Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 59, 60, 61, 62, 63 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
łożyska ELEMENT Sprzęt kaszaniaq 78 1
BlackFox

BlackFox
sekora992 powiedział(a):
wiesz co elementa są drogie kup filpa są najlepsze i nie drogie

zgadzam sie kup flipa najlepsze lozyska na swiecie :] a tak wogole to osobiscie wole kupywac no name i wymieniac je co jakis tam czas bo wychodzi taniej

Napisane Feb 23, 2007, 12:23 pm
Blaty Element Sprzęt pietjach 382 1
BlackFox

BlackFox
elementy maja chyba najladniejsza grafike

Napisane Feb 21, 2007, 1:51 pm
rodzice Hydepark rychu911 115 1
BlackFox

BlackFox
no ja w sumie starszych lubie ale przejeb**** krotko mnie trzymaja czasem po prostu chce mi sie spier*** z domu mam za 4 miechy 18 lat a jeszce nigdy nie bylem na imprezie puzniej niz do 24:00 :| troche to chore ale jak bede mial 18 to sobie odbije

Napisane Feb 21, 2007, 12:52 pm
Wegetarian Sxe (XXX) Hydepark BooTs 244 1
BlackFox

BlackFox
jestem podatny na wszelkie uzywki powiem wam ze : sex,dragi, skateboard miazdzy wszystko :]

Napisane Feb 18, 2007, 7:52 pm
Jak obliczyć IQ Hydepark jgavron 41 1
BlackFox

BlackFox
Goralx powiedział(a):
KLYK

A ja ten rozwiązałem i mi wyszło, że mam 120... Cuda na kiju... Po prostu nie potrafią się poznać na moim geniuszu...

Edit: Ty sie niedziak tam nie zacieszaj.:sly: Na końcu strzelałem bo mi sie robić nie chciało :PP

Ja uzyskalem 101 :]

Napisane Feb 18, 2007, 7:43 pm
Eazy-E Rap / Hip-Hop rgz 60 1
BlackFox

BlackFox
nie wiem czy wiecie ale dre i cube pogodzili sie z eazym w szpitalu niedlugo przed smiercia ojca chrzestnego gangsta rapu czyli eazy-e. Moim zdaniem jest to najlepszy raper w histori przed 2paciem pozdro

Napisane Feb 18, 2007, 8:00 am
Samotna jazda o 5 rano Pozostałe Dziewier65 289 1
BlackFox

BlackFox
wole jezdzic z kumplami samemu to nuda chyba ze ktos sie uczy to przyznaje lepiej sie jezdzi nie ma stresu :]

Napisane Feb 18, 2007, 7:57 am
Dryblasy kradnący deski ;/ Pozostałe Krux 367 1
BlackFox

BlackFox
ja mam 18 lat i nikt nigdy mnie nie zaczepil jak by ktos dymil do mlodszych kumpli co smigaja to odrazu bym poszedl im napier*** nie patrzyc na wiek i ilu ich jest bo mialem sytuacje ze przyszlo 4 ziomow i chcieli ziomkowi wziac plecak a siedzial i ogladal jak jezdzimy, jednemu kolesiowi sprzedalem tube a reszta zaczela uciekac takie to sa kozaki nie mozecie sie dawac tylko trzeba sie postawic wtedy sie motaja

Napisane Feb 14, 2007, 4:07 pm
Blaty Flip Sprzęt skatelife 52 1
BlackFox

BlackFox
Polecam bardzo dobra i ceniona przez wiekszosc marka to ze jedemu sie zlamie po miesiacu innemu po roku to loteria glownie zalezy to od tego jak to jezdzi jesli nie rzucasz deska po drzewach to powinna dlugo pelnic swoja funkcje :P

Napisane Feb 13, 2007, 8:29 pm
buty c1rca Buty Qbasiek95 132 1
BlackFox

BlackFox
Cooltowa firma kazde buty circa sa wypas

Napisane Feb 11, 2007, 5:31 pm
<< poprzednia ... 59, 60, 61, 62, 63 ... następna >>