Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod> Hydepark Kleo13 606 1
Rojek

Rojek
mechanik samochodowy

Napisane Dec 30, 2007, 10:22 am
Złodzieje w szkole ;| Hydepark CrashFB 404 2
Rojek

Rojek
garb powiedział(a):
Rojek powiedział(a):
pewnie, że są. Złodzieje są wszędzie. Nie zrozumiecie tego bo wiekszosc z was do wygrzane banany. Zawsze mieliscie cieply obiadek w domu, chleb. Nie doceniacie wartości pieniadza. "Tylko bogaci moga mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia". Nie wiecie jak to jest gdy za pare groszy chca ci polamac rece i musisz zdobyc te pieniadze. Albo jak to jest urodzic sie w rodzinie w ktorej pieniedzy nie zawsze starcza do pierwszego.

No, ale to nie usprawiedliwia złodziejstwa... Co byś powiedział jakby ci ktoś dźwignął nowy telefon za 3 tysiaki? "Niech sprzeda biedne dziecko i ma na chleb"? Moim zdaniem NIC nie może usprawiedliwić złodziejow.

Po 1 nie miał bym takiego telefonu bo mnie nie stac na taki.
Po 2 ja bym sie raczej nie dal jebnac.
Po 3 jak by im sie udało to ja bym przytulił czyjś telefon.

Napisane Dec 9, 2007, 10:48 am
Rojek

Rojek
pewnie, że są. Złodzieje są wszędzie. Nie zrozumiecie tego bo wiekszosc z was do wygrzane banany. Zawsze mieliscie cieply obiadek w domu, chleb. Nie doceniacie wartości pieniadza. "Tylko bogaci moga mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia". Nie wiecie jak to jest gdy za pare groszy chca ci polamac rece i musisz zdobyc te pieniadze. Albo jak to jest urodzic sie w rodzinie w ktorej pieniedzy nie zawsze starcza do pierwszego.

Napisane Dec 8, 2007, 3:12 pm
Bieluń Hydepark Rof 32 1
Rojek

Rojek
znam kolesia ktory wyladowal po tym na tydzien na oddziale zamknietym. Po tygodniu go puscilo.

Napisane Aug 15, 2007, 12:21 am
Śmieszne sytuacje z kanarami Hydepark Ens 38 1
Rojek

Rojek
jade na mecz wsiadaja takie starsze panie okolo 40 lat (byly tylko 2) i to nieby maja byc kanary! ona do mnie bilecik prosze nie mam. Prosze pokazac dokumenty. A ja dobra skoncz problemow szukasz. A ona spojrzala sie i powiedziala nie i poszla dalej. I to sa kanary hahahaha.

Napisane Aug 12, 2007, 10:58 am
Po śmierci Hydepark Mlody110 433 1
Rojek

Rojek
ludzi mi mowia ze pojde do piekla. Tylko najpierw trzeba wierzyc w to pieklo.

Napisane Aug 7, 2007, 3:25 pm
Splash Graffiti marcinekSB 69 1
Rojek

Rojek
Widzialem napisy tak wykonane i mi sie tak srednio podoba.

Napisane Aug 5, 2007, 8:55 pm
Rozmowy z rodzicami Hydepark swiernalxxx 199 1
Rojek

Rojek
Moi rodzice nigdy mi nie mowili nic o sexie mysleli chyba ze nie wiem albo ze sie dowiem w szkole az tu pewnego dnia matka znalazla prezerwatywe w prtfelu u mnie. No i teraz jak jezdze gdzies z dziewczyna mowi mi zebym byl grzeczny i nie zrobil jej wnukow bo zniszcze sobie przyszlosc bo nie mam jeszcze 18 lat

Napisane Aug 5, 2007, 8:47 pm
Oczy! :) Hydepark Floydeq 479 1
Rojek

Rojek
http://img249.imageshack.us/img249/8799/oko11111vy1.jpg moje oko

Napisane Jul 30, 2007, 11:35 am
Fobie Hydepark sic9 385 1
Rojek

Rojek
a ja nie mam zadnych fobi. Chyba że psychozy i czasmi boje sie ciemnosic przez to ale ja lubie sie bac.

Napisane Jul 29, 2007, 6:45 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>