Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Maski do malowania... Graffiti mosTMS 154 1
Rojek

Rojek
na h*j mi maska ja mam bluze z kapturem ninja i tyle więcej mi nie potrzeba a pozatym  farba ładnie pachnie  :P

Napisane Oct 18, 2006, 11:01 am
Majewski vs Wojewódzki Hydepark Daniello_22 61 1
Rojek

Rojek
Majewski oczywiście ;)  kozak jest, a Wojewódzki dziwny koleś  :P

Napisane Oct 17, 2006, 7:10 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
Rojek

Rojek
CSA powiedział(a):

Cytuj:

moim zdaniem mozna wierzyć nie chodząc do kościola

Zgadzam sie sam wierze ale do kosciola nie chodze.Ponoc obowiazuje wolna wola...

nie ma czegoś takiego jak chsześcijanin nie praktykujący jak wierzysz to chodzisz do kościoła jak nie wierzysz to nie chodzisz, jak sie uwarzasz za chszescijanina to do czegos to zoobowiązuje, chyba że jak wy piszecie "wierzę w Boga ale nie chodzę do kościoła" śmieszy mnie to jak wierzycie nie chodzicie do kościoła grzeszycie to co do piekła chcecie trafic.
    Pewnie wielu chce udać takich wielkich kozaków z uliy i wypisuje tu, że nie chodzi do kościoła a naprawde co niedziel z mamusią w kościele można go zobaczyć, ja tam chodze do kościoła wierze w Boga a jak ktoś mnie za to krytykuje ma problem.

soulja powiedział(a):

Paffcio90 powiedział(a):

zdybson powiedział(a):
BÓG HONOR OJCZYZNA

OMG O_o
Jedno z najbardziej rasistowskich, nacjonalistycznych, dresiarskich i faszystowskich haseł jakie znam, rozumiem ze to ironia?

edit: jak znam życie dostane za to bana, i ten post zostanie usunięty, ale co tam ;)

ja też nie wiem gdzie tu rasizm masz jakieś dziwne poglądy ja używam tego hasła bo to są jedne z najwazniejszych rzeczy dla mnie w zyciu, a w ZHP to też jest ważne i tylko mi nie mów, że ZHP to naziści i wypisują wszędzie "WHITE POWER" lol

Napisane Oct 17, 2006, 6:39 pm
Telefon czy mozna się bez niego obyć???? Hydepark cs_maniak_cool 465 1
Rojek

Rojek
ja nie miałem telefonu przez tydzień jakoś tak dziwne uczucie chce sprawdzić która godzina sięgam do kieszeni a tam pustka :) ja jestem zdania, że bez telefonu nie można się obyć  :P
danlancher powiedział(a):
ReggaeBoy powiedział(a):
nie!! telefon to zaraz po jakims playerze(mp3.mp4 iPod) to podstawa

No w sumie tak. Ja mam telefon,philips z czarno-bialym lcd :D i mi styka. Dla mnie telefon sluzy tylko i wylacznie do pisania , odpierania sms'ow i dzwonienia. Moglbym sie bez gms'a obyc. Ale juz szykuje sie na nowy,jakis symbian,bo juz ten moj szwankuje. Sam sie wylancza...
A do sluchania muzy to juz jest player mp3,mp4...

co do tego się zgadza wkurzaja mnie dzieciaki które się jarają, że mają mp3 w telefonie, telefon służy do dzwonienia wysyłania sms i naprzykład ja jeszcze używam  budzika i kalendarza (mam nokie 6020 polecam ludziom którym nie zależy na odtwarzaczach mp3 i innych bajerach)

Napisane Oct 10, 2006, 9:58 am
skad sie wzielo wasze zamilowanie do graffiti Graffiti ReggaeBoy 260 1
Rojek

Rojek
Tak sie wychowalem w takim srodowisku na poczatku szikalo sie adrenaliny a pozatym ja lubie rysowac to sie tym zajaralem.

Napisane Oct 4, 2006, 2:30 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
Rojek

Rojek
nie radze wam jarac codziennie bo to wali w głowe, wiem to naprawde, ma sie krótszą pamięć i mniej sie myśli nad tym co sie mówi

Napisane Sep 3, 2006, 3:00 pm
ZHP-ZHR Hydepark skiba_tenzdeski 225 2
Rojek

Rojek
rychu911 powiedział(a):
no to guwniana druzyna harcerska nie wiem czy mozna to nazwac druzyna harcerska

popierwsze Drużyna Wodna
po drugie  dlatego zaje*ista :)

(pilil tylko na nieoficjalnych wyjazadach :) )

Napisane Sep 2, 2006, 3:42 pm
Rojek

Rojek
ja jestem w ZHP, wodniak. I moja drużyna jest taka, że każdy pije a połowa jeszcze jara  ^^)

Napisane Sep 2, 2006, 1:15 pm
Walki, solówki- linki Extreme Dziewier65 59 1
Rojek

Rojek
adrenalina straszenie skacze jak sie napi*rdalasz i dlatego to lubie (i dlatego mam teraz zlamany nos :) ) ale ten pierwszy filmiki to ... haha bija sie jak dzieci w piaskownicy (przynajmniej dla mnie) sam bym ich pobił 2  :P i zaczęsto schodzą do parteru

Napisane Sep 1, 2006, 3:21 pm
Molesta/Ewenement Rap / Hip-Hop harnasiek 205 1
Rojek

Rojek
Molesta jest kozak  :P  a Włodi najlepszy z nich

Napisane Aug 30, 2006, 3:15 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>