Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak sie przałamać i nie wstydzić samemu jezdzic na deskorolce? Pozostałe birdhouse13 10 1
TAGGIE

TAGGIE
Patrzę, że z forum Andegrand robi się powoli coś w stylu "Zapytaj Monikę" z Bravo.pl. Serio człowieku, jeżeli tak strasznie się boisz wyjść do ludzi, to zastanawiam się, jak zamierzasz żyć w społeczeństwie, w którym kontakt z ludźmi jest konieczny. Ci którzy śmigają już naprawdę długo to też ludzie - tacy sami jak Ty czy ja. Oczywiście, jeżeli staniesz na uboczu, z nikim się nie przywitasz itp. to nie licz, że ktoś pierwszy będzie się "pucował" do Ciebie. Trochę wiary w ludzi i będzie dobrze ;)

Napisane Mar 26, 2012, 4:12 pm
Eris is my homegirl Rock / Metal bekflip 19 1
TAGGIE

TAGGIE
Hmmm... swoją drogą, byłem na koncercie tego zespołu (grali na afterparty po Babushka Festival) i jeżeli mam być szczery, to w mojej opinii lokalne chłopaki (nawet "Mimo wszystko", którzy grają razem od pół roku) prezentowali wyższy poziom - zarówno przygotowania się do występu jak i żywiołowości na scenie. Nie przypadli mi do gustu, ale swoją drogą, dopiero po koncercie mi ktoś powiedział, że występowali w jakimś programie w TV i dlatego część dziewczynek z podstawówek piszczało na ich widok. Chyba po prostu goście szybko strasznie wypłynęli na szersze wody. Ja w tym miejscu chciałbym może po chamsku zareklamować inny miejscowy zespół - Northern Plague (http://www.myspace.com/northernplague) - chłopaki mają sporo koncertów na koncie oraz od jakiegoś czasu EP'kę wydaną własnym sumptem nagraną w Białostockim studiu Hertz.

Napisane Jan 22, 2012, 1:56 pm
Białystok-Gdzie kupić...?? Pozostałe jedrula322 4 1
TAGGIE

TAGGIE
Oprócz "Lerła" są dostępne również w "Benmarze" zarówno na Starosielcach jak i na 27 lipca.

Napisane Oct 30, 2011, 2:10 pm
Free-way FB Session Białystok Pozostałe Patrykhka 18 1
TAGGIE

TAGGIE
http://blog.free-way.pl/wp-content/uploads/2011/01/ulotka-fb.jpg

Napisane Jan 29, 2011, 7:14 pm
Latanie za modą Hydepark crashaxe 52 1
TAGGIE

TAGGIE
Wiesz, moim zdaniem wynika to po prostu z tego, że ktoś się pojawił ubrany tak, a nie inaczej, ktoś zobaczył i stwierdził, że to jest fajne (w tym wypadku eleganckie) i sporo osób poszło tym samym tokiem myślenia. Co racja, to racja, sporo ludzi teraz śmiga w czarnych płaszczach i zarzuconym w ten sposób szalikiem, ale nie zastanawiałem się nad tym. Myślę więc, że to wychodzi naturalnie, każdy podąża za tym, co wydaje się dla niego atrakcyjne, a że to, co było atrakcyjne dla jednostki stało się stopniowo takim dla ogółu... Tak po prostu jest. Ale warto pomyśleć, że gdyby nie istniało coś takiego, jak moda i owczy pęd, to nie byłoby ogólnie przyjętych standardów, ew. kto by wówczas dostrzegał indywidualności?

Napisane Dec 26, 2010, 10:29 pm
Contest Białystok Pozostałe KisieL94 10 1
TAGGIE

TAGGIE
Ok, małe sprostowanie. Kisiel nie mógł napisać więcej, albowiem jedyne źródło, jakie mieliśmy do dyspozycji, to ów plakat, ew. podpytywanie ludzi z FW. Jeżeli chodzi o formę, to wygląda to tak, że będą indywidualne przejazdy oraz best trick na przeszkodzie (na jakiej- nie wiadomo - "tajne łamane przez nie wiem") A co do tych tape'ów. Sorry, ale przyciąganie ludzi obietnicami rozdawania czegoś darmowego jest moim zdaniem bezsensowne, bo tak, to na podstawie plakatu przyjdą ludzie zainteresowani wydarzeniem, natomiast tak przyszli by również ludzie mający zlew na imprezę, a z nadzieją na darmowy stuff. O darmówkach nic nie wiadomo, ale na 99% nic takiego nie będzie.

Napisane Dec 10, 2010, 3:54 pm
Kółka za 3 dychy? Sprzęt HulajnogaFun 4 1
TAGGIE

TAGGIE
A te cudeńka, to o ile dobrze wiem kółeczka JuggerNauts, które robi president. Jutro opłacam swoje niebieskie, jak je otrzymam, to na pewno poczynię recenzję, także musisz zaczekać.

Napisane Nov 23, 2010, 4:48 pm
Idealny świat Hydepark DoktorJoint 19 1
TAGGIE

TAGGIE
Wymarzony świat można mieć już teraz. Wystarczy ku temu kilka rzeczy:
a)brak poważnych problemów - spokój ducha
b)dobrzepłatna praca, którą się lubi
c)jakieś zainteresowanie, które pozwoli się spełniać w czasie wolnym
d)osoba, z którą można podzielić się szczęściem.

Gdyby nie fakt, że jest troszkę rzeczyspraw, które mnie stresująsą denerwujące, to swój wymarzony świat właściwie mam już teraz, bo jeszcze uczę się w szkole średniej i mieszkam z rodziną, co oznacza, że tak naprawdę niewieloma rzeczami muszę poważnie się martwić, mam dorywczą pracę, którą lubię i zarobki mi odpowiadają (staram się częściowo odciążyć rodziców), od 7 lat jeżdżę na deskorolce i cały czas uwielbiam to robić i mam wspaniałą przyjaciółkę, przy której cały czas czuję się tak wspaniale jak w momencie, gdy ją lepiej poznałem. I to chyba tyle. Wizja wymarzonego świata zależy tak naprawdę od tego, czego od życia oczekujemy. Jednym trzeba naprawdę dużo do szczęścia, innym mniej. Ważne, żeby starać się, by to, co nas otacza było jak najbardziej podobne do naszej wizji idealnego świata. Dziękuję za przeczytanie.

Napisane Oct 28, 2010, 9:58 pm
Łamanie desek Pozostałe guitarsk8 77 1
TAGGIE

TAGGIE
W ciagu sześciu, no prawie siedmiu lat jazdy, to poszło ok. 12 desek, łącznie z marketami, prawie wszystkie złamane idealnie na środku. Z "firmowych" będą to:
-Toy Machine
-Candle
-Candle
-Candle
-Candle kolegi xD
-Hook Ups rozwarstwiony od ziomka

Napisane Oct 25, 2010, 7:39 pm
Trucki Venture Sprzęt dawidd64 265 1
TAGGIE

TAGGIE
Masa trucków nie wpływa w aż tak ogromnym stopniu na wysokość ollie, tu bardziej działa ich wysokość. Miałem Roman Empire, a w lipcu przesiadłem się na Silvery i powiem Ci, że abstrah.ując* od wagi, po prostu na tych truckach z wyższej półki masz większy komfort jazdy. Nie wiem, na czym się to opiera, ale po prostu tak jest. Na Venture miałem przyjemność jeździć i naprawdę są świetne, także jeżeli masz możliwość finansową ich zakupu, to polecam je, ew. właśnie Sliver S Class, bo jazda na obu jest stosunkowo podobna (porównanie mojego setu z deską kumpla na takim samym blacie).

*Musiałem umieścić kropkę, albowiem skrypt cenzurujący obciął prawie połowę mojej wypowiedzi, uznając normalny wyraz za wulgaryzm.

Napisane Oct 24, 2010, 3:57 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>