Powiem to w swoim imieniu (ale może ktoś się pod tym jeszcze podpisze). Wolę opinię o desce kogoś kto na niej jeździ i ma o tym spore pojęcie niż Instytutu Fizyki z Warszawy.

Napisane Aug 19, 2010, 9:16 pm
sfbFILIP

sfbFILIP
Plus dla was za to, że dawaliście te deski na testowanie lokalnym skejtom. Proponuję jednak dać to pod nogi jednego lub kilku "prosów" i sprawdzeniu też ich opinii. Co sądzicie o tym pomyśle?

Napisane Aug 19, 2010, 8:31 pm
sfbFILIP

sfbFILIP
Pozwolę sobie zadać pytania do użytkownika haste.
Jak długo "siedzisz" w branży deskorolkowej?
Czy sam jeździsz?

Napisane Aug 19, 2010, 3:46 pm
sfbFILIP

sfbFILIP
grzesmilan powiedział(a):
Jedyna opcja dla was jest taka żeby dać te blaty jakiemuś prosowi autorytetowi żeby je sprawdził i powiedział co o nich myśli.

Też tak myślę, ale dostałem taką odpowiedź:
"Posumowując Twoja wypowiedź w kontekście "szkoda pieniędzy- daj za darmo" też
nie jest najszczęśliwsza  ".

Napisane Aug 19, 2010, 3:30 pm
sfbFILIP

sfbFILIP
grzesmilan powiedział(a):

I nie wydaje mi sie logiczne żeby jakiś błyskotliwy biznesmen otwierał w Polsce fabryke desek traków kółek i całej reszty nie znając sie na tym. Takie rzeczy tylko w Chinach bo na zachodzie te fabryki otwierają wyłącznie skejci

Ta wypowiedź dobrze podsumowuje całość.
Dlaczego tak uważam/uważamy? (z grzesmilan). Na pewno opiera się to na użwaniu wypowiedzi typu ". Została wykonana wg najwyższych światowych standardów technicznych. Jest trwała i bardzo wytrzymała. " + na przykład branie udziału w targach sportowych.

EDIT. Dodam też coś.
Na pewno bardzo zepsuliście sobie opinię tą wypowiedzią. Teraz pytanie jak jest z deskami. Można by je wypróbować, ale mi byłoby żal na nią pieniędzy. Może podeślecie jedną komuś kto by ją przetestował?

Napisane Aug 19, 2010, 2:38 pm
sfbFILIP

sfbFILIP
haste powiedział(a):
Witam,
Jestem za dyskusją ale na poziomie i bez obrażania.
Jeśli Macie rzeczowe pytania to proszę pytajcie, nie oceniajacie kogoś  nie otrzymując od niego odpowiedzi. Rozumiem że może to być dla Was dziwne że ktoś może wykonać dobrą deskę w Polsce. Wielu z Was polega zapewne na innych znanych firmach amerykańskich.
Czy nie znana dotąd firma w Polsce musi być od razu skazana na krytykę, bez jakiejkolwiek oceny. Czy trwały grip musi budzić zaraz ironię.
pozdrawiam serdecznie

sfbFILIP powiedział(a):
Jeśli Twoja wypowiedź nie jest ironiczna, to wśród doświadczonych deskorolkowców prawdopodobnie nie spotkasz klientów. Opisujesz ten sprzęt jakbyś był pracownikiem Media Markt i sprzedawał pralkę. Poza tym firma ta nie jest znana i nie jest za nią odpowiedzialny ktoś kto na pewno ma o tym pojęcie (a na przykład inne polskie firmy są robione przez ludzi z prawdziwym doświadczeniem np. Nervous- Bartek Milczarek, Miniramp - Kuba Winowiecki). Możesz powiedzieć, że mówię takie głupoty, a nawet Cię nie znam. Mówię tak, bo czytając Twoją wypowiedź w głowie pojawiają mi się słowa tagi: garnitur, targi i dzień dobry mówione właścicielowi firmy przez skejta klienta.

Wypowiedź budzi ironię poprzez jej treść. Jak już powiedziałem brzmi ona jak wypowiedź sprzedawcy w sklepie, a nie osoby, która na prawdę chce coś dobrego sprzedać i ma w tym doświadczenie. Kupując deskę nie chce słyszeć "witam. deska ta jest trwała i wytrzymała, gdyż jest wykonana w nowoczesnej technologii".

Napisane Aug 19, 2010, 2:23 pm
sfbFILIP

sfbFILIP
Jeśli Twoja wypowiedź nie jest ironiczna, to wśród doświadczonych deskorolkowców prawdopodobnie nie spotkasz klientów. Opisujesz ten sprzęt jakbyś był pracownikiem Media Markt i sprzedawał pralkę. Poza tym firma ta nie jest znana i nie jest za nią odpowiedzialny ktoś kto na pewno ma o tym pojęcie (a na przykład inne polskie firmy są robione przez ludzi z prawdziwym doświadczeniem np. Nervous- Bartek Milczarek, Miniramp - Kuba Winowiecki). Możesz powiedzieć, że mówię takie głupoty, a nawet Cię nie znam. Mówię tak, bo czytając Twoją wypowiedź w głowie pojawiają mi się słowa tagi: garnitur, targi i dzień dobry mówione właścicielowi firmy przez skejta klienta.

Napisane Aug 19, 2010, 1:47 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>