Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Zegarki Dodatki MacMan 222 2
garb

garb
Rafau1102 powiedział(a):
Na żywo siedzi - zdjęcie tego nie odda. Pasek jest stylizowany na niemieckie wypusty zegarka Atlantic Weltmeister, czyli bliźniaczego brata mojej Adriatici. Z wyborem paska też się głowiłem sporo, to nie jest pierwszy lepszy jaki mi się nawinął :)

No wierzę ci na słowo, bo na fotce wygląda to jak plastikowa skóra węża a'la mokasyny na wiejską potańcówę. Mimo wszystko jakoś trudno mi uwolnić się od myśli, że gładka skóra prezentowałaby się lepiej.

Napisane Mar 15, 2012, 7:36 pm
garb

garb
Śliczna ta Adriatica ale błagam, zmień pasek bo ten wieje taką tandetą że to już zahacza o profanację :P

Napisane Mar 14, 2012, 11:40 pm
Interesujące książki o tematyce biograficznej Hydepark olapomir 8 1
garb

garb
Marilyn Manson- "Trudna Droga z Piekła"
Zajebiście się czyta, pewnie że większość zdarzeń zmyślonych lub podkoloryzowanych, ale to i tak niezła wycieczka w to, o co temu kolesiowi chodzi no i dla co mniej ogarniętych interesująca historia z dużą ilością ćpania i blowjobów od fanek. Polecam nawet osobom nieszczególnie zainteresowanych twórczością Mansona.

Napisane Dec 19, 2011, 7:00 pm
Sylwester?! Ubrania BartekWrc 47 2
garb

garb
BartekWrc powiedział(a):
nikt nie będzie w garniturze, ale jakiś element uznany za elegancki, galowy będzie. Nie zamierzam na pewno ubierać jakichś pikolaków czy koszuli z kołnierzem na krótki rękaw. Na sam widok średnio mi się robi. Biorę wysokie najki, węższe spodnie i kupie jakąś koszule na długi rękaw w normalnych kolorach, a pod spód koszulka na krótki rękaw w kolorze i gitara. Będę czuł sie wygodnie, co Wy na to?

Tak to spoko ale tylko nie tshirt pod koszulę (zwłaszcza że pewnie zostawisz tylko ten guzik na samej górze rozpięty) bo wyjdzie mega c*ujnia, dawaj koszulę na gołą klatę i ewentualnie jakiś sweterek ciemny na to jak się boisz że zmarzniesz.

Napisane Dec 19, 2011, 6:40 pm
garb

garb
Może powiedz ile zamierzasz wydać? Bo wiesz, możesz kupić zajebiste skórzane półbuty, spodnie, marynarkę, koszulę i jedwabny krawat, a jak masz bardziej ograniczony budżet to idziesz do h&m i kupujesz jakąś gładką koszulę w spokojnym odcieniu i ciemne dopasowane spodnie i buty to pomyślimy zaraz. Na pewno nie kombinuj nic typu marynarka po ojcu i baggy jeansy bo to nie ma szans wyjść dobrze xD

Napisane Dec 18, 2011, 4:03 pm
Carrot Fit. Ubrania banial 23 1
garb

garb
W sumie myślałem, że carrot fity to są spodnie DELIKATNIE zwężające się w dół a nie te cudaczne wymysły że krok w kolanach i obcisłe w łydkach.

Napisane Nov 13, 2011, 3:05 pm
Święto Niepodległości Hydepark GrzesiekS 71 1
garb

garb
Też jestem zaskoczony, że tak mało osób zauważyło, że to walka kompletnych debili z kompletnymi debilami. Trochę jak zawody w psychiatryku- jedni mogli wygrać, drudzy tak samo, ale i tak wszyscy zainteresowani są zjebani i nic tego nie zmieni.

Osobiście nie zrobiłem nic by uczcić ten dzień, ponieważ nie odczuwam żadnych powiązań z żadnym krajem czy też jego historią.

Napisane Nov 12, 2011, 1:27 am
Dziary Hydepark Paffcio90 1121 2
garb

garb
ciastuss powiedział(a):
garb powiedział(a):
Czy to by zeszło gdyby właściciel kupił sobie bardzo obcierające buty?

Trzyma się jak powinno : ) Poza tym powiedź mi kto będzie chodził w niewygodnych, mocno obcierających butach?

Niektórym skórzanym butom zdarza się obcierać na początku, potem skóra dopasowuje się do użytkownika

Napisane Nov 4, 2011, 10:22 pm
garb

garb
Czy to by zeszło gdyby właściciel kupił sobie bardzo obcierające buty?

Napisane Nov 4, 2011, 4:46 pm
Obuwie zimowe/trekingowe Buty powpow 164 1
garb

garb
wrq powiedział(a):
może ten but np. jest tak wyprofilowany, że trudno jest nogę wkładać bez tego nacięcia, nawet mimo sznurówek. Coś na wzór niektórych bawełnianych nienaciągliwych rurek, z zamkami przy kostkach...

Biorąc pod uwagę jego wysokość prawie na pewno tak jest, a sznurówki pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale sądzę, że odpowiadają też za dopasowanie buta do stopy.

Napisane Oct 25, 2011, 3:34 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>