Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 197, 198, 199, 200, 201 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
ANDEGRAND skin do gg Hydepark Wojtass 37 1
Wojtass

Wojtass
Pół roku temu zrobiłem sobie skina do gadu gadu. Chyba nikt nie wie że można sobie go od dawna juz ściągnąć.

POBIERZ

i prawy przycisk myszy/ zapisz element docelowy jako

Napisane Nov 4, 2005, 1:40 pm
ciom, NiOm, mash, tesh, e|_0, l33t 5|<1LZZ Hydepark KroVa 167 1
Wojtass

Wojtass
tragedia, nie toleruje takiej pisowni :|

Napisane Aug 11, 2005, 12:57 pm
Chupacabra Hydepark Mikess 123 1
Wojtass

Wojtass
wczoraj był o tym program na discovery własnie ale nie oglądałem. tylko 5 minut ostatnie.

Napisane Jul 4, 2005, 2:48 pm
Dzięki za wszystko! Hydepark Wojtass 46 1
Wojtass

Wojtass
Ten temat bedzie się nieco różnił od wszystkich ponieważ nie bedzie w nim postawionego z góry pytania na ktore bedziecie mogli odpowiadac.
Mianowicie chcialem poruszyc kwestie sklepu i portalu. Moje pierwsze wejscie na ten portal bylo po wpisaniu w googlach slowa "deskorolka". Zajaralem sie ostro tym sportem i wlazlem na strone. Zarejestrowalem sie bo nic nie kosztowalo. Po tygodniu zamowilem sobie buty Vans w sklepie za bardzo atrakcyjna cene bo akurat mialem urodziny.
Koniec gimnazjum. Rodzice odlaczyli mi internet na 2 miesiace. Zapomnialem o andegrandzie- przyznaje sie bez bicia. Wtedy nic takiego na tej stronie nie widzialem co mialo by mnie tutaj trzymac. Pewnego dnia na angielskim znowu trafilem na andegrand. W koncu internet znowu dzialal. Wlazlem na strone i zauwazylem jakis konkurs dla uwaznych czytelnikow. Chodzilo o A'zine. Bylo pare dni do losowania. Pomyslalem "co mi szkodzi, tez odpowiem na pytania, a noz sie uda?" Wypelnilem formularz i czekalem. Po tygodniu odbieram maile. Jednym z nich jest mail pod tytulem WYGRANA W KONKURSIE DLA UWAZNYCH CZYTELNIKÓW. Zwariowalem. krzyknąłem sobie ze szczescia i od razu status na gg ze wygralem bluze :D DO wyboru mialem bluze za dowolna kwote. Postanowilem wybrac najdrozsza :) Wybralem po dlugich debatach z kolezanka hehe czarna z kapturem Elementa za 209zł. Drozszej juz wtedy nie było :) Bluza doszla na drugi dzien!
Od tej pory stwierdzilem ze fajnie tak sobie wygrywac, a ze trwal konkurs reporterski postanowilem ze cos wymysle i wezme w nim udzial. Od poczatku wiedzialem ze nie bedzie to latwe zadanie. Pod koniec lipca dodalem powazny artykol Przepis na funbox. TAJNY- byly pracownik anderka zaproponowal mi ze moze kiedys bede pisal arty do zina bo bardzo dobrze mi to wychodzi. Czulem ze to jest to co lubie robic najbardziej. Czekalem do konca konkursu ktory ial byc 1 wrzesnia. Namawialem userow ktorzy nie mieli swoich artykolow piszac im PM aby oddali glos na  moj artykol. Tak oto razem z Lordem54 bodajze zdominowalismy az do konca top liste artykolow. Gdzies po cichu wierzylem ze moze sie udac a suma za 1 miejsce byla bardzo duza bo az 800zł. na zakupy. Po tygodniu od zablokowania mozliwosci glosowania wkoncu padly oficjalne wyniki. Zająłem 2 miejsce. NIe byl to jednak artykol ten o ktorym marzylem. Ale 500zł. bylo bardzo potrzebne:D Kupilem sobie buty i decka. Paczuszka doszla po 2 dniach. Potem ogloszono ze szukaja redaktorow. No to co mi szkodzi? Zglosilem sie i tak mnie przyjeli do redakcji najzajebistszego portalu w galaktyce! Teraz juz sa kolejne wakacje a ja spedzam godziny siedzac na portalu. Piszę sobie artykoly do zina i poznaje spoko ziomow.
Moim zyciowym marzeniem jest pojechac do Szczecina i podziekowac Zydze, Matiemu, Et;owi i reszcie zalogi za to co dla nas wszystkich zrobili, uscisnac reke i byc moze wypic piwo :) Mysle ze za rok moje marzenie zrealizuje, gotow jestem wydac mnostwo kasy na te pare dni w Szczecinie. Pewnie bedziecie pisali ze pieprze farmazony ale tak wlasnie czuje i wkoncu napisalem to w malym skrócie.
To tyle co mialem do powiedzenia.
ANDEGRAND.PL FOR EVER
19 Wrzesnia moje marzenie się spełniło :) Dzięki Zyga, Mati i Pani Aniu za wsparcie, Kaczorowi za nocleg oraz reszcie za to że są!

Napisane Jun 17, 2005, 10:25 pm
Dobry text na ulice Hydepark dred 383 1
Wojtass

Wojtass
mi sie nie zdarzylo ale jak wpadniecie w rece policji przy uciekaniu powiedzcie ze tam jacys jezdza a wy o niczym nie wiecie. jezeli chodz o dresow to nie bardzo sie orientuje. moze tak powiedziec ze mu sie z ucha leje krew albo ze jakis pies leci i zdupczac? :D hehe

Napisane May 29, 2005, 4:56 pm
Film do nauki trickow Filmy SV - dyskusje element9 75 1
Wojtass

Wojtass
Super film gdzie prosi ucza tricków to Tony Hawk trick tips vol.1, vol.2 , Tony uczy tam flipów i grindów z Kostonem. Jest takze nauka jazdy na rampie z jakims kolesiem chyba Collinem McKay czy jakos tak. Fajny bajer i wszystko dokładnie wytłumaczone krok po kroku. POLECAM!

Napisane May 12, 2005, 5:17 pm
Najlepszy magazyn o sportach extremalnych? Pozostałe Wojtass 34 1
Wojtass

Wojtass
wow widze ze info zbiera zniwo :) ;)

Ikona posta Napisane May 1, 2005, 3:11 pm
<< poprzednia ... 197, 198, 199, 200, 201 następna >>