Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Eldo i Jotuze - Grammatik Rap / Hip-Hop piterulezor 251 1
sheenapunx

sheenapunx
o rany, dla mnie beaty kozackie aż tak,że ciężko mi się skupić na warstwie tekstowej, uwielbiam triczek stopa z werblem w "zamiast wstępu", okładka, no ciekawa, umówmy się, płyta, chyba jedna z najlepszych polskich wydawnictw rapowych tego roku, choć i tak mam pewien niedosyt ( jeśli chodzi o minione prawie 366 dni). wspierajcie polską fobografię, na każdej polskiej półce winien być choć jeden rodzimy krążek, niechajby i nowiutki Eldo, taki współczesny odpowiednik "pana tadeusza"
ahh i "gdyby nie Ty" piękny sampling

Ikona posta Napisane Dec 15, 2008, 12:00 am
Last.fm Gry, konsole, pc, internet... KroVa 92 1
sheenapunx

sheenapunx
:D a tu mój profile, tejst is gud klyk

Napisane Dec 11, 2008, 11:42 pm
Polski crunk Rap / Hip-Hop polskicrunk 3 1
sheenapunx

sheenapunx
BlackFox powiedział(a):
nie ma polskiego crunku, dla mnie to nie jest crunk, a ptp jest zalosne

-_- wobec historycyzmu czarnej muzyki w Polsce, czy to funku, czy to crunku (no i amerykańskiego poziomu rzecz jasna), to wiadome jest, że istnieje, istniało niewiele załóg grających takie dźwięki (i tu w sumie bardziej mam na myśli funkrythm and blues..)--->a zatem grają tę muzykę, jak grają..niemniej jednak, liczę na rozwój tych gatunków u nas w kraju, jak nie w tv, to w podziemiach. a crunk to muzyka, no nie oszukujmy się..podrzędna, wnerwiają mnie w niej te cykacze i voc-o-adery..no nie przepadam,ale na bansy jak znalazł, nawet i ptp ^_^

Napisane Nov 16, 2008, 9:00 am
Spice, Spice Gold, Spice Diamond... Hydepark pShady 133 1
sheenapunx

sheenapunx
No, ja dzisiaj będę testować ^_^ na razie czytałam recenzje i generalnie ich autorzy skłaniają się w stronę pochwał. Ja napiszę, jak będę wiedziała peace B)
*no i tak: 12 lufek sklepało nas czworo niemiłosiernie ( a została jeszcze prawie połowa tego situ)..xD całkowity brak śliny w ustach i głód słodyczy i jeszcze bania z tego całego sztymsu, a i lekko bezwładne nogi, i gwiazdki zmniejszające perspektywę, ogólnie inny rodzaj doznań niż po MJ: najpierw polew, potem kilkuminutowa zamuła i takie filozofowanie, ja pieehdole. nie jestem kozak na taką ilość naraz, ale trzeba dokończyć woreczek, bo szkoda,żeby się zmarnował

Napisane Nov 8, 2008, 1:25 pm
mlodzi hardcorowcy Pozostałe danlancher 127 1
sheenapunx

sheenapunx
no maloty niczego się nie boją, ale intensywne uprawianie sportu w ich wieku może mieć 
złe skutki . ale te dzieciaki są ,kurde, szałowe ^^ xD

Napisane Jul 8, 2008, 12:23 pm
Jak pokonać strach Tricki mmargeraa 576 1
sheenapunx

sheenapunx
finger13 powiedział(a):
mnie np pomaga ogladanie wypadkow skatebaordowych .... 411 czy cos innego. Niektorzy pomysla ze jestem chory albo brak mi wybrazni...ale gdy widze jak koles laduje na dupe z 2metrowego murka i wstaje to  nabieram jakiegos spokoju i swiadomsoci ze tylko troche bedzie bolec :)
hahhahahha ja to mam na odwrót i zaiste większość podobnie reaguje na takie bodźce...kurde, jakie to jest chore..!! xD :P ale bez żadnej urazy...chore ale naprwawdę wy.je.bane.. i jaką zajawę trza mieć, żeby tak rozumować...gratulacje!! a tak wracając do tematu..to ja sobie muszę trochę pomyśleć, połazić koło tych schodków, murków..podumać i jak już spiszę testament to mogę i ze schodów w Odessie skakać ... B)

Napisane Jun 27, 2008, 3:25 pm
Dożywotni Błąd Pozostałe oski07 128 1
sheenapunx

sheenapunx
huuuu..w deskorolce (ale nie tylko) trzeba sie liczyć z kontuzjami i różnymi takimi..nieciekawymi wypadkami...utrata kończyny, oka, genitaliów..to się może zdarzyć każdemu i wszędzie, nie tylko na desce, dlatego ja po chwili zastanowienia..już wiem: nie porzucę deski dla tego oka, ręki czy genitaliów...eee tam! niech stracę!
ale rozwaga, owszem, rzecz potrzebna: trzeba uważać na siebie i na innych! w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo i możem jechać!

Napisane Jun 25, 2008, 7:43 pm
UEFA EURO 2008 Hydepark b82rez 464 2
sheenapunx

sheenapunx
:(  o słabooo .... ehh..jeszcze się wykaraskają

Napisane Jun 8, 2008, 9:34 pm
sheenapunx

sheenapunx
huh..Damy radę, a jak nie to za cztery lata..xD

Napisane Jun 8, 2008, 8:51 am
Śmieszne sytuacje z dzieciństwa :P Hydepark pokerbloo 279 1
sheenapunx

sheenapunx
Ja będąc 3latkiem robiłam różne dziwne rzeczy...Przewędrowałam pieszo z Dziekanowa (tam wówczas rezydowałam) do oddalonych o trzy kilometry łomianek,  do sklepu spożywczego. Tam zostawiłam wszystkie swoje pieniażki (było tego z kilka tysięcy w przeliczeniu na tamtejszą walutę), by kupić czekoladowego batonika.. Tuż po wyjściu ze sklepu zgarnął mnie mój ojciec.. Nie wiem skąd wiedział, że tam byłam... a w domu nawet nie spróbowałam jak ten batonik smakuje...
Zdarzyło mi się też namówić brata do kąpieli w kałuży na podwórku.. Woda w tej kałuży miała kolor kawy z mlekiem... Poszliśmy razem do domu aby zabrać niezbędne do kąpieli płyn i szampon oraz wielką łyżkę do zupy, wszak trzeba było jakoś spłukać pianę z głowy...później jednak okazało się, że woda spływająca z rynny jest znacznie czystsza niż ta z kałuży.., ale i tak nie zdążyliśmy, bo za kilka minut mama zabrała nas do łazienki i szorowała z tego błota mój głupi łeb...

Napisane May 5, 2008, 11:49 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>