Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 67 1
kudlik

kudlik
Zalogowałem sie dzisiaj jakos po 7 latach nieobecności :D

Napisane Feb 8, 2019, 9:17 pm
Wasz pierwszy drewniany blat... Sprzęt arktos3 613 1
kudlik

kudlik
Pamiętam to jak dziś, był grudniowy zimny dzień dziadek wystrugał mi pierwszego fingerboarda z brzozy. bardzo sie cieszyłem. Dziś sam jestem dziadkiem więc cóż bym mógł dać mojemu wnuczkowi jak nie fingerboarda z drewna brzozy ;)

Napisane Jan 30, 2010, 11:39 am
LORDZ "They dont give a fuck...." Filmy SV - dyskusje keslaw 22 1
kudlik

kudlik
Salabanzi napierdalator to jest dopiero kozak i te jego bigspin flipy. jaaaaaaaaaa

Napisane Dec 31, 2009, 10:46 am
Sekwencje Tricki MazuR616 211 1
kudlik

kudlik
Bs bluntslide, heelflip, nollie bs lipslide, flip z murka, bs bigspin, sw rocknrool 180 out, fakie flip, fakie bigspin flip, frontside flip na benku, flip, 5-0 na murku w duł, nollie flip, zjebany bs flip :(

Napisane Dec 31, 2009, 10:25 am
Dresy i deskorolka Pozostałe rama 167 1
kudlik

kudlik
Ej ty krejzol jesteś jakiś pojebany przecież w gaciach sie nie ma bejzbola tylko siusiaka :/ ?

Napisane Nov 6, 2009, 10:23 pm
deska a zdrowie Pozostałe KrzychuSpl 29 1
kudlik

kudlik
Ja  jeździłem na deskorolce to miałem lekki kaszelek i gardełko bolało :) ale to od klonu pewnie bo jak byłem kiedyś w lesie to jadłem ścięte drewno i mi tak zostało. Teraz jestem uzależniony od sosny i brzozy i dlatego mnie boli gardło :) nie jestem normalny i prosze o usunięcie mojego konta z tego portalu.

Napisane Nov 6, 2009, 10:10 pm
Rozciąganie, rozgrzewka Pozostałe PanPiotr 104 1
kudlik

kudlik
na początku trzeba zrobić jakiegoś boarda na rurce a później flipa i po kłopocie :)

Napisane Jul 18, 2009, 9:31 am
Jakie sa wedlug was najwieksze osiagniecia w deskorolce? Pozostałe wodnio 60 1
kudlik

kudlik
Krysti98 powiedział(a):
DLA MNIE TO JEST TONY HAWK JAKO PIERWSZY CZŁOWIEK NA CAŁYM ŚWIECIE WYKRĘCIŁ OBRÓT O 900 STOPNI TO JEST GOŚĆ  B) :cyclops: B) :cyclops: B) :cyclops: B)

Jak dla mnie to Tony nie wykręcił pierwszy 900 tylko Dany Way, nie odjechał czysto ale jednak, później to jeszcze zrobili Sandro Dias i Giorgio Zattoni :)

Napisane Jul 7, 2009, 7:46 pm
W czym montujecie filmiki? Pozostałe Nooowak 28 1
kudlik

kudlik
suchy99 powiedział(a):
Ulead Video Studio do klejenia, a do profesjonalnych efektów Adobe After Effects.

popieram

w adobie możesz zrobić takie spowolnienia czasu a później montujesz w ulead studio :)

Napisane Jun 9, 2009, 10:53 am
Lakai - Fully Flared Filmy SV - dyskusje portfelik 228 1
kudlik

kudlik
Super film, dobry montaż, niepotrzebny jest tam Alex Olson wogóle mi sie nie podoba jego przejazd. Najlepszsy part Mike Mo Capaldi wysoko klejone triki i dobra muzyka, sw. bs heel z 2setu :). Marc Johnson świetne triki techniczne ale troche mu brakuje stylu:(

Napisane Jun 1, 2009, 1:24 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>