Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Limp Bizkit Rock / Metal StanleyGaw 39 2
peavey11

peavey11
HulajnogaFun powiedział(a):
peavey11 powiedział(a):
Moja wypowiedź będzie bliźniaczo podobna do tej w temacie o Linkin Smark. Nienawidzę, jeżeli ktoś uważa że to ma coś wspólnego z PRAWDZIWYM rockiem, lub tym bardziej metalem, to znaczy, że prawdziwego rock'a, ani metalu nigdy nie słyszał.

Nie jestem wybredny i lubie I hard metal, i tego limpa i rapu (AoTP) i czasami techno, ale takie porzadne [a od lady gagi mi sie zygac chce]

Ok, a możesz przetłumaczyć? :D

Napisane Aug 10, 2009, 1:36 pm
peavey11

peavey11
Moja wypowiedź będzie bliźniaczo podobna do tej w temacie o Linkin Smark. Nienawidzę, jeżeli ktoś uważa że to ma coś wspólnego z PRAWDZIWYM rockiem, lub tym bardziej metalem, to znaczy, że prawdziwego rock'a, ani metalu nigdy nie słyszał.

Napisane Aug 9, 2009, 5:50 pm
Slipknot Rock / Metal skatetom 401 4
peavey11

peavey11
Grzybu92 powiedział(a):

Uwierz że jednak znają te legendy :) np. ja :)

Oo to bardzo miło :) Ja preferuję najbardziej 3 pierwsze płytki ;)

Grzybu92 powiedział(a):
EDIT: A poza tym jak możesz porównywać slipknota do exodusa? przecież to dwa odmienne style!

No i właśnie to chciałem udowodnić, żeby Slipknota nie nazywać thrash'em bo już wiele razy się z tym spotkałem, a mnie osobiście to irytuję

Napisane Aug 10, 2009, 1:34 pm
peavey11

peavey11
Ja tego nie podważam! I po raz kolejny staram się wytłumaczyć, że nie rozumiem o co chodzi wam z tym "hejtowaniem"  :stare: Wyrażam swoje zdania, chyba mam do tego prawo? No chyba, że tutaj są inne zwyczaje, popieram SWOJĄ argumentacją, bo dla mnie np. ten zespół w zestawieniu chociażby z inną "legendą" powiedzmy Dark Angelem, albo Exodusem wypada bardzo śmiesznie, a chciałem na to zwrócić uwagę, bo jestem pewien że na tym forum prawie nikt nie zna tych zespołów ;)

Napisane Aug 10, 2009, 10:01 am
peavey11

peavey11
garb powiedział(a):
peavey11 powiedział(a):
Kolejny nowomodny wymiot, słyszałem nawet, że oni grają thrash - hahahahaha to, że jako gówniarze słuchali tego gatunku to jedno, ale że teraz grają jakiś "pseudometal" to drugie i nie można tego mieszać, bo się dzieciakom pomiesza i będą uważały Slipknota za ekstreme muzyki metalowej.

Człowieku, skąd w tobie takie... ortodoksyjne poglądy? Jakbyś napisał, że ci się po prostu nie podoba to spoko, ale ty piszesz jakieś ideologiczne wywody w chyba każdym topicu o ktorymś z nowszych, sławnych zespołow gitarowych.
Faszyzm muzyczny, boże.

http://www.funnyforumpics.com/forums/ORLY/1/Bush_O_RLY.jpg A Ja myślałem, że po prostu staram się jak najbardziej okazać czym dla mnie jest ten "nu metal", bo może to zachęci kogoś do sięgnięcia po prawdziwy metal  :stare: i zobaczą, że Slipknot czy inny Linkin Park nie gra najostrzej i najlepiej...

Napisane Aug 10, 2009, 8:27 am
peavey11

peavey11
Kolejny nowomodny wymiot, słyszałem nawet, że oni grają thrash - hahahahaha to, że jako gówniarze słuchali tego gatunku to jedno, ale że teraz grają jakiś "pseudometal" to drugie i nie można tego mieszać, bo się dzieciakom pomiesza i będą uważały Slipknota za ekstreme muzyki metalowej.

Napisane Aug 9, 2009, 10:06 pm
Linkin Park Rock / Metal kier00 273 2
peavey11

peavey11
adio92 powiedział(a):
peavey11 powiedział(a):
Ten "wytwór" nie zasługuję na umieszczanie w dziale rock/metal, bo nie ma ani z jednym ani z drugim nic wspólnego. Powiem krótko - gardzę, całym tym nu-metalowym chłamem, takie "coś" nie powinno w ogóle nazywać się metalem, jakimkolwiek. Jest to hańba i ujma dla każdego prawdziwego fana tego gatunku

Zależy z której strony patrzeć. Jeśli jest się osobą słuchającą mocniejszej muzyki, uzna się lp za podróbę prawdziwego metalu( imo to prawda). Ale osoba słuchajaca popu czy techno bez zastanowienie powie że to coś podchodzące pod metal więc... są gusta i guściki ;)

Ja zaliczam się do tych pierwszych, stąd taka, a nie inna opinia ;)

Napisane Aug 9, 2009, 9:31 pm
peavey11

peavey11
Ten "wytwór" nie zasługuję na umieszczanie w dziale rock/metal, bo nie ma ani z jednym ani z drugim nic wspólnego. Powiem krótko - gardzę, całym tym nu-metalowym chłamem, takie "coś" nie powinno w ogóle nazywać się metalem, jakimkolwiek. Jest to hańba i ujma dla każdego prawdziwego fana tego gatunku

Napisane Aug 9, 2009, 5:43 pm
Solarium Hydepark auntS 156 2
peavey11

peavey11
mareecky powiedział(a):
peavey11 ale szamal nie powiedział jak to mówisz  tępe "zjarane blachary", ja z tego wywnioskowałem, że podobają mu sie dziewczyny zadbane która np pojdzie pare razy w zime na solarium i bedzie to wyglądało na naturalną opalenizne i w głowie tez ma poukładane

Zaczęło się od pierwszego postu, w którym Ja i jeszcze ktoś wkleiliśmy obrazek z serii "co się stanie jeśli hot-nastka przedawkuje z solarium", a on odniósł się do tego, więc piszemy ciągle o tym przypadku, jeśli szanowny Szamal uważa to za dbanie o siebie to ok ;) KONIEC TEMATU - The End, Game Over...

Napisane Jul 23, 2009, 10:18 am
peavey11

peavey11
Szamal powiedział(a):
w dodatku mnie oceniając.

Nie oceniałem, pisałem, że jeśli ci pasuje - ok

Szamal powiedział(a):
Marny z ciebie samiec.Cipka nie samiec

Co innego Ty... Widzę, że rządzisz się prawem dżungli samcu  :stare:

Napisane Jul 23, 2009, 10:13 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>