Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
ZHP-ZHR Hydepark skiba_tenzdeski 225 1
Rojek

Rojek
rychu911 powiedział(a):
przedewszystkim obraz harcerstwa w polsce jest taki pizdo waty bo zhp zszargalo ta organizacje robiac z munduru dresi i chodzac w trampkach a z aglowny cel siedzac w harcowkach i grajac na giatrze

poprawne harecrstwo to survival patriotyzm ciezkie warunki i umacnianie wiezi miedzy harecrzamii  praca nad samym soba to ze wy jestescie black i evil nie znaczy z emsuicie negowac ta organizacje tak samo nmiekazdy jezdzi na desce b o seiboi ze sie polamie

w takiej ssytullacji nie roznicie sie niczym od dresow ktorych tak wyklinacie

co ty pierdo*isz nie wiem gdzie masz takie ZHP. Ja jestem w zhp (Radom) a harcerstwo to nie survival jak tak twierdzisz to nie masz pojecia o harcerstwie. Predzej Woodcraft a to co innego. I nie widzialem zeby ktos zrobil z munduru dres.

Napisane Jun 17, 2007, 9:31 am
17 kHz... I dorośli nie słyszą? Hydepark fujitsu 31 1
Rojek

Rojek
dziala naprawde. na kom tez. (sagem my501c)

Napisane Jun 2, 2007, 10:13 pm
kolczyki u dziewczyn Hydepark pistacyjka 510 1
Rojek

Rojek
w uszach i w jezyku. Ale jak jest za duzo to hu*owo wyglada

Napisane May 31, 2007, 8:30 am
Honor!!! Hydepark rychu911 18 1
Rojek

Rojek
juz mnie pobili z 10 razy bo sie u nioslem duma i honorem. Wole zeby mnie pobili niz zeby mnie obrazali i jak ostatni lamus oddac pieniadza pokornie bez walki. Albo ja kogos pobilem bo honor mi nie pozwalal przejsc obok obojetnie

Napisane Apr 18, 2007, 5:20 pm
Po co macie konto na andegrand.pl? Hydepark hubibob 212 1
Rojek

Rojek
zeby kupowac a pozatym po to by sie smiac z dzieci ktore sie tu wpisuja i jeszcze zeby smiac sie z lamusow i bananowcow ktorzy nie maja pojecia o niczym. I zeby sie smiac z tego jak niektorzy mi wrzucaja i mysla ze mnie wku*wia

Napisane Apr 9, 2007, 1:05 pm
Aborcja. Tak czy nie? Hydepark Drakx 841 1
Rojek

Rojek
NIE
pomślcie
a jak by twoja matka użyła aborcji

Napisane Feb 18, 2007, 2:18 pm
Dobry text na ulice Hydepark dred 383 3
Rojek

Rojek
Ferdzio powiedział(a):
Kur** myślicie ze kto chciał zgłosić sprawe na Policje!!! no kto Pomyslecie!!!!!!!! Rodzice!!!! Nie jestem frajerem ale umnie w miescie nie podobasz sie komuś to pojadą po tobie!

to i tak jestes frajer jak powiedziales rodzicom, jak mnie pobili nie raz to mowilem ze sie wyje*alem albo ze mnie ktos chcial okrasc to sie z nim bilem i tyle na policje kiedys chcieli podac tez o to ze mnie pobili a ja nic im nie powiedzialem kto gdzie i jak porste

kotos wczesniej pisal ze jestem ziom i w glebi duszy ciesze sie ze jest policja, lol bananowcu nie wiesz chyba kim jestem nie jestem zadnym kibolem jestem prostakiem jak napisales i h*j ci do tego bede robil co chce a policji k*rwy nie nawidze bo jestem osiedlowcem wy takich jak my nazywacie marg*nes zazwyczaj chociaz ja nie kradne tylko sie bije i mam w dupie co wy myslicie, i tak tego nie zrozumiecie, tu wpisuje sie wiekszosc dzieciakow co nawet pewnie nigdy nie zostali pobici dostac gale lub dwie to nie jest pobicie wiekszosc z was sie tu tak kozaczy przez internet a zaden by nie powiedzial mi to w twarz, nie bede z wami gadal bo i tak tego nie zrozumiecie, odchodze w pokoju

P.S.
pytałes sie gdzie bym poszedl jak by mi sie wbili na chate, powiem tyle ze tylko do mnie zadzwonili zebym wyszedl przed klatke bo chcea mi wpier*olic i wyszedlem i przekopali mnie tak ze wynikiem tego byl pobyt w szpitalu złamany nos i duzo obrazen ciała. A potem poszedlem do kolegi i dorwalem tego jednego kolesia ktorego znalem z widzenia to sie tak osral jak sie dowiedzial o co chodzi dostal porzadny wpier*ol i teraz nic nie powie jak kolo mnie przechodzi

Napisane Jan 17, 2007, 7:56 pm
Rojek

Rojek
Ferdzio powiedział(a):
No własnie ze do dzisiaj tego neiwiem za co dostałem ale były takei przesłanki ze sie komuś nie podobałem! i Dostalem po mordzie takie,czasy ehh :( dostaniesz za niewinnosć!!

moze dostałes za twarz albo za to ze jestes frajerem (tak wnioskuje bo mowisz ze podales sprawe na psy)

Napisane Jan 17, 2007, 6:13 pm
Rojek

Rojek
nie ma tekstu na ulice jak ktos bedzie chcial was pobic to i tak to zrobi (chyba ze jest ci*om) a i rada jak ktos was chce z kroic z 2 zł lepiej dajcie a nie mowcie ze nie macie bo jak znajdzie to zabierze wszystko co macie i jeszcze wpi*rdoli za klamstwo

Napisane Jan 10, 2007, 10:59 am
Tabaka Hydepark kome1 1346 1
Rojek

Rojek
Michaaal powiedział(a):
trawy nie jaram bo boje się że się uzależnię, a znam takich i wcale to nie takie miłe, gdy co dzień tracisz około 20 zł na zioło;]

hahaha ja nie musze jarac codziennie a jaram dosyc czesto i to jest gowno prawda uzaleznic sie mozesz psychicznie (jak od wszystkiego) a pozatym jak duzo jarasz to połówka (za 20 zł) Ci nie wystarczy  :P twiem o z własnego doswiadczenia jak tak mam to odstawiam na jakis miesiac i znowu mam słaba banie :)

a do tematu ja tylko Red Bull i właściwie od niedawna wacham ale powiem tyle tabaka jest kozak i wciagam ja nie po to by miec jazde ( bo wole jazde po alko + MJ  :P)

Napisane Jan 17, 2007, 6:19 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>