Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Najsławniejsi polscy skaterzy;] Pozostałe davidek92 57 1
athugnigga

athugnigga
Gutek, ale ten z andera, znany również jako Gutek101

Napisane Jun 15, 2007, 11:44 am
Wasze zdjęcia Hydepark Gutek101 621 1
athugnigga

athugnigga
http://img221.imageshack.us/img221/8533/fotkalt7.th.jpg

Na pewno wsyzstko widzicie, ale to moja jedyna fotka na komputerze, wiec jarać się.

Napisane Apr 30, 2007, 11:33 am
Ubiór Pozostałe alsen2 441 1
athugnigga

athugnigga
Jeansy, czerwona bloza jakiegoś tam adidasa z kapturem, biała czapka z czarnym DC, ALE PO CO TO KOMU :stare:

Napisane Apr 30, 2007, 1:12 am
The DC Video Filmy SV - dyskusje wojtekkk1 120 1
athugnigga

athugnigga
Z tego co pamiętam, bo oglądałem go już dawno, jest najlepszym sv pod wzgledem ścieżki dźwiękowej, (Full Clip, chyba jakiś kawałek biggiego :)) jak i tricków. Gdy mówię o zaje(b)istym sv, mam na myśli coś pokroju DC. B) Big up! ^^)

Napisane Apr 29, 2007, 12:32 pm
łozyska tensor Sprzęt avensis14 16 1
athugnigga

athugnigga
na pewno są dobre, ale za taką cenę nigdy bym ich nie kupił :stare:

Napisane Apr 19, 2007, 6:24 pm
Co sądzicie o kulturze hip-hop w Polsce Rap / Hip-Hop shom 292 3
athugnigga

athugnigga
Poziom rapu jest bardzo wysoki w polsce, czego nie mogę powiedzieć o hip-hopie ;)

Napisane Apr 18, 2007, 4:12 pm
athugnigga

athugnigga
No ale i tak musicie przyznać, że kultura hh w polsce nie stoi na wysokim poziomie :(

Napisane Apr 18, 2007, 9:30 am
athugnigga

athugnigga
Tak dla przypomienia, ustalono, że w skład kultury hip hopowej wchodzi: Muzyka rap; b-boying; DJ-ing i coś tam jeszcze, ale wszyscy idziecie w stronę rapu, wyśmiewając się z mezo, ascetocholixów itp., a tak na prawdę kultura hip-hop jest bardziej rozszerzona, niż muzyka rap. Wielu was opiepsza meza, nie znając powodów i narzeka na słowo "moda". Dlaczego? Przez MODĘ na nie lubienie mody, hiphopu polskiego, a czy słyszeliście o wykonawcach takich jak tetris? MISTRZ! Jeszcze jest dużo takich niedocenionych (przez niektórych) artystów! Nie ograniczajcie się do "je[ch]ać mezo i peeroesteo" Nie szpanujcie tym, że macie KRS'a, Eazy'ego na swoich mp3'kach itp. A kulura hip-hop, co tu dużo mówić - ginie :( Tak samo z innymi subkulturami :( W mojej klasie jest teraz moda "na punka" i jest full makijaż, wszyscy w czarnych kapturach.. To jest smutne! Nie mogę tego lepiej określić... To mnie naprawdę smuci :( Oops, trochę zleciałem z tematu... Mam nadzieje, że są ludzie, którzy mnie zrozumieją, dodam jeszcze, że mam 12 lat i widzę, co się będzie działo z hip-hopem :(

Napisane Apr 17, 2007, 9:48 pm
twój pierwszy raz ??!!?? Pozostałe olas11 348 1
athugnigga

athugnigga
wrzesień, 2006 (hehe, tak, rok temu :P) extreme sports, kickflip i sruuuu do go sporta ^^) deska za 100 zł, już dawno bez nose'a i tail'a, a w używaniu blat minirampa i traczki ventury B)

Napisane Apr 17, 2007, 8:14 pm
Krytyka deskorolki przez władze media i opnię publiczną. Pozostałe kacperx 114 1
athugnigga

athugnigga
pewnie myślą, że zaraz zepsują nam całą zajawkę przez jakieś patologiczne mochery :P Mnie to bardziej śmieszy, niż zniechęca d skateboardingu, a w szegulności, kiedy opanowałem już ollie ^^) Nie warto na takich zwracać uwagi... Wszystko, co fajne musi być po części nelegalne ;)

Napisane Apr 17, 2007, 7:55 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>