Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Antifa Hydepark 2Massey 335 3
Matek91

Matek91
Dakota1 powiedział(a):
Jesteście? Nie jestem nacjonalistą, jestem patriotą i nie należę do żadnej organizacji nacjonalistycznej. Z kolegami działamy na własną rękę, nie potrzebne nam symbole aby coś robić. Jesteśmy przeciwni rasizmowi, nazizmowi i nie krzyczymy "Polska dla Polaków". W organizacjach typu ONR, Falanga itp. Denerwują nas ludzie kryjący się pod nazwą "patriota, nacjonalista", a tak naprawdę są zwykłymi kretynami 14/88.
W pewnych sprawach zgadzam się z ludźmi z antify, w pewnych nie. Mimo to prędzej wstąpię do ONR niż stanę ramię w ramię z anarchistą czy lewakiem.
Chcę jak najlepiej dla naszego kraju. Rozmawiam z taką Julka, która jest w ruchu narodowym już 15 lat i powiedziała mi, że wszędzie są czarne owce i nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora i tego się trzymam.

No to pozdrawiam również bo ja też jestem patriotą. Kiedyś trochę sympatyzowałem ze skinheadami (głównie oi!), zresztą sam się w to bawiłem. Obecnie przestało mnie to jarać.
Ciesze się, że jednak są ludzie, którzy patrzą trzeźwym okiem na te dwie grupy (lewo i prawo) i wytyczają swoją drogę bo chyba jeśli macie swoją normalną ideologię to powinniście iść swoją ścieżką, a nie wytycznymi przez neo nazi anarcho komucho skinów :)

Napisane May 1, 2010, 9:12 pm
Matek91

Matek91
Dakota1 powiedział(a):
Matek91: Są powody aby nazywać przeciwników patriotyzmu i nacjonalizmu "lewakami", ponieważ jak już napisałem działają z RASH "(Red (and) Anarchist Skinheads) - odłam ruchu skinheads, szeregi którego tworzą anarchiści, socjaliści oraz komuniści."

Nie koniecznie wszyscy kumają się z czerwonymi i nie koniecznie takowych jest wielu. Antifa wykrzykuje, że wszyscy to naziole, druga strona, że lewaki. Czy nie jesteście siebie warci ?

Napisane May 1, 2010, 2:28 pm
Matek91

Matek91
A każdy nie-nazi jest lewakiem?  ^^)

Napisane Apr 29, 2010, 9:04 pm
Black Sabbath Rock / Metal panadam 96 1
Matek91

Matek91
Sprawdź to  ;)

Napisane Mar 3, 2010, 10:42 pm
Punk Rock / Metal punxx 795 3
Matek91

Matek91
O k*rwa to nie daleko mnie  :cyclops:

Napisane Mar 3, 2010, 10:41 pm
Matek91

Matek91
@Royek13
A czy ja wspomniałem o sharpowcach? Czy mówiąc o oi/tradycyjnych wspomniałem o sharp? Lewaki nie mają miejsca bytu, zresztą tak jak nr wśród prawdziwych. Rac ma mało wspólnego z punkiem - jest hybrydą hard rock'a i street punka jak już. I dlaczego mielibyśmy dyskutować o RAC skoro jest to temat o punku, a jak wszyscy wiedzą słuchacze tych gatunków raczej za sobą nie przepadają ładnie mówiąc.

Napisane Feb 20, 2010, 3:22 pm
Matek91

Matek91
Dla ns/nr Janek zrobił wiele, ale czy tak dużo dla tradycyjnych, albo oi ? Polemizowałbym, fakt pierwsze 2 płytki utrzymane w duchu ulicznym właśnie takim jak dla prawdziwych skinów. O tym kto zrobił wiele dla tej kultury można by powiedzieć, że to byli pomijając wszystkich zespołów ska/sh reggae sham 69, the 4 - skins etc. To oni tworzyli tą "2 falę skinheads".

Napisane Feb 19, 2010, 3:14 pm
boks Extreme radney 46 3
Matek91

Matek91
Polemizowałbym. Konkretne sztuki walki uczą cię zachowań i pewnych technik nie koniecznie dobrych do walki, bądź przestarzałych. Walczy i człowiek i sw

Napisane Feb 28, 2010, 5:06 pm
Matek91

Matek91
I ja obydwie sw trenowałem i wyrobiłem sobie takie zdanie, że na ringu bokser nie ma szans z muay thai, ale na ulicy te szanse się wyrównują, chociaż bokserzy nie uczą się ani łokci, ani klinczu co czasami może uratować dupe.

Napisane Feb 23, 2010, 2:28 pm
Matek91

Matek91
Widziałeś kiedyś dobrego boksera w akcji?

Napisane Feb 20, 2010, 6:17 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>