Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Fakty z 11.04.07 Pozostałe margera92 36 1
Jedi38

Jedi38
Sebolex powiedział(a):
Small powiedział(a):
2Massey powiedział(a):
Dobrze koleś mówił, że nie włóczymy się, nie pijemy/palimy tylko 'fajnie' spędzamy wolny czas. Więcej takich ludzi.

no tak tylko że dla giertycha
-młodzież pije/pali - źle
-w bytomiu skakają na rowerach - źle
-deskorolka - źle
-sex u młodych osób - źle

wszystko jest źle!!!!

Jeśli wszystko jest zle niech nie bedzie niczego xD

ja sie zgadzam z pierwszym drugim i trzecim.

Napisane Jul 9, 2007, 3:21 pm
Autografy skejcików - macie jakieś ?:) Pozostałe Mazi_ 48 1
Jedi38

Jedi38
ja mam astroma astubo stasika i paru innych gośći. Mógłbym mić ich duzo wiecej ale też mi tak dziwnie prośic takiego perzyne w kamuflagu* jakoś sensownie o to pytajac. Owszem nie są jakimiśtam gwiazdami ale fajnie tak mieć info a tam podpis jego twórcy. 
ale może tak kiedyś hehehehe  ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Napisane Jun 20, 2007, 9:09 am
Element skate camp !!! Pozostałe skateblade 39 1
Jedi38

Jedi38
Jaaaaaaaaa jjjjjjaaaaaaaaaaaaaa ttaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmm ccccchhhhhhhhhccccccccęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!! tamto to jest wyspa elementa!!!

Napisane Jun 19, 2007, 6:23 pm
Co sadzicie o truckach destructo? Sprzęt 73CH 84 1
Jedi38

Jedi38
Ja mamt e traki i są świetne ;) No wolałbym troche niższe ale i tak very gut ;)

Napisane Jun 19, 2007, 6:10 pm
Globe Buty TimSk8 79 1
Jedi38

Jedi38
Ja mam narazie model FINALE do chodzenia ale nie mogłe się oprzeć i wyszłem zrobić olie to tak się zajarałem bo mi wszystko wchodziło ;) świetne buty

Napisane Jun 19, 2007, 6:08 pm
mini deck (kids) Sprzęt kopek92 58 1
Jedi38

Jedi38
ja mam 13 lat i mam deskę element twigs (znana z drugiego numeru info) z Canady. cieszę się bo to zajebista deska i fajnie sie na niej robi triki.też żałuję że ich nie ma w polsce bo ta już się zaczyna łamać :( ajnie by było gdyby zrobił pro modele z twigs teamu elementa  albo pro takiego nyjaha Hustona :)

Napisane Jun 13, 2007, 5:07 pm
Ocalmy Pomnik Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie... Miejscówki marcinw 41 1
Jedi38

Jedi38
Widziałem raz C I P E jak jechałem samochodem niestety sobie nie pojeździłem na niej ale chciałem i mam nadzieje pojerzdżę na tej ciekawej miejscówce. Nobo gdzie jest skatepark obok naturalnej miejscówki ;). jestem oczywiście za zostawieniem

OCALMY C.I.P.E!!!!!

Napisane Jun 4, 2007, 1:32 pm
Paski do mocowania deski w plecakach Snowboard Jedi38 2 1
Jedi38

Jedi38
Bry mam pytanie : od jakiegos czasu mam kamere i ją wożę teoretycznie wszędzie. I potrzebóję takiego plecaka z miejscem na kamere, takiegop co go wezmę na snowboard jak pójdę latać w backcountry i mi nie przemoknie i takiego co go też na skate, i do szkoły. Upatrzyłem sobie jeden model DaKine PARK ( http://pl.skate-europe.com/details/36160-plecak_dakine_model_park.html ). Ma wszystko co mi potrzeba ale ma dla mnie jedną wadę: Paski na deskę na rzepy. i tu moje pytanie czy nadają się one żeby nosić snowboard??? Z gó[php]ry ThX

Napisane May 17, 2007, 3:23 pm
Alternatywa kątownika Miejscówki Jedi38 14 1
Jedi38

Jedi38
Cze, chciałbym se z kumplem zrobić jednopaletowego box'a ale mam problem bo nie mam kątowników. I tu moje pytanie: co morzna załorzyć zamiast kątownika???? myślałem o zwykłym spiłowaniu nkrawędzi ale czekam na inne pomysły.

Napisane May 12, 2007, 12:16 pm
spotkanie w krakowie...?? Meetingi nfbt 31 1
Jedi38

Jedi38
najlepsze spoty to galeria KRK i park  :cyclops:

Napisane Feb 3, 2007, 12:29 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>