Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Magic. Hydepark guitarsk8 5 1
Matek91

Matek91
To jest świetne  ^^)smoke tricks

Napisane Jan 21, 2010, 9:22 am
Western Hydepark Matek91 26 4
Matek91

Matek91
Gdyby takie trio wystąpiło to nie było by czego zbierać  :P.
Nowe westerny dla mnie ociekają zbyt dopracowanym miejscem akcji (budynki etc) i różniącą się fabułą...
Tarantino ma świetne filmy, jestem jego wielkim fanem, ale on i western? Nie ciekawe połączenie.

Napisane Jan 20, 2010, 4:30 pm
Matek91

Matek91
Do tego westernu Tarantino to stanowczo odradzam. Jeśli masz podobny gust do mojego czyli stare, czasami kiczowate westerny to nie spodoba Ci się napewno. Moje top 5 to:
1. Za kilka dolarów więcej - Eastwood daje pokaz swojego zimnego i chamskiego charakteru co jest chyba najważniejsze w takich filmach.
2. Rio Bravo - O tak... Stary dobry John Wayne... Nie trzeba chyba nic dodawać.
3. Pewnego razu na dzikim zachodzie - Świetna gra wszystkich aktorów z nieznanym "bohaterem" na czele. Nie każdy potrafi zagrać tak, że bije od niego taka siła.
4. Wyjęty spod prawa Josey Wales - Tutaj Eastwood bije wszystko i wszystkich na głowę.
5. Siedmiu wspaniałych - W sumie ciekawy remake siedmiu samurajów. Fajna gra aktorów, może nie taka typowa dla innych westernów bo nie ma tam wielkich twardzieli, ale ujmuje.
Spaghetti westerny mają swój niepowtarzalny klimat. Niby włoskie, niby jakiś tam np Sierro Leone, ale naprawde kawał dobrej roboty  ^^)

Napisane Jan 19, 2010, 10:21 pm
Matek91

Matek91
Morricone pokazuje, że jest świetnym kompozytorem w tych filmach. Westerny mają tą fajną cechę (te starsze), że akcja jest taka powolna, nie ma super efektów specjalnych, ale klimat jest mistrzowski i za to je cenie.

Napisane Jan 18, 2010, 7:44 pm
Matek91

Matek91
Jest tu jakiś fan westernów? Jakie ulubione? Ja uwielbiam klasyczne z Waynem, Eastwoodem etc. Pewnego razu na dzikim zachodzie, Siedmiu wspaniałych (jakby remake siedmiu samurajów), Rio Bravo, El Dorado, trylogia dolara, Dyliżans.

Napisane Jan 18, 2010, 7:02 pm
Black Sabbath Rock / Metal panadam 96 1
Matek91

Matek91
Black Sabbath bardzo fajna kapelka. Oczywiście tylko z Ozzym, po prostu Dio z całym szacunkiem ma bardzo drażniący wokal i wg mnie nie komponuje się z melancholijnym, wręcz pesymistycznym brzmieniem Iommiego. Natomiast najlepsze płytki? Oczywiście te pierwsze czyli Masters of Reality i Black Sabbath z tytułowym kawałkiem na czele. Zwróćcie uwagę ile w tym prostym riffe jest złości, nienawiści, piekła... Cudo jak na tamte czasy. Jeszcze jeden świetny kawałem to Symptom Of The Universe. To już przebija wszystko i wszystkich. Jeden z najlepszych ciężkich riffów wszech czasów! Nie dziwie się, że dla doom metalowych zespołów są pierwowzorami  ;)

Napisane Jan 16, 2010, 11:50 pm
Whiskey Hydepark Matek91 38 3
Matek91

Matek91
A ja wczoraj próbowałem Jim Beam'a Black'a. O wiele bardziej intensywny smak i aromat od standardowego Jim'a. Wg mnie lepszy, czuć te 8 lat leżakowania  ^^)

Napisane Jan 16, 2010, 9:27 am
Matek91

Matek91
Odnośnie łyski bardzo lubię po jarać swoją fajkę drewnianą, coś świetnego  ^^). Włącza się taki fajny nieco inny klimat niż normalnie dajmy na to przy piwku w pubie.

Napisane Jan 14, 2010, 9:29 pm
Matek91

Matek91
Cholera jeśli moja koszulka motorhead robi ze mnie rockersa to tak! Mogę pić whiskey!
Ostatnio piłem black&white, bardzo dobra i "czysta" i colą. Chivas Regal ktoś pił? Bo nie wiem czy następnym razem nie kupić jej...

Napisane Jan 13, 2010, 3:53 pm
Punk Rock / Metal punxx 795 1
Matek91

Matek91
Jest najlepszy w tym co robi  ^^)

Napisane Jan 15, 2010, 1:10 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>