Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Markery Graffiti Erat0 3221 4
Norbeusz

Norbeusz
tafdebaf powiedział(a):
wczoraj coś tam kupowałem i tusz groga czarny jeszcze chciałem to kilku h w domu okazało się że dostałem farbę czarną groga a nie tusz.. zatagowałem se na szafce polałem spirytusem i przetarłem palcem i już nie ma nic śladu po tagu...

czy to prawda że w zimę z tuszami jest coś nie tak?

wiesz ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie, na bank inaczej siadają na wilgotnym bądź oszronionym, ale czy jest z nimi coś nie tak? konsystencja się nie zmienia...
pozdrawiam

Napisane Dec 12, 2010, 1:38 am
Norbeusz

Norbeusz
Ja mam tylko jedno w sumie ;) i to dosłownie wszedzie, też zależy czy nastawiasz się na destroj czy po prostu na tagi ;) z markerów polecam molotovy te małe kieszonkowe do tego kupicie sobie tusz groga, nie ma lepszego zestawu, fajnie się mieści w rękę itd. dla mnie jest numer one!

Napisane Dec 8, 2010, 6:12 pm
Norbeusz

Norbeusz
najlepsze są PAŚCIAKI! Mopy czy jak kolwiek chcecie to nazwać ja mam swoją miksturkę która robi za tusz i jest niebiańsko ... na grogu też jest zaj**iście, tak że polecam pasty kiwi ;)

Napisane Dec 7, 2010, 10:06 am
Norbeusz

Norbeusz
Kurwa!! ze 3 lata temu to forum było jednym z lepszych chodź już wtedy były dziwne spiny itd. przynajmniej były na temat a nie tak jak teraz. Łajzy!!!

Napisane Aug 21, 2010, 10:18 am
Reakcja ludzi Graffiti IceTea 155 3
Norbeusz

Norbeusz
tafdebaf powiedział(a):
Norbeusz powiedział(a):
Nooo to zmieniłem zdanie dzisiejszego wieczora ;) chyba że po prostu trafiłem na po***anego kolesia, z 15 minut za mną biegał, myślałem że płuca wypluje, trzeba rzucić szlugi ;/

zależy na kogo sie trafi jedni olewają drudzy prują
ps. szlugów nie rzucisz nigdy

jak to nie ;) no jakoś muszę dzieki za motywacje heh...

najlepszy tekst z dzisiejszego wieczoru był " ej ku*wa Co ty tam robisz? Nudzi Ci się?"!!!
hehe śmiesznie było i się zmachałem tylko....

Napisane Dec 8, 2010, 10:10 pm
Norbeusz

Norbeusz
Nooo to zmieniłem zdanie dzisiejszego wieczora ;) chyba że po prostu trafiłem na po***anego kolesia, z 15 minut za mną biegał, myślałem że płuca wypluje, trzeba rzucić szlugi ;/

Napisane Dec 8, 2010, 6:15 pm
Norbeusz

Norbeusz
czytając to wszystko się uśmiałem, niektóre historie są po prostu kocurskie, Andersen wymięka ;) co do reakcji ludzi? nie spotkałem się jeszcze z czynnikami agresji, raz czy dwa razy zapytał się ktoś czy mam farbe żeby to odmalować ale jakoś nie zwracam na to uwagi ;) zależy kto gdzie i jak ;)

pzdr RIAL!

Napisane Dec 7, 2010, 9:43 am
Nasze własne nagrywki i produkcje Rap / Hip-Hop FilipPzn 2164 1
Norbeusz

Norbeusz
sprawdzajcie www.myspace.com/ennzi i prosze o szczere komentarze ;)
pzdr

Napisane Jul 12, 2010, 8:39 am
Ubrania na snowboard Snowboard m12 67 1
Norbeusz

Norbeusz
Malinaa powiedział(a):
Koszulka longsleeve (czy jak to sie pisze :PP ), na to kurtka albo bluza+kurtka zaleznie od pogody, spodnie, buciki no i kask z goglami. Zamierzam jeszcze dodac do tego Kowbojska chustke i duzy t-shirt na kurtke. Fajnie to wyglada na filmach ;p

to z tą koszulką dobry patent jest właśnie wczoraj zakupilem sobie taki t-shirt ;)
a co ja ubieram na deske? koszulke na tak zwane "ramiączka" longsleeve bluza i na to jakis wypasiony t-shirt i jazda na freee ;) aha i  snow spodnie ;D

Napisane Dec 29, 2009, 11:52 am
Nauka jazdy na snowboardzie Snowboard YourMother 111 1
Norbeusz

Norbeusz
no masz racje, i tez nie uważam sie za PRO ale nie idzie mi najgorzej.
żeby sobie pośmigać tak juz jak by sie chcialo to mysle 4-5 dni i juz sie daje rade żeby poszalec, oczzywiscie potrzebny jest do tego rozsadek i zawzietosc ;)

Napisane Dec 24, 2009, 12:43 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>