Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Lordi (hardrock Alleluyyahh!!) Rock / Metal krytyk 136 6
Putra

Putra
krytyk powiedział(a):
looool chyba nie widze nic poza Soadem, Slipknotem, Disturbedem, Rammsteinem i Linkin Parkiem

Widze że ambitnej muzyki słuchasz -_-

Napisane Jul 8, 2006, 2:30 pm
Putra

Putra
Np. Iron Maiden - Somwhere In Time - Płyta nagrana praktycznie cała przy pomocy syntezatorów i jest uznawana za jedna z najlepszych płyt w dorobku kapeli , no chyba ze szanowny Pan KRYTYK sie z tym nie zgodzi i dalej powie ze to wiesniactwo itd.

Napisane Jul 7, 2006, 5:56 pm
Putra

Putra
Do niego najwyraźniej to nie dociera :D .. A teraz jeszcze jedna kwestia . Krytyk , nie będe sie z tobą kłócił bo widać że się c.h.u.j.a znasz na muzyce , i masz swój świat , film w którym sobie coś wmawiasz i uważasz że tak jest naprawde dlatego poprostu brak mi czasu na sprzeczki z tobą , bo co ci nie powiem , to sobie w ostatecznym rozrachunku i tak wmówisz .

Napisane May 23, 2006, 6:44 pm
Putra

Putra
pitr powiedział(a):
sic9 powiedział(a):
Bart-ek powiedział(a):
Cytuj:
no bo który normalny człowiek w kapeli metalowej popindala na syntezatorze?

Na syntenatorze gra Janne Warman z Children Of Bodom,a to przecież death metalowy zespół

[(przepraszam za offtop)to nie jest death metal]

tylko co???

Power , ale głównie Melodic Metal ;D

Napisane May 22, 2006, 5:38 pm
Putra

Putra
krytyk powiedział(a):
ja tylko mówie suchymi faktami:) heheeh a ty Putra jepnołes z tymi ciężkimi brzmeiniami jak łysy o beton hehehe. Lordi to rzeczywiście ciężkie brzmienie...szczególnie jak kastrat z syntezatorem drze morde mówiąc co minute kwestkie "Alleluuuyyaaahh!" hehehe żenujące ale i smieszne to jesdyne co mi siep odoba w Lordi(nazwa też okropnie śmieszna i zarazem wqżwiająca) To tak jak Blog27 sie nazwać..tlye że to już nie smieszne ale tlyko żenujące:) Podsumowując:
kretyńskie i smieszne oni mają:
-stroje
-texty piosenek
-nazwę zespołu
A największym ich minusem jest to że istnieją aż od 1992 roku...przykre ale prawdziwe:(

Za to ty szczeliłeś i zastrzeliłeś mnie swoją ortografią i stylem pisania ;) .A i swoją drogą powiedziałeś że kastrat śpiewa , ale może jakbys nie zauważył , to tacy wokaliści są właśnie bardzo w cenie , bo to jak wysoki potrafią podnieść głos , świadczy jak dobry jest wokalista . Chcesz przykładów ? Prosze Bardzo , Hetfield z Metallicy , Dickinson z Iron Maiden , Axl Rose z Gunsów czy wreszcie fenomenalny Tim Owens ,,Ripper" z Iced Earth . Wiem także że Slipknot nigdy nie miał i nie będzie miał tak dobrych wokalistów , dlatego nie wyśmiewaj sie z kogoś kto jest lepszy od twojego boskiego Slipknota.

Napisane May 22, 2006, 5:04 pm
Putra

Putra
wrq powiedział(a):
Rockdile powiedział(a):
ten cały lordi jest śmieszny i tyle na ten temat ale niech mają swoje 5 min i tak za pół roku nikt nie będzie o nich pamiętał.
A poza tym ja eurowizji nie oglądam ponieważ uważam że nie oddaje potencjałów muzycznych danego kraju <lol>  :rolleyes:

no czy ja wiem, czy za pol roku...ja ich zna mjuz znacznie dluzej niz pol roku, a teraz na pewno ich juz nie zapomne, tego "ponizenia" i pokazania sie na takim festiwalu... a tak ogolnie to Lordi jest ok, nie jeste fanem ale da sie od czasu do czasu posluchac...a porownywanie Slipknota do Lordi nie ma sensu... tzn moze sam fakt tego ze nosza maski... ale wy juz zeszliscie na muzyke..!! przeciez to jest kompletnie inny rodzaj... a Ty krytyk,  dobra ksywe se wybrales, nie umiesz nic innego robic niz wychwalac Slipknota i gnoic inne zespoly...

P.S....co do tych masek...popatrz na mandaryne, itp. lalunie z 1kg tapety na twarzy... przeciez to jest prawie jak maska...wiec zespolow z maskami na twarzy jest o wiele wiecej niz te 3 ktore byly tutaj wymienione...

Respect stary  :) <piwo>

Napisane May 22, 2006, 9:42 am
wywoływanie duchów. Hydepark ddamaszk 273 1
Putra

Putra
ddamaszk powiedział(a):
Witam. Zaciekawil mnie bardzo temat wywoływania duchów.
Dzisiaj moj wujek rozmawial ze swoim bratem ktory wczoraj w nocy wywolywal duchy, jego brat powiedzial mu aby nie wracał do polski poniewaz bedzie musial isc do wieziena na 4 lata, jego wspólnik dostanie 6 lat. To jest wszystko prawdą. Jego brat ktory od 6lat nie był w kosciele bardzo sie przerazil... i poszedł dzisiaj do kosciola. Brat powiedzal mojemu wujkowi ze pojawil sie jakis duch z kawalkiem sznurka od szubienicy (jego brat nic o tym niewiedzial). Wujek mi powiedzial ze jak byl w wiezieniu jego kolega sie powiesil.  Czy uwazacie to za prawdziwe?? Bo ja tak...  i Czy probowaliscie kiedys je wywolywac?? slyszałem ze duchow nie mozna wywoływac z nudów.

Buhahaha , jak co to wszyscy nie wierzacy , do czasu az cos złego sie nie stanie , bo jak już to szybko spierdalaja do koscioła strasznie sie modlić . Ludzie to doprawy szmaciany gatunek ...

Napisane Jun 22, 2006, 11:16 am
Slayer Rock / Metal poplas13_nidzica 99 1
Putra

Putra
Nie powiedziałbym że thrash wszechczasów bo takowym zespołem jest choćby Metallica (Przynajmniej za czasów ,,And Justice 4 All" czy ,,Ride The Lighting" ..Pozatym to wole Kreatora :D

Napisane Jun 8, 2006, 6:58 pm
The Offspring Rock / Metal dexterm 111 2
Putra

Putra
Americana Drodzy panstwo  Reszta spi  :cyclops:

Napisane Jun 8, 2006, 6:43 pm
Putra

Putra
Legendarna Kapela i prawda jest taka że od nich i Metallicy zaczołem swoją przygode z mocnym brzmieniem :D I za to respect ku kapeli Dextera :D

Napisane May 22, 2006, 7:08 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>