Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Rail bez spawary Miejscówki Remek13 13 6
Remek13

Remek13
Dobra juz czaje.I tak nie mam zamiaru robic tego raila bo i tak bym nie zrobil :PA tak wogole to mam za krotka rurke bo dopiero sie skaplem ze moj dziadek dal na zlom rurki dobre :P

Napisane Aug 7, 2007, 12:36 am
Remek13

Remek13
Kurde tez nie o to mi chodzi.Jak te wciecie ma wygladac??Ma byc okragle,trojkatne czy jak?

Napisane Aug 6, 2007, 6:55 pm
Remek13

Remek13
No kurde nie czaicie nawet to chyba wy ciemni jestescie!Mi nie chodzi o to tylko jak zrobic te wciecie w deskach po przeciez rurki na deski nie poloze bo spadnie to logiczne!!

Napisane Aug 6, 2007, 5:54 pm
Remek13

Remek13
Ale jak te wciecia maja wygladac i czy otwory maja przechodzic przez cala rurke czy jak to ma byc??Moze ktos sporzadzic taki jakby rysunek??

Napisane Aug 6, 2007, 3:52 pm
Remek13

Remek13
No ale ja wlasnie nie zrozumialem i sie pytam jak zrobic to wciecie na rurke w deskach i jak zrobic te otwory w rurce bo w tamtym arcie sa kitowe obrazki

Napisane Aug 6, 2007, 11:44 am
Remek13

Remek13
Moze ktos mi podac jakas instrukcje jak zrobic jakis rail bez spawary??Bo nie mam zabardzo pomyslow na to a przeczytalem art Wojtasaa i nie bardzo z niego rozumiem jak zrobic to wciecie na rurke w deskach i jak wywiercic dziury w rurce.Moze mi ktos dokladnie wytlumaczy??

Art Wojtasaa

Napisane Aug 6, 2007, 12:32 am
Kółka miniramp Sprzęt mmaax 98 1
Remek13

Remek13
Kupilem te kolka z 4 miesiace temu na allegro za 59zł i tak powiem : kolka sa super,teraz tez na nich jezdze i czuje ze jeszcze dlugooooooooo pojezdze i ogolnie nic sie nie wysuwa i wogole jest git i tylko troche sie starly:D

Napisane Aug 6, 2007, 10:03 pm
Najgorsze skateparki w Polsce Miejscówki padi1 300 1
Remek13

Remek13
Ja was przebije.Mamy 3 rurki takie kitoweze łohoho ktore sie cale bujaja na boki,mamy funboxa jakiegos takiego dziwnego ktory jest postawiony na rurkach i wystarczy 5 osob zeby go na zlom zaniesc,mamy grinboxa ktory stoi na rurkach i go to juz wogole mozna jumnac w 2 osoby,mamy garba (takie jakby 2 kickery) na ktorym nic sie nie da zrobic bo jest waski jak nieweim,2 minirampy nie sa takie zle i kickera ktory jest przystawiony do miniramp i jest od nich nizszy i jak sie z niego zjezdza to odrazu na trawe (moze keidys zapodam fotki tego skateparku)

Ale tak wogole to kocham ten skatepark bo nie ma takiej dobrej innej miejscowy w Goleniowie :D

Napisane Aug 4, 2007, 4:35 pm
małe wkurzające dzeci "mówiące naucz mnie tego" Pozostałe Yeti 328 1
Remek13

Remek13
U nas jest taki ziomek mocny.Mowi ze umie ollie a on tylko podnosi nosa lekko i mowi ze dawno nie jezdzil albo ze skoczyl.Mowi ze lepiej mu wychodzi nollie niz ollie i ze caly czas jezdzi na switchu bo na normalnym nie umie (wedlug niego stanie do regular to switch a goofy to normalny styl a ten gosciu jezdzi na regular).Albo jak czasami robi te swoje ollie w sandalach (zawsze jest w sandalach to tez czasem jego wymowka) to mu nie wychodzi bo mowi ze ma za mocny papier a ma gow** nie papier to wcale nie jest grip tylko jakies granulki ktore sie nog nie trzymaja  :P Zaczelismy go uczyc ollie moze cos sie nauczy ....

Napisane Jul 27, 2007, 1:02 am
Wasze najgorsze gleby przy grindach i slajdach Tricki kalugus 451 1
Remek13

Remek13
GrzesiekS rozsmieszyles mnie tym postem.To byl tak zwany "smieszny wypadek" :P :P :P

Napisane Jul 25, 2007, 9:54 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>