Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 1
Misiulek

Misiulek
Sb'ki dla mnie są najwygodniejszymi butami na deskę miałem już nie zliczoną liczbę modeli i nie zawiodłem się ani razu. Fakt ,Faktem we Wrocławiu teraz wszyscy w tym śmigają mi to nie przeszkadza . Sb rox ;d

Napisane May 7, 2010, 5:22 am
Strona www Pozostałe bazyl16 82 1
Misiulek

Misiulek
Moim Zdaniem wogóle ta strona nie powstanie.. Bo to trochę wszystko za bajkowe.. ;P

Napisane Jan 15, 2008, 3:44 pm
Seriale, Filmy Hydepark artursdz 213 1
Misiulek

Misiulek
Filmy: Alien vs predator 2 , Szybcy i wściekli. Seriale : Pierwsza miłość ,Na wspólnej..

Napisane Jan 15, 2008, 12:48 am
Często wyganiają was z miejscówek? Miejscówki Gutek101 297 1
Misiulek

Misiulek
Jako takich przypadków większych nie mam.. Ale raz był taki przypadek jak skakaliśmy z takiego fajnego podjazdu dla ciężarówek.. I ziomek straszył nas psem.. Myśleliśmy ze to jakiś reksio a potem jak zobaczyłem tego wielkiego.. Kundla To decha pod ramie i murzyńskie kroki jak najdalej.. hehe.. Teraz mam jakiś uraz i wolę sie najpierw upewnić czy nie ma żadnego krokodyla na drodze..

Napisane Jan 15, 2008, 12:43 am
Jazda po ulicach Miejscówki zoltan86 342 1
Misiulek

Misiulek
Kiedyś jeździłem ale teraz. Tylko Władze zobaczą jak jakiś ziom jedzie na tzw. Przez nich "Rolce" To żyłka pęka i stój upomnienie a czasami mandacik za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze.. To są spoko ziomki a jak wylajtowani..
:mad:

Napisane Jan 15, 2008, 12:39 am
Krytyka deskorolki przez władze media i opnię publiczną. Pozostałe kacperx 114 1
Misiulek

Misiulek
Ludzie narzekają na młodzież , która ćpa, pije ,pali ale jeszcze bardziej czepia się Ludności , która jeździ na desce.. Powoli zaczynają zaprzeczać sami siebie..

Napisane Jan 15, 2008, 12:28 am
Filmy fabularne a deskorolka Pozostałe mikelix 58 1
Misiulek

Misiulek
Już Oglądałem parę filmów z tym związanych i jakoś najbardziej podobał mi sie "The Grind" oglądałem także Dishdogz i jeszcze jeden ale nie pamiętam jak sie nazywał i tam  już trochę pachniało komercją.. ;/

Napisane Jan 15, 2008, 12:13 am
Jakie są wasze ulubione przeszkody Miejscówki kmilkmil 218 1
Misiulek

Misiulek
Wszystkie przeszkody.. Ze streetu.. Bo Vert jakoś mi nie podchodzi.. hehe

Napisane Jan 15, 2008, 12:07 am
Czy lubicie jeździć sami? Pozostałe marek@tg 983 1
Misiulek

Misiulek
Ostatnio jestem skazany na jazdę samemu bo nikomu sie nie chce.. Ziomki potracili zajawki na zimę.. Ja jak nie pojeżdżę chociaż trochę to masakra.. Ale ogólnie sam nie lubię jeździć bo nie ma fajnego klimatu. A jak jest ekipa to zmienia to postać rzeczy jest przed kim sie popisać :P

Napisane Jan 9, 2008, 11:43 pm
Zakaz palenia Hydepark krytyk 83 1
Misiulek

Misiulek
Ja jestem nie palący to nie chce przebywać w jakimś pomieszczeniu zamkniętym z palaczami.. Ale bez przesady.. Jestem przeciwko ale żeby od razu wycofać fajki z pabów ? Powinni podzielić sale.. dla palących i nie palących..

Napisane Jan 9, 2008, 11:37 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>