Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 2
soulfly

soulfly
orson91 powiedział(a):
Też nie do końca, bo muły się zdarzają. Z normalnych SE chociażby C702 i C902. Yendo zamula, jak i SE, które są produkcji Sagema, a było kilkanaście takich modeli.

miałem C702 dwa lata i był mega szybkim i niezawodnym telefonem ? Nie wieszał się i nie było mowy o muleniu. a i do wody wpadł kilka razy i zakopał sie w sniegu na 12 godzin po imprezie i działał....
Złego słowa nie powiem na ten telefon.

Napisane Aug 21, 2011, 8:57 pm
soulfly

soulfly
tip na dziś:

Dla posiadaczy X10 i Desire.
kupcie sobie za ok 30-40 zł słuchawki hje120. Grają zaskakująco dobrze jak na te pieniądze. Ciepły naturalny dźwięk. polecam!

orson91 powiedział(a):
Zależy czego potrzebujesz. Bieda muzycznie, aparat tylko do notatek. Ale do komunikacji i internetu jak najbardziej.
W tej cenie masz Samsunga i5510. Tylko niech Ci do głowy nie przyjdą breloczki z serii X10 mini.

taki tel ma moja mama. Dzwoni z niego, pisze smsy, czasem z wifi skorzysta a aparat tylko do robienia zdjęć, żeby do kontaktów dodać. Do takich zastosowań jest okej ;)

Napisane Aug 3, 2011, 2:16 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 7
soulfly

soulfly
BlackFox powiedział(a):
Dziś widziałem air maxy do przymierzania w sklepie i już gięła się farba hah !

co za lipa, czemu wypuszczanie takiego gówna ma służyć to nie wiem...

Napisane Aug 20, 2011, 4:56 pm
soulfly

soulfly
kip3rek powiedział(a):
do biegania only żelki jest taki komfort ze oja*****le.
ja mam surfacepackowe zielone wez obojetnie jakie byle żelki a model i cw wg Twoich upodobań.

na litość...

sam mam żeli lyte III i to są super buty do chodzenia na miasto, do biegania to do tramwaju albo po browar. Jak ktoś chce buty do biegania to należy kupić typowo treningowe obuwie...

Z asicsa mam też gel cummulus 9
http://images.sportsshoes.com/product/A/ASI800/ASI800_400_1.jpg

Nie ma porównania jeśli chodzi o komfort i stabilność ze sneakersami.

wyglądają jak wyglądają, ale w nich chodzę tylko biegać lub na siłownię.
Pomierz sobie dużo par butów typowo biegowych- nike free, New balance- z serii do biegania nie lifestyle, Asicsy modele do biegania.

Te które będą najwygodniejsze i nie będą uwierały nigdzie, takie będą najlepsze. Koniec lata- w sklepach typu intersport będą już wyprzedaże do 50 procent na takie buty

Napisane Aug 19, 2011, 5:42 pm
soulfly

soulfly
jak stacjonarna najka to będą na promo ( o ile zostaną)
300 bym dał

Napisane Aug 16, 2011, 8:17 pm
soulfly

soulfly
ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):
amy od ciastka to najlepsze jakie widziałem. bardzo lubię takie spokojne cv

Właśnie mi też najbardziej podchodzą. Znalazłam je na stronie dzisiaj, tylko przesyłka 50 dolców.

hmm maja byc w polskich najkach tez

Napisane Aug 16, 2011, 3:12 pm
soulfly

soulfly
amy od ciastka to najlepsze jakie widziałem. bardzo lubię takie spokojne cv

Napisane Aug 15, 2011, 11:52 pm
soulfly

soulfly
FSM konkret te jedynki, zawsze mi sie podobały. prajs dobry, rozmiar zły :/ Brać bo kozak

Napisane Aug 15, 2011, 7:17 pm
soulfly

soulfly
orson91 powiedział(a):
To co Wy macie z oczami, że nie widzicie, że bryła jest niemalże identyczna?

Pomijając to, że NB są zajebiste, pewnie lepiej wykonane, z kosmicznymi systemami, to osoba, która ma na to wy*****ne i zobaczy oba buty, to właśnie tak stwierdzi.

Orson, z całą sympatią i szacunkiem, ale nawąchałeś się kociego moczu czy co ?
Stary. Według takiego porównania. Dunki, Vandale i Afy to takie same buty i różnią się tylko kolorami ....

ta sama bryła wtf ?

Napisane Aug 10, 2011, 12:05 am
Siłownia Extreme skejcikkk 764 1
soulfly

soulfly
orson91 powiedział(a):
A on jakoś zrobił :P . Nie no nikt się cudów nie spodziewa. Gdybym kupował, to głównie żeby się rozruszać jakoś pod tym względem. Tylko właśnie nie wiedziałem, czy to ma jakiś sens bez żadnego innego sprzętu.

Kup piłkę taką gumową fitness za 40 zł. pompujesz ją. robisz takjakby półmostek plecami opierasz się na piłce i wyciszkasz na klate. Praktycznie to samo co na ławce plus praca mięśni stabilizacyjnych korpus etc. możesz także płynnie zmieniać kąty.

Jak Ciężkie hantle chcesz kupić, żeby cwiczyć klate ?

Napisane Aug 3, 2011, 2:32 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>