Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Czy czujecie się inni? Hydepark Dziewier65 178 1
Rojek

Rojek
jestem inny od was bo wiekszosc co tu sie wpisuje uwaza takich ludzi jak ja za margines bo ja wyznaje zasade "oko za oko..." (dla wyjasnienia nie jestem zadna patologia, chuliganem (no może troche) , złodziejem) jestem zwykłym osiedlowcem

Napisane Jan 10, 2007, 10:56 am
Patriotyzm Hydepark Drakx 79 1
Rojek

Rojek
Kocham Polske !
ja sie uwazam za patriote i jak bym miał iść ginąć za kraj w którym żyje poszedł bym bez wachania

Napisane Jan 10, 2007, 10:53 am
Sztuki walki, sporty walki Extreme pita2000 202 1
Rojek

Rojek
najlepsza szkoła to ulica ( i moja ulubiona ) + troche BJJ

Napisane Jan 7, 2007, 12:19 pm
Nałogi... Hydepark siamak 757 1
Rojek

Rojek
- picie ( juz zadko bo cwicze )
- palenie szlug
- sex
- adrenalina

Napisane Jan 6, 2007, 7:52 pm
Złodzieje w szkole ;| Hydepark CrashFB 404 1
Rojek

Rojek
mi raz ukradli 5 blach ale dowiedzialem sie kto to w ryj i wzialem sobie wiecej

Napisane Jan 6, 2007, 9:14 am
Piłka nożna. Extreme Bloodolej 362 1
Rojek

Rojek
ffka powiedział(a):
jakei dresy :/
a byliscie kiedys na jakis meczu??
nie to mordaAA!!!
to trzeba zrozumiec, zlapac klimat
u mnie na pierszy miejscy stoi LEGIA to jest moj sesn!! zyje od meczu do meczu!!
To trzeba przzyc.. po kochac.. co jest sensownego ogladanie 90 min  meczu ? EMOCJE!! JEstes na stadionie lzy Ci leca z dumy ze mozesz podniesc szalik swojego klubu! Lzy po przegranej!! Nic dla Ciebie sie wtedy nie liczy odchodza zmartwienie wszytko!! Malo ludzi to zrozumie, ale to jest cos wspanialego! PILKA NOZNA DLA DESOW :/ pff  ;/ zastanow sie...

Ja tak samo tylko kocham RADOMIAKA :P ja nei wiem jak teraz wytrzymam tą przerwę zimową, i własnie trzeba pokonać ten stereotyp, są dresy na stadionach chodzą na ustawki ale tez wiekszość jest zwykłych kibiców i grupy Ultras ( dla nie kumatych : Ci co przygotowują Oprawy meczu itd. czyli doping i organizuja np. wyjazdy) tego sie nie zrozumie jak sie nie pójdzie na mecz to trzeba przeżyć te race, ten krzyk, ta gre, te emocje

wejdź
http://img161.imageshack.us/img161/9389/protestfk1dy6.gif
http://img246.imageshack.us/img246/8233/radomiakfanns7.gif

Napisane Nov 12, 2006, 9:46 am
Dla gdynian poznaniaków i okolic..... Hydepark 12Gr0SzY 11 3
Rojek

Rojek
mi chodzi że chciałbym te 3 drużyny najbardziej bo najlepsze mecze kibicowsko by by były  :P korone ku*we chcialby bardzo bo to nasza kosa i fajny mecz by był  ;) a potencjalnie najsłabsi jesteśmy bo jedyny III ligowiec ale w lidze żadnego meczu na wyjezdzie nie przegraliśmy i w PP jednak wygraliśmy z I ligowcami a wszczególności łks'em  ^^) bo wiesz jak jest szkoda mi jako kibic ale taka jest prawda w III lidze nie chce im sie grac a w PP grają jak najlepiej żeby sie wypromować  :thinking:

Radomiak! W sercu mym! Już na zawsze! Nigdy nie opuszcze go! lalalalalalala...

Napisane Nov 12, 2006, 9:26 am
Rojek

Rojek
12Gr0SzY powiedział(a):
Rojek powiedział(a):
a patrz na nas rozwalamy łks, Odre; czasami też trzeba mieć fart ale bez umiejetności to i tak nic nie da, ja wiem jedno Radomiak Radom jedyny III ligowiec w PP  :P moze sie spotkamy

No w sumie racja  ^^) Aczkolwiek odra to żaden potentat ale co do łks'u to szacuneczek  ;) A co do spotkania to zapraszam na Bułgarską ;) ;) ;) ;)

no niedługo zobaczymy kogo wylosujemy ale ja bym chciał alob korone ku*we albo Arke albo Lecha  ^^); a ja zapraszam na Struga  :P

Napisane Nov 11, 2006, 10:11 pm
Rojek

Rojek
a patrz na nas rozwalamy łks, Odre; czasami też trzeba mieć fart ale bez umiejetności to i tak nic nie da, ja wiem jedno Radomiak Radom jedyny III ligowiec w PP  :P moze sie spotkamy

Napisane Nov 11, 2006, 8:07 pm
Godzina Policyjna Hydepark brodi 126 1
Rojek

Rojek
nas wczoraj psy spisały ok. 21 i sie pytały czy nie zimno nam tak siedziec w nocy haha ja tam i tak bede siedzial pod blokiem, chyba ze beda chcieli nas zamknac to trzeba bedzie sie chowac  ;)

Napisane Nov 11, 2006, 8:13 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>