Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak pokonać strach Tricki mmargeraa 576 1
johnny16

johnny16
w pokonaniu strachu zawsze pomagala mi mocna muza (punk)- to mnie jakos nakrecalo. jak pierwszy raz skakalem ze schodow caly czas w locie wykopywalem deske i przed kazdym skokiem nakrecalem sie zeby tego nie robic az w koncu (po ok. 30) razie sie udalo.

Napisane Jan 11, 2009, 1:04 pm
alternatywna lawka dla deskorolkowiczow Pozostałe cheapskate 33 1
johnny16

johnny16
z.a.j.e.b.i.s.t.y plan na te miejscowki. na stoprocent jest wygodnie. :)

Napisane Sep 5, 2007, 9:18 pm
Marzenia związane z deską Pozostałe erapin1 430 1
johnny16

johnny16
Kocham skateboarding a moim marzeniem jest to zeby jezdzic ile sie da i robic co sie da z deckiem. Rozwalaja mnie ludzie co szkola sie tylko po to zeby zarabiac na tym siano. Jazda dla siebie ponad wszystko a profesjonalizm tylko po to zeby miec na sprzet ktory szybko sie niszczy.

Napisane Sep 5, 2007, 8:55 pm
dziura w bucie :] Sprzęt eddie0 58 1
johnny16

johnny16
eddie0 powiedział(a):
siema siema jest to kolejny temat z serii glupich i juz o tym wiem wiec jezeli ktos napisze w poscie ze temat jest glupi to jest idiota ;)
do rzeczy : mam buty dc i sa ok z malym ale - maja dziura w bucie - na palcu : dziura jest taka ze gdy zaloze buta to moge sie polaskotac po palcu - palec duzy :D a problem polega na tym ze gdy wchodze na desce to juz nie jest tak przyjemnie bo jak mam zalozone skarpetki to automatycznie robi sie dziura poprzez pocieranie papieru sciernego o skarpetke co konczy sie utrata skarpetek lub utrata naskorka :D [brzmi atrakcyjnie] i moje pytanie brzmi: co mam wlozyc do buta zeby ta dziure zalatac :)

prosilbym o konkretne odpowiedzi a nie jakies *****ly albo teksty w stylu : kup nowe buty bo nie wszystkich na nowe buty stac ;) elo rap!

edit. nie wiedzialem ze p i e r d o ł a to przeklenstwo - to nawet bodaj beniamin madrzejszy jest hehe

jezeli sam wiesz, ze temat jest glupi to chyba wiadomo ze beda pisac, ze jest glupi. Pisze w tym momencie: temat jest głupi a tobie pozostawiam miano idioty. K.u.r.w.a masz ziomek problem, czym zakleic dziore w bucie. Pokombinuj troche a nie wystawiasz ten s.p.i.e.r.d.o.l.o.n.y temat. ELO i nie pisz, ze jestem idiotom bo sie obraze. :stare:

Napisane Sep 3, 2007, 10:15 pm
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie Miejscówki Fini 672 1
johnny16

johnny16
U mnie na wiosce jest jeden tylko fajny gapik w miare i to kolo chaty starej babki wlasnie ktora jak uslyszy ze przez niego skaczemy zaraz sie pluje szmata jebana...

Napisane Aug 6, 2007, 4:14 pm
Almost Cheese and Crackers Filmy SV - dyskusje anonimaczek 94 1
johnny16

johnny16
Moge chyba tylko na ten temat powiedziec, ze Haslam i Song to megawymiatacze a  Almost Cheese and Crackers jest zajebiste... :rolleyes:

Napisane Aug 6, 2007, 2:41 pm
No fear Tricki VirginHim 118 1
johnny16

johnny16
mialem cos takiego na poczatku tez. poprostu przeszlo mi z czasem. teraz to nawet lubie upasc czasem bo to mnie nakreca zeby powtorzyc to co mi niewyszlo. moja rada jest taka zebys przemogl strach, w koncu jak sie uczysz czegos na plaskim to upadek tak az nie boli.

Napisane Jul 20, 2007, 1:26 pm
Upadki Tricki lukhol 33 1
johnny16

johnny16
Ja zawsze lece na ramie a potem sie katurglam przez plecy. raz tylko mialem tak ze broda przyjebalem w asfalt to nieciekawie bylo.

Napisane Jul 15, 2007, 11:11 pm
Kanał EXTREME Pozostałe umfbiker 364 1
johnny16

johnny16
Malo skateboardingu duzo czegokolwiek innego i najwiecej powtorek. takie jest moje zdanie na temat extreme sports. czasem caly dzien nie ma czego ogladac bo albo juz to widzialem z 10 razy albo przez caly dzien puszczaja gumball 3000. Najlepsze co jest na extreme to chyba Trasher King Off The Road.

Napisane Jul 14, 2007, 1:26 am
Bob Burnquist Pozostałe FilipPzn 33 1
johnny16

johnny16
Bob zajebiscie wymiata na vercie a ta petla mowi sama za siebie. wogole hardcore jest przejechac zamknieta a co dopiero to. za to go szanuje ale dla mnie najlepszym zawodnikiem na rampie jest Sandro Dias. Perfekcyjna 900 jednak przekonuje mnie do niego.

Napisane Jul 14, 2007, 12:54 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>