Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Elect the Dead Rock / Metal Infoter 12 1
MANIEK000

MANIEK000
Empty Walls jest zajebiste...ogolnie swietna plyta

Napisane Jan 12, 2008, 1:15 pm
POstal Gry, konsole, pc, internet... budyn12 104 1
MANIEK000

MANIEK000
olliejaslo powiedział(a):
ja myślę że ta gierka beznadziejna bo strzela się bezmyślnie w ludzi którzy nic nie zawinili :mad: dzieciaki się podniecają bo się krew leje :mad:

to tylko gra....fakt ryje banie ale wszystko dla ludzi.

Napisane Jan 11, 2008, 10:15 pm
THPS 4 największe combo Gry, konsole, pc, internet... pulpa 65 1
MANIEK000

MANIEK000
Marny powiedział(a):
Heh ale wy macie rekordy nie da  sie nabic mln:D moj rekord to okolo 30 tyś:P

LOL
Ja mialem 10 mln też w alcatraz.Najlepsza plansza

Napisane Jan 11, 2008, 9:34 pm
nasza-klasa.pl Gry, konsole, pc, internet... eddie0 942 2
MANIEK000

MANIEK000
danlancher powiedział(a):
krzynowek powiedział(a):
Hawk-Master powiedział(a):
Internetowy (s)hit.

bash.org.pl powiedział(a):
"Wolno, wolniej, nasza-klasa.pl"

i wszystko jasne

Tak zeby byl lan$ powiem,ze znam autora tego mega laczek txtu.

A sam portal w sumie fajny, ale zaczyna juz sie robic druga fotka.pl

A maniek pewnie poznaje nowych intenrenowych kolegow.

dokladnie.Poznalem duzo lUdKuFfF hihihi ale juz nic nie pisze bo dostanem znow banika hihi pOzDrOfFQi

Napisane Jan 11, 2008, 1:58 pm
MANIEK000

MANIEK000
lepsze to niz andegrand :rolleyes:

Napisane Jan 10, 2008, 4:58 pm
Kolekcjoner Hydepark marcieks 353 1
MANIEK000

MANIEK000
jedynie jedynki w szkole

Napisane Jan 9, 2008, 10:11 pm
Najlepsza zabawa/impreza Waszym zdaniem? Hydepark guumiis 43 1
MANIEK000

MANIEK000
Większe imprezy.Ale domówki tez dają rade

Napisane Jan 9, 2008, 10:03 pm
Bomb the world - nowa edycja Graffiti D4n93r 288 1
MANIEK000

MANIEK000
romek-ziomek powiedział(a):
ku.rwa ale debile... Graffiti to styl życia, a nie sport sezonowy. Dlatego ruszcie te wasze spasłe dupska z przed kompów i ćwiczcie na kartkach.

jaracie się bo jakieś flety cały rok ćwiczyły ruchy myszką i mają wyrobioną kreskę na btw czy VS.

nie zesraj sie chlopczyku.Lepiej zeby malowali  w necie niz robili takie pracki jak masz w galerii więc jakby to efente napisal MILCZ TOJU
pozdrawiam

Napisane Dec 31, 2007, 3:54 pm
Jumpstyle Breakdance Pela92 116 1
MANIEK000

MANIEK000
Knoxvillee powiedział(a):
tancze to od ok 1 jer i jest to zajebista sparawa

mi to zalatuje wiejskim lansem man....

Napisane Dec 31, 2007, 5:18 am
Najlepszy przebój podczas wrzucania Graffiti szark 292 1
MANIEK000

MANIEK000
ddjd powiedział(a):
ZonkOne powiedział(a):
ddjd powiedział(a):
a ja miałem taką historie, z 17 na 18 października tamtego roku, z chłopakami wybrałem sie na malowanko o 12 w nocy. Koles Zrobił to co doniego nalezało i padł pomysł żeby wejść na kosciół (na dach) i pod krzyżem się zatagować. ja i moj koles sie zgodzilismyy, trzeci z nas miał byc na czujkach, noto wspinamy sie na ten dach wspinamy wspinamy i jestesmy. Widzimy kolesia na dole jak stoi i luka co i jak, noto my dawaj MTN w łape i jazda, skonczylismy sie tagować koles jeszcze zatagował POGOŃ szcz. i chcemy zchodzic, nagle słyszymy psss Policja i latarką jak na nas swiecą, noto my hj spierolka, ja zeskoczyłem z dachu (na piach na szczęście) a koles został na dachu, spotkałem sie z kolesiem który stał na czujce, i mowie mu ze czekamy na kolesia bo jest na dachu, nagle za naszych plecow wyjeżdzają suki, koles nie wytrzymał i zaczoł s******ć, ja sobie mysle ze nie zostane sam i tez w nogi. Na jakies podwórko wbieglismy widze ze suki za nami, to ja w krzaki a koles dalej, az tu nagle STÓJ NA ZIEMIE< NA ZIEMIE, ja leze cicho na ziemi, gdy odjechali ja w nogi do domu. Potem okazało sie ze osądzili go o Kradziesz zamochodó :P co i tak było nieprawdą, i że grozili mu pistoletem jak sie darli. Och niezapomne tej akcji :D Pozdro (późnej dam foto z tagów)

Chyba mi admin wybaczy ze skomentuje ta wypowiedź ale MUSZE..nie potrafię sie powstrzymać..
HAHAHA!!..człowieku jaki z ciebie bajkopisarz..omg..TOY!..jeszcze jakieś z*****ne tagi na kościele..nie no jebne....i już wam pały nagle wyskoczyły i na dach lookali... no proszę cię...i zanim coś napiszesz to przeczytaj to sobie i popraw chodziarz błędy..

Niewierzysz ?? moge pokazac ci zdjęcia ze owe zdarzenie miało miesjce i to nie bajka ! podawaj na PM e-mail i dostaniesz zdjecia !!

robiłeś zdjęcia jak was policja goniła ? :)~

Napisane Dec 29, 2007, 2:54 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>