Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pijana młodzież. Hydepark Oldfucker 395 2
Rojek

Rojek
ja pierwszy raz sie napilem piwa w 6 klasie a w 1 gim zaczolem pic  ^^) patologia ale znam kolesia który jara szlugi od zerówki z przerwami, a mój drugi kolegoa pierwszy raz był pijany jak miał 6lat bo go upil brat ze starszymi kolegami. Albo na meczu widze takie dzieciaki moze 3, 4 podstawówki  zaje**ny winami albo szluge jara

Napisane Nov 11, 2006, 3:58 pm
Rojek

Rojek
Oldfucker powiedział(a):
nato0 powiedział(a):
no fakt jak widze jakiegos gowniaża z browcem to mnie skręca no ale co zrobie? mam mu zabrac? Przyznam sie szczerze ze ja tez zaczynałem wczesnie bo w wieku 14 lat. Nie sądze żeby tak wlasnie zaczynał się nałóg bo mi alko poprostu sie już nudzi, wyrosłem z imprez na których pije się za dużo:) I jeszcze wam powiem że satysfakcja picia alkoholu zrobionego własnoręcznie w domu jest o wiele większa niż takiego kupowanego:) pozdro

A czemuż by nie jak byś mu zabrał browca to by go nie wypił, a sam byś miał darmowego browara:D. Nikt by ci nic nie zrobił bo przecież 14 latek nie przyzna się staremu że ktoś mu zabrał browara:D

no nie wiem czy sie nie przyzna ja znam 2 koleski którym rodzice kupują browary a jeden ma 15lat drugi 17

Napisane Nov 11, 2006, 9:21 am
Wasze zdjęcia Hydepark Gutek101 621 1
Rojek

Rojek
Moje zdjęcia

Napisane Nov 11, 2006, 11:44 am
Zemsty writerów Graffiti Tager 165 1
Rojek

Rojek
ja ztagowałem się na klatce mojege wroga zna moja ksywe wiec wie że to ja  :) niech czuje strach  :P

Napisane Nov 9, 2006, 1:54 pm
boks Extreme radney 46 1
Rojek

Rojek
ja osobiście wole to:
Sprawdź to i to a boks kiedys chcialem chodzic ale teraz... boks jest za słaby na mnie wole coś gdzie nie tylko sie bije pięściami  ^^) wole walke realną

Napisane Nov 8, 2006, 12:38 pm
ahhh ta Dzisiejsza mlodzież... Hydepark bergersk8 123 1
Rojek

Rojek
Lotos94 powiedział(a):

ale taki jeden przygłup z klasy ma respekt u starszych bo.... wypalil 5 g maryski.. i stal

człowieku o czym ty mowisz 5g wiesz ile to jest, troche by to kosztowało a pozatym nie wiem czy taki dzieciak by wyjarał 0.5g naraz  :mad: chyba, że jarał jakąś sieje albo majeranek  :P

a teraz to jest patologia dzieciaki zamiast sie uczyc to siegaja po dragi debilizm zaczynaja pic zaczynaja od marji a potem to już speedy kwas albo jakies inne gówno,
ostatnio dzieciaki z osiedla jedli bieluny, albo kupowali za 3zł w aptece jakis proszek i pili to żeby miec chaluny

Napisane Nov 5, 2006, 11:18 am
Lubią nas, nie ma co... Hydepark DEkogutCK 22 1
Rojek

Rojek
wkurzyć się można ale taka jest prawda Polska dla nich to wieśniaki nienawidzę tego od zawsze ktoś nas nieniewidził i tak pozostanie, zabieramy im prace  to nas nienawidza

Napisane Nov 4, 2006, 1:42 pm
śmierć Hydepark Sitara11 787 1
Rojek

Rojek
mikel1994 powiedział(a):
Rojek powiedział(a):
Krzyssk8 powiedział(a):
Tak jak Pete Dunhman w grean streat holigans

też dobry pomysł :) może i tak kiedys zgine :)

o jaa tak to bym nie chcial dead
przeciez stary pomysl jakie by byly twoje ostatnie mysli jak ktos cie skopal i wiesz ze zaraz umrzesz?? o ciul konkret :p

bylem juz kiedys kopany ale naszczescie nic mi sie poważniejszego nie stało :) a jak napływa Ci adrenalina do krwi to wcale tak nie boli  :P

Napisane Nov 3, 2006, 4:53 pm
Survival Extreme Rojek 32 1
Rojek

Rojek
rychu911 powiedział(a):
cwiczysz swoj charakter i umiejetnosci stajesz sie naprawde czlowiekiem a nie przed kompem cale zycie

cała prawda

Napisane Oct 21, 2006, 10:28 am
Ile czasu spędzacie przed komputerem Hydepark Szamal 187 1
Rojek

Rojek
zwykle do 3 godzin a żadko siedze dłużej chyba, że jestem chory albo sie tak złoży, że niemoge wyjsc z domu

Napisane Oct 18, 2006, 4:31 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>