Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Rolki Na Początek , Co Wybrać? Sprzęt soulfly 200 1
rasky

rasky
ja aktualnie kończe dojeżdzać moje salomony st originals i planuje niebawem zakupić nowe rolki i waham się pomiędzy Remz HR 1.2 , Razors Genesys 7.4/G9 albo tymi nowymy USD Carbon Franky Morales, może się wypowiedzieć ktoś, kto posiadał któreś z rolek, które wymieniłem i mógłby doradzić ? Chyba że ma ktoś lepsza propozycje. Ogólnie cena nie gra większej roli i nie muszą być dostępne na jakims polskim sklepie bo moge zamówić na grindhousie albo agressivemalu.

Napisane Jan 17, 2013, 11:35 am
Rolki której firmy są najlepsze Twoim zdaniem? Sprzęt Zyga 161 1
rasky

rasky
ja aktualnie kończe dojeżdzać moje salomony st originals i planuje niebawem zakupić nowe rolki i waham się pomiędzy Remz HR 1.2 , Razors Genesys 7.4/G9 albo tymi nowymy USD Carbon Franky Morales, może się wypowiedzieć ktoś, kto posiadał któreś z rolek, które wymieniłem i mógłby doradzić ? Chyba że ma ktoś lepsza propozycje. Ogólnie cena nie gra większej roli i nie muszą być dostępne na jakims polskim sklepie bo moge zamówić na grindhousie albo agressivemalu.

Z góry dzięki, pozdro

P.S

I żeby nie było off topa, to nie powiem które są moim zdaniem najlepsze bo miałem tylko 1 rolki jak na razie, mogę ew. opisac ich plusy i minusy :

SALOMON ST ORIGINALS

+wygodny liner
+wytrzymałe
+dobrze się gną
+soulplate'y mają w sam raz, przynajmniej nauka tricków nie sprawiała mi jakichś większych problemów z ich powodu

- dosyć ciężkie
-klamry się tną kur*wsko i ogólnie rozlatują

Napisane Jan 17, 2013, 11:18 am
Dziary Hydepark Paffcio90 1121 2
rasky

rasky
RubiSzubert powiedział(a):
na przedramieniu Molesta Ewenement!:)

jesteś może w Molescie, że coś takiego chcesz sobie dziabać ? bo nie widze innego sensownego powodu, żeby zrobić sobie coś takiego -_-'

Napisane Oct 30, 2011, 9:54 am
rasky

rasky
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=114916761937130&set=a.109363169159156.17319.109348485827291&type=1
<3

Napisane Aug 2, 2011, 10:33 pm
Nike - dyskusja Buty jamie_thomas 197 1
rasky

rasky
prosze o bardzo szybkie podanie jakiegoś POLSKIEGO sklepu, gdzie jest w miare spoko wybór AM'ów, poza 1but, magictown, ataf gdzie są legity ofc ! z góry dzięki

edit:

pozdro

Napisane Sep 1, 2011, 8:24 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 4
rasky

rasky
te prime'y i te z atafu konkretne w ch*j, jeszcze większego klina teraz mam ;D dobrze, że mam czas do wtorku to się zastanowie ;D

Napisane Aug 21, 2011, 9:06 pm
rasky

rasky
kip3rek powiedział(a):
air force 1 hiker wgl air force 1 , jakies air jordany wg upodobań Twoich. duzo butow musialbys sie bardziej okreslic.

myślałem nad jakimiś afami all black, ale wciągnąłbym jakiś bardziej zajawkowy but z racji, że mam trochę więcej sianka. jaram się strasznie jordanami VI ale one drogo kosztują, potrzebuje czegoś w ciemnej kolorystyce co dobrze będzie wyglądało z baggy/loose spodniami, bo tylko w takich śmigam.

btw

sprawdzilem teraz te z hiking packu i w ogóle mi nie podchodzą ;<

Napisane Aug 21, 2011, 7:47 am
rasky

rasky
ej panowie, poszukuję jakichś ciekawych bucików na jesień ale raczej sportowych, coś typu jordany VI ? do 350zł (tak mniej więcej, 2 dyszki więcej mogę dołożyć) rozm. 43 27,5 cm ?

Napisane Aug 20, 2011, 8:22 pm
rasky

rasky
zaje*iste am'y !

Napisane Jul 24, 2011, 12:44 pm
[HH] Oceń utwór którego słucha osoba wyżej Rap / Hip-Hop Kamil6121997 644 1
rasky

rasky
7/10, ogólnie za Game'm nie przepadam, ale ten kawałeczek robi robote. A ode mnie coś luźniejszego i klasycznie polaczkowego :

Napisane Aug 21, 2011, 9:08 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>