Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nowy skatepark w warszawie Miejscówki JKozak 22 2
Brunon

Brunon
bartekmann powiedział(a):
Fajnie, tylko czemu jedynie dla sk8 i rolkarzy? Jaa tam na BMX nie jeżdżę, ale w końcu trzeba pomyśleć też o innych.

Człowieku, zdajesz sobie sprawę co by się działo, gdyby sk8park był jeden dla nas i rowerzystów?:| Jutrzenkę tak właśnie straciliśmy... tyle tam rowerzystów, że prędzej cię rozjadą niż zrobisz ollie na piramidce. Pozdro

Napisane May 23, 2007, 10:55 pm
Brunon

Brunon
hah, czytałem to chyba z rok temu i nic do tej pory nie słyszałem o żadnym rozpoczęciu budowy<lol2> 
Cholerka... ludzie, co wy tak jeździcie po warszawiakach?:| U nas jest jak na razie jeden kryty skatepark (w Targówku odpada bo tam jest wiocha) w Blue City, jest mały i ciasny... a w wawie jest deskorolkowców kilkaset jak nie nawet kilka tysięcy:|
Poza tym większość wielkich imprez dzieje się w Gdańsku na skateplazie, w Toruniu i w Krakowie... u nas tylko game of skate są<lol2>
Dodać mogę także, że Warszawa jest największym miastem w Polsce i jest stolicą.
Więcej tolerancji, ludzicha...Pozdro

Napisane May 23, 2007, 10:53 pm
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 1
Brunon

Brunon
Heh, ale dziwne problemy. Na desce może jeździć każdy. Czy to biały czy to czarny, czy to chłopak czy dziewczyna;] Policjant nawet może sobie pojeździć. A jeżdżą na gorszym poziomie, bo dopiero od paru lat zaczęła się moda na deskę wśród dziewczyn... Każdy może się tym zajarać.

Napisane Mar 22, 2007, 5:53 pm
Trap Skateboards Sprzęt michal92 35 1
Brunon

Brunon
Matko! Nie kupujcie tego! Ja se kupiłem i po niecałym miesiącu zaczęło mi się rozwarstwiać. Ale nie odrywała się pierwsza warstwa z brzegu, ale czwarta w środku! Blat dosłownie rozleciał mi się na dwie części: jedna z papierem, druga z grafiką:|
Nie polecam! Osobiście polecam blaty angielskiej firmy Fracture. Mam już ten blat 3-ci raz i sprawuje się świetnie. A kosztuje tylko 80zł! Pozdro

Napisane Feb 20, 2007, 12:57 am
Triki pod schody Tricki cinek172 94 1
Brunon

Brunon
Ja tam wolę skakać ze schodów niż skakać pod nie. Ale tak najwięcej to wskoczyłem na 3.

Napisane Feb 2, 2007, 9:18 pm
Buty Osiris co sadzicie ? Buty BlackFox 147 1
Brunon

Brunon
Dla mnie buty wypas. Kupiłem se takie za 170 zł i długo mi trzymały. Jak na taką cenę są zajebiste. Pozdrawiam

Napisane Feb 2, 2007, 9:15 pm
Kanał EXTREME Pozostałe umfbiker 364 1
Brunon

Brunon
Program nawet spoko, ale nie podoba mi się dupczenie sportów extramalnych jakimiś walkami zapaśników czy wyścigami draksterów:/ Extreme powinno być tylko o sportach, a nie o gównach. Nawet na programie Genex, gdzie myślałem, że będzie dużo deskorolki, okazało się, że prowadzi jakiś pedał co nie umie pewnie ollie :thinking: Ogólnie jak dla mnie za mało skateboardingu na tym kanale!

Napisane Jan 11, 2007, 11:52 pm
Gdzie na deske w ferie ? ;) Pozostałe michal92 31 1
Brunon

Brunon
jak będzie sucho, to na ulicę :cyclops:. Jak mokro, to na BC :mad: ... Ale jakoś krótkie te ferie w Mazowszu...i dziwnie... będą chyba niecałe 2 tygodnie. Trochę dupnie. Pozdro

Napisane Jan 3, 2007, 9:13 pm
jak nawierzchnia Miejscówki chlebo16 132 2
Brunon

Brunon
A najszybciej to schnie raczej kostka, marmur i beton... Asfalt dłużej, bo przeważnie samochody tam jeżdżą i błocą wszystko:]

Napisane Jan 1, 2007, 10:57 pm
Brunon

Brunon
Asfalt jest dupny, bo w lecie się topi i nie ma jazdy. Na deske najlepszy jest marmur, gładki beton, odwrócona kostka, płytki i wszystko co gładkie:P

Napisane Jan 1, 2007, 10:55 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>