Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
mlodzi hardcorowcy Pozostałe danlancher 127 1
zieleCS

zieleCS
Male prz uje ...ja to nawet  nastepnym wcieleniu tak jezdzil nie bd :/ mi ledwo Ollie wychodzi :D a jezdze chyba z tydzien :/ mlodzi wyrosna na ludzi :D moge takiego adoptowac bedzie mnie uczyl jezdzic :D:D:D pzdr

Napisane Jan 16, 2007, 1:08 pm
Skateboarding we wsiach Pozostałe mike12 239 1
zieleCS

zieleCS
Temat swietny poniewaz sam jestem takim jedynym co usiluje jezdzic ale nie mam gdzie :/ Zjezdzam na dol pod dom gdzie jest moze z 200m prostej drogi ... Jak pojezdze 1h to mi sie juz nudzi .... Mieszkam w Lanckoronie 30km od Krakowa totalna dziura niby rynek mamy ale nic na nim nie ma :/ nawet nie mamy betonowego boiska pod szkola tylko piaskowe :/ usiluje namowic kumpla ale nic z tego :/ mam zamiar sie wlasnie wybrac do Krk ale nie bardzo mam kiedy bo pozno lekcje koncze a jest juz wczesnie ciemno tak ze pupa zbta :/ moze jest ktos tutaj z Krk kto zna jakas fajna miejcowe i moglbym sie tam wbic kilka razy ?? z gory dzieki !!

Napisane Jan 8, 2007, 2:05 pm
Na jakich deskach zaczynaliscie jazde? Pozostałe Woru 896 1
zieleCS

zieleCS
Hehe ja mam ze sklepu sportowego :D 100zl chyba dalem ale juz jest tak dojechana ze nie porozumienie :D:D rybka sie rozklada na osci :/:/

Napisane Jan 8, 2007, 1:23 pm
O fuck!!!o_O Pozostałe IgOReLK 91 1
zieleCS

zieleCS
:O:O:O Jak koles wymiata totalny prze chu* :O:O

Napisane Jan 8, 2007, 12:58 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
zieleCS

zieleCS
Kosciol jest jak WC chodze bo musze ale mnie nie cisnie ... czyli nie wierza ale starzy sie siepia jak nie laze .... ZAL :/

Napisane Dec 7, 2006, 9:56 pm
Dziewczyny i graffiti... Graffiti szark 453 1
zieleCS

zieleCS
Laski czy Chlopcy ? jaka to roznica  jak umieja to niech maluja :) A jak ktos nijaki jest ? :D to co nie wolno mu ? Ja tam dziewczyn nie krytykuje malujcie sobie malujcie ;)

Napisane Dec 7, 2006, 8:53 pm
Buty Snowboard Hejniak 21 1
zieleCS

zieleCS
Tez mam buty wieksze okolo 1cm moze nawet wiecej ... :)

Napisane Dec 7, 2006, 8:33 pm
Disy-jakie znacie,co sądzicie i wogóle wszystko Rap / Hip-Hop uszaty90 220 1
zieleCS

zieleCS
Moze troche pozno sie wypowiadam ale nie dawno sie zarejestrowalem ... Ale wracajac do tematu : Disy hmmmm... Plomien81 vs TDF

Onar i Pezet przejechali sie po TDF'ie jak po jezdni :D:D Plomien rlz !! :D

Napisane Dec 7, 2006, 3:06 pm
Peja Rap / Hip-Hop GordonPzn 347 1
zieleCS

zieleCS
No plytka Rycha nawet nie zla :)

Napisane Dec 7, 2006, 3:03 pm
style jazdy Snowboard XCarmel 56 1
zieleCS

zieleCS
Hmmmm... Szczerze to mnie sie freeride podoba :) nie patrzysz gdzie jedzesz tylko jedziesz :) lajtowe :) polecam :) no i probowalem kiedys jakis trickow ale w 1 sezon to sie nic nie nauczylem praktycznie :/

Napisane Dec 6, 2006, 8:38 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>