Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co sadzicie o glass Curb +BRR+ Sprzęt piasek43 77 1
ArtekSkate

ArtekSkate
Szczerze mówiąc to nie wiem czym sie tak jaracie...

Napisane Dec 26, 2007, 9:42 pm
Pomysł na grip. Sprzęt Elek93 13 1
ArtekSkate

ArtekSkate
No co ty. przecież to w ogóle nie ma właściwości ripa. Według mnie pomysł sie nie sprawdzi. Radzę Ci kupić tape od kogoś, to naprawdę nie jest aż taki duży wydatek.

Napisane Nov 28, 2007, 11:29 pm
Prison Break Hydepark przemsk8 202 1
ArtekSkate

ArtekSkate
dzudzu06 powiedział(a):
Nie moge się doczekać niedzielnego odcinka.. 

Następny odcinek będzie dopiero w styczniu ze względu na przerwę w produkcji. :P

Napisane Nov 14, 2007, 11:25 pm
Industrial Rails and Stuff Sprzedam SK8Amok 573 1
ArtekSkate

ArtekSkate
kaczma powiedział(a):
Amok co z moim stuffem? Kase wpłaciłem już tydzień temu a ile może iść polecony priorytet? max 2-3 dni.... :thinking:

Ja też już trochę czasu czekam...

Napisane Nov 13, 2007, 5:40 pm
Przeźroczyste blaty fb Sprzęt BMXFBSNOW 94 1
ArtekSkate

ArtekSkate
Mimo, że blacik zrobiony jest z plastiku to podoba mi się jego wykonanie. Daj więcej fotek bo jestem ciekawy jak wygląda z innej perspektywy.

Napisane Nov 6, 2007, 9:23 pm
Ocalmy Pomnik Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie... Miejscówki marcinw 41 1
ArtekSkate

ArtekSkate
Oczywiście że macie mój głos.  :rolleyes:

Napisane Nov 5, 2007, 4:58 pm
Buty Osiris co sadzicie ? Buty BlackFox 147 1
ArtekSkate

ArtekSkate
Polecam model Daze. Sporo czasu w nich jeździłem ( około 4 miesięcy). Poszły dopiero w odstawkę, kiedy w podeszwie przetarła sie dziura .

Napisane Oct 31, 2007, 10:32 pm
Proszek Bursztynowy Hydepark Jozef360 21 1
ArtekSkate

ArtekSkate
Szpaner666 powiedział(a):
Opiłki magnezu....ja mam........to z laboratorium mozna wziasc ale to nie jest tak hop i siup....a co mozna z tym zrobic??

Magnez gdy się spala świeci bardzo intensywnie :rolleyes:

Napisane Oct 23, 2007, 6:01 pm
Birds Fingerboard! Sprzedam PtaSzku 1537 1
ArtekSkate

ArtekSkate
Blacik otrzymałem jakiś czas temu, ale teraz dopiero mam chwilę żeby opisać co i jak. No to po kolei:

Profil:
Mam blat z 1 formy, a więc o najmniejszym profilu. Musze przyznać że podgięcia są równiutkie. Concave również mi pasuje. Co do tego punktu nie mam zastrzeżeń.

Warstwy:
Warstwy mają ładne kolory kontrastujące ze sobą. Jedyną wadą jest ich intensywność. W niektórych miejscach widać różnice wynikające zapewne ze ścierania blatu podczas obróbki. Jednak jak wiemy nie wpływa to na jakość jazdy. :)

Estetyka:
Blat jest starannie wykonany. Dziurki na trucki są  równo nawiercone więc nie ma żadnego problemu z ich przykręceniem.  Jedyne zastrzeżenie mam co do lakieru. Jest on równo nałożony, jednak bardzo się kruszy na krawędziach po dłuższej jeździe.

Mimo kilku drobnych wad związanych jestem zadowolony z kupna tego decka. Myślę że jest on warty swojej ceny.

Napisane Oct 15, 2007, 5:04 pm
w-f Hydepark cinek172 271 1
ArtekSkate

ArtekSkate
Clubbasse powiedział(a):
ArtekSkate powiedział(a):
Clubbasse powiedział(a):
Cama powiedział(a):
nienawidze WF-u to najgłupszy i najbardziej bezsensowny przedmiot jaki istnieje, unikam go jak tylko sie da... wg mnie stado dzikusów ganiających za piłką  przez 45 min. i wrzeszczących na siebie nawzajem to BEZSENS  :mad:

To z domu pewnie też nie wychodzisz ? jak tak to pozdro o.o

A co ma wychodzenie z domu do uganiania się jak stado wołów za piłką?? :stare: Ja osobiście migam sie od w-f jak mogę. Po lekcjach i tak wybieram sie na deskę i zażywam ruchu. Dlatego uważam że w-f jest mi do niczego niepotrzebny.

A ja uważam, że jest potrzebny
po. 1 - Anty stres
po. 2 - gry zespołowe są bardzo fajne, może nie wszystkie i każdemu odpowiada co innego, ale trzeba uczyć się współpracy ; >
po. 3 - Rywalizacja sportowa, wygrywanie/przegrywanie, co by nie było prawie jak nauka życia : D
po. 4 jak jeździsz na desce to biegasz ? nie. skaczesz ? nie. A w życiu coś trzeba umieć więcej oprócz ollie ; >
Jeszcze rozumiem tych, którzy maja lipnego nauczyciela, ale takich, którzy za wszelką cenę próbują się wymigać od wf-u, bo nie chce im się ruszyć dupy to potępiam.

No wiesz moja niechęć do w-f wynika nie z tego, że mi sie nie che tylko z tego,że mam nauczyciela który gdyby tylko mógł to zamęczyłby nas bieganiem i różnymi dziwnymi ćwiczeniami.

Napisane Oct 8, 2007, 10:39 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>