Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Deskorolka - zło Hydepark BlackFox 38 2
Julekk6

Julekk6
Cytuj:
YourMother powiedział(a):
zje,bany ten film....zesrany kompletnie :/

Ta młodziez sie przyzwyczaila chyba juz do beznadziejnych amerykanskich produkcji... On ma jedna fabule tylko jest troche inaczej nakrecony aka Pulp Fiction powiedzmy : >

hahahha porównujesz ten film do "Pulp Fiction"... brawo kinomanie...

Napisane Jun 17, 2008, 6:08 pm
Julekk6

Julekk6
Jest na youtube podzielony na party. Troche dziwny, dla mnie taki jakby nie sklejony za dobrze... Nie przekazuje dokładnie jednej fabuły, tak mi sie wydaje...

Napisane Jun 17, 2008, 1:28 pm
new style Breakdance kunegunda2 42 1
Julekk6

Julekk6
"Tancerz za dyche" powiedział(a):
new style

Hahahaha zwykly hip hop no i pare elementow elektro...

Napisane May 18, 2008, 4:22 am
Boule. Extreme sairus 14 1
Julekk6

Julekk6
W mojej starej szkole wuefista sie tym zajaral i gralismy na lekcjach, calkiem spoko gra. niektorzy nawet tam na jakies zawody jezdzili. jak chcesz grac to przede wszystkim musisz miec z kim i gdzie, bo taki zestaw to podajrze 40-60 zl kosztuje

Napisane May 9, 2008, 7:26 pm
Matura Hydepark Ekoskate 117 1
Julekk6

Julekk6
Ja pisze mature dopiero za rok ale juz mam wszystko ustalone: pisze matme rozszerzona, angielski rozszerzony i polski podstawa. Wybieram sie na uniwerek lub politechnike u siebie na wydział matematyki.

Napisane Apr 25, 2008, 9:38 pm
Rapidshare Gry, konsole, pc, internet... Szymon99 63 1
Julekk6

Julekk6
Hahaha wystarczy mieć neo albo inny net ze zmiennym ip... sciagasz, resetujesz modem, sciagasz, resetujesz modem... i tak az do znudzenia... xd

Napisane Apr 21, 2008, 4:16 pm
początkujący samouk na straconej pozycji? Breakdance max1509 7 1
Julekk6

Julekk6
Cytuj:
żeby zostać dobrym b-boyem wystarczy nauczyć się trików z youtuba? i styka?

Zeby byc b-boyem trzeba sie duuuuzo nauczyc...

Cytuj:
bolący nadgarstek... to normalne dla początkującego? opaska wzmacniająca wystarczy? dzięki za pomoc :D

Bandaż elastyczny styknie.

Napisane Apr 12, 2008, 11:27 pm
samsung YP-U3J Gry, konsole, pc, internet... barkaw 7 3
Julekk6

Julekk6
to macie lipne kable...

Napisane Mar 29, 2008, 7:44 pm
Julekk6

Julekk6
piterulezor powiedział(a):
Julekk6 powiedział(a):
Cytuj:
Na początku to proste, że Ci nie wykryje, bo musi odtwarzacz mieć jakiś zapas mocy zeby pociągnąć wyświetlacz itp.

Bzdura. Odtwarzacz podlaczony do kompa pobiera prąd bezpośrednio z niego wiec nawet zupelnie rozladowany bedzie dzialal...

Bzdura. Nie każdy odtwarzacz podłączony do kompa pobiera prąd bezpośrednio z niego. Patrz np. iRiver t60

Mozliwe ze nie kazdy ale samsungi na pewno...

Napisane Mar 29, 2008, 7:33 pm
Julekk6

Julekk6
jesli masz windows 98 to potrzebujesz sterownikow. Jesli nie dostales razem z odtwarzaczem na plytce to sciagnij ze strony producenta.

Cytuj:
Na początku to proste, że Ci nie wykryje, bo musi odtwarzacz mieć jakiś zapas mocy zeby pociągnąć wyświetlacz itp.

Bzdura. Odtwarzacz podlaczony do kompa pobiera prąd bezpośrednio z niego wiec nawet zupelnie rozladowany bedzie dzialal...

Napisane Mar 29, 2008, 6:42 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>