Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Legit czy fake? (buty) Buty jamie_thomas 411 1
orson91

orson91
To oplaca sie robic fejki takich butów? Wygladaja w porzadku.

Napisane Jul 22, 2013, 9:21 pm
Marzenia Hydepark drukarka 163 1
orson91

orson91
wRiTer_Ka powiedział(a):

DLatego da sie byc i "gimbusem" cale zycie...

Moja dziwewczyna stwierdzila wczoraj, ze jestem gimbusem, bo nie podciagam spodni ;) . Gimbus to styl bycia, stan umyslu :P .

Napisane Jul 22, 2013, 9:16 pm
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 2
orson91

orson91
Patrzę, że wrq jeszcze żyjesz, to o coś spytam ;) .

Chciałem dziewczynie kupić słuchawki. I tu dwa problemy: małe i jeszcze mniejszy wybór.

Najchętniej, to chciałaby jakieś kolorowe pchełki, ale mnie boli jak widzę słuchanie muzyki na czymś takim. Więcej najlepiej coś nausznego i niedużego. I ładnego.

A chodzi ogólnie o to, że mam zbędne bony premiowe i pasuje mi tylko Media Markt. Mogę wydać te 150zł, ale wybór jest beznadziejny. A jak już coś jest godnego uwagi, to przeważnie dość duże i odstające.

Spodobały się jej, kolorystycznie, JVC ha-s200-w. Cokolwiek powiesz na ten temat? Chociaż co bym nie wziął, będzie lata świetlne przed tym, czego używa teraz.

Napisane Jul 21, 2013, 12:56 am
orson91

orson91
Pewnie już po imieninach, ale do tego telefonu, to w zasadzie cokolwiek. Miałem ją jakieś półtorej roku temu i wtedy pisałem o niej, że jest ponadprzeciętnie głośna (taka bolączka dzisiejszych smartfonów, głównie Sony), a jakościowo gra głównie środkiem, czasami się lekki bas pojawiały przy lepszej jakości plikach.

Napisane Jul 6, 2013, 9:41 pm
Xbox One Gry, konsole, pc, internet... Zyga 17 1
orson91

orson91
I jak Wam się podoba jak pojawiło się więcej informacji?
Dla mnie zawsze konsola była daleko za PC-tem, ale tutaj nawet bym nie myślał długo na wyborem PS4. Za dużo tych ograniczeń od M$.

Napisane Jul 6, 2013, 9:44 pm
Interwencja policji w Gdyni na plaży Hydepark Zyga 22 1
orson91

orson91
Przy czym dla mnie dzisiaj pojęcie "gimbus" nie odnosi się już do wieku, ani szkoły, tylko bardzie jako styl bycia (życia?). Coś jak Rosja, nie kraj, tylko stan umysłu.

Napisane Jul 6, 2013, 9:38 pm
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 1
orson91

orson91
Może trochę po czasie, ale zdecydowanie nie warto.
Xperia Play już mocno odstaje sprzętowo, z wieloma grami sobie nie poradzi.

Napisane Apr 20, 2013, 11:59 pm
Ssące pałe Polskie filmy Hydepark rychu911 17 1
orson91

orson91
Skoro przy polskich filmach jesteśmy, widział ktoś Drogówkę? Po trailerach się zajarałem, ale teraz nie wiem, czy warto się za to zabierać.

Napisane Apr 20, 2013, 11:57 pm
Korea Hydepark Zyga 21 1
orson91

orson91
Jak tylko Korea spróbuje coś ruszyć, to zgniotą ich z każdej możliwej strony i tak się to wszystko skończy. Z wypowiedzi Rosjan i Chin wydaje się, że nie jest im to na rękę, jak strzelą z obu stron, to tundry syberyjskie się przesuną.

Napisane Apr 20, 2013, 11:53 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>