Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Speed/Loli/Breakcore!! Pozostałe HulajnogaFun 19 1
Matek91

Matek91
Wole breakcore niż speedcore aczkolwiek dłużej niż 10 min nie da się słuchać, a tym bardziej wytrzymać w jakimś klubie gdzie taka muza na*ierdala.

Czasami na całkowity restart mózgu jest fajnie puścić jakąś piosenkę ;)

Napisane Oct 10, 2011, 11:10 pm
Reggae Pozostałe Gootek 21 1
Matek91

Matek91
Tomi52 powiedział(a):
zacznijmy od tego, że Grubson to nie reggae, a moi ulubieni wykonawcy to vavamuffin, raggafaya, east west rockers, no i coś tam jeszcze się znajdzie :) jak słuchasz reggae to nie musisz palić, wierzyć w to ani nic z tych rzeczy.
@edit
adam1 podał temat o temacie reggae, więc ten zamknijcie.
To rzeczywiście wymieniłeś zespoły grające reggae  ;)

Napisane Oct 9, 2011, 12:41 am
Lsd a grzyby Hydepark adams92 73 2
Matek91

Matek91
garb powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
Kokaina nie ma nic wspólnego z kwasami.

Ma, podobno ich miks jest bardzo dobry
A nie mdma + lsd? Candy flip?

Napisane Sep 4, 2011, 12:23 am
Matek91

Matek91
To po co twój post jeżeli wychodzisz z takiego założenia?
U mnie ciężko z kwachem do ogarnięcia, a jak jest to z takiego źródła, że nawet baki bym nie wziął także na razie sobie podziękuje.
Ale żeby wrzucać psychodeliki do jednego worka ze stymulantami czy opiatami? Jeszcze długie lata czekają nas żeby Polska była chociaż w połowie jak Czechy  :stare:

Napisane Sep 1, 2011, 10:49 pm
Dubstep Pozostałe portfelik 248 1
Matek91

Matek91
Tak jak Venetian Snares czy Aphex twin - ich stylów nie da się pomylić z kim innym.
Temat o dubstepie, więc wypadało by coś wrzucić, więc daje dj'a, którego ostatnimi czasy więcej zacząłem słuchać:

A, że smaku mi narobiliście przez te drumy tu posłuchajcie również tego (takie na lekkie na chill):

Napisane Apr 30, 2011, 12:39 am
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 5
Matek91

Matek91
Zacznij od kolegów w swoim wieku, macie szanse coś zmienić w tym kraju!

Napisane Mar 18, 2011, 5:32 pm
Matek91

Matek91
Dakota1 powiedział(a):
Matek91 powiedział(a):
dlaczego narkole mają mieć gorzej? :P

Bo w moich oczach ćpuni są śmieciami (mówię o tych uzależnionych, śmierdzących i śpiących po bramach). Jestem przeciwny legalizacji. Uważam, że to ogłupia bardziej od alkoholu i demoralizuje nasze społeczeństwo, które już jest w "rozsypce". Tak jak ruscy rozpili swój naród, że każdy ma w teraz w dupie co się dzieje byle byłaby wóda, tak nas zachód chce zaćpać.
Już teraz mam dosyć oglądania zjaranych dzieciaków i aż boje się pomyśleć co by było gdyby zalegalizowali trawę.
Ci, o których mówisz to tylko 10 % wszystkich narkoli. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że zwykły człowiek przechodzący może kurzyć haszyk, a inny pudrować nos.
Nie twierdze, że twarde dragi są dobre, ale wg mnie nie powinno się tak surowo karać za ich posiadanie.

Napisane Feb 13, 2011, 11:01 am
Matek91

Matek91
Dakota1 powiedział(a):
A ja nie. Alko jest zajebiste, a trawa nie, przynajmniej moim zdaniem. Nie jestem za legalizacją.
Bo opierasz się na swojej subiektywnej opinii "fazy". Każdy ma swoje gusta tylko dlaczego narkole mają mieć gorzej? :P

Napisane Feb 12, 2011, 10:53 pm
Matek91

Matek91
IMO nie powinno się kierować po żadnym środku psychoaktywnym.
Trawa nie musi się wam podobać, ale dlaczego przez to inni mają iść do puszki bo miał na sobie 2g?

Napisane Feb 12, 2011, 12:03 pm
Matek91

Matek91
cormax92 powiedział(a):
Matek91 powiedział(a):
A kogo np zabiła?  ^^)
No marihuana nikogo nie zabiła, nie licząc ludzi którzy wypadli z okna albo zginęli w wypadku samochodowym.
Możesz teraz policzyć wypadki śmiertelne po alkoholu?  :P

Napisane Feb 12, 2011, 10:45 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>