Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[sonda] Ile mieliście lat jak zaczęliście jeździć? Pozostałe Zyga 304 1
sk888girl

sk888girl
14... dziwny temat Oo

Napisane Apr 6, 2008, 1:40 pm
Bierzmowanie Hydepark Kroolik182 248 1
sk888girl

sk888girl
ja w tym roku mam bierzmowanie. nareszcie. przez 3 lata chodziłam na nauki i powiem szczerze nie wiele mi dały :/ dodatkowo musieliśmy zdawać "mały katechizm" i inne głupoty. i teraz mamy codziennie próby w zimnym kościele.
generalnie bierzmowanie kojarzy mi się źle...
ale za tydzień będę to miała za sobą. uff...

B)

Napisane Mar 5, 2008, 1:06 pm
Miejscówki na te ferie Snowboard bikerthc 26 1
sk888girl

sk888girl
Ja na woodcamp może (?) albo do Austrii z harcturem na drugi tydzień ferii dla Krakowa.

Może ktoś jedzie w te strony <lol>??

Napisane Dec 14, 2007, 5:37 pm
Paul Rodriguez Pozostałe t2k 38 1
sk888girl

sk888girl
Jak dla mnie to jest suuuper zajebisty noramlnie! Coś jest w tym jego stylu hmm.... mój ulubiony  :rolleyes:
danny way też jest spoko. W sumie...  B)

Plan B :P

Napisane Dec 14, 2007, 4:49 pm
nieszczęśliwa miłość - zakochać się w zajętej dziewczynie... Hydepark hosh91 183 1
sk888girl

sk888girl
Moim zdaniem to jest bez sensu. Ok zakochałeś się w dziewczynie która ma faceta i na dodatek ona kocha jego, a nie ciebie. A skoro jest z nim to pewnie nie chce być z tobą, nie??
Kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji i uwierz mi, powinieneś dać sobie spokój. Bycie takim "natarczywym" zwykle nie podoba się dziewczynom ( a o tym też coś wiem :/).

A tak swoją drogą mało to fajnych dziewczyn po świecie chodzi? Na pewno znajdziesz jakąś fajną :D.

Poza tym chłopak tej laski nie będzie zachwycony... No i ona pewnie też.

Może relacja kumpel kumpela ??

Powodzenia ^^
P.S. Bravo rzeczywiście może by pomogło?? :P

Napisane Dec 10, 2007, 8:32 pm
Ogłoszenia Miejscówki tomeckc 388 1
sk888girl

sk888girl
Szukam dziewczyn z krk. Chłopcy też mogą być.
Chociaż ja właściwie aż tak dobrze nie jeżdżę. ale tak źle też nie :P:P:P

Napisane Aug 17, 2007, 8:59 pm
Horror Hydepark bula1111 1473 1
sk888girl

sk888girl
Klątwa 1 i 2 to jedne z najnudniejszych horrorów. Zreszta motyw dziewczynki z czarnymi wlosami jest już mocno przereklamowany. Ring, Klątwa, dark water czy inne...
Fajne były Egzorcyzmy Emily Rose, a ostatnio mój ulubiony to Klucz do koszmaru. 
A co do Piły -  fajne to może i nawet, ale jak się dowiedziłam,że będzie piła 4, to pomyslałam... ileż można? a hostel? pokazuje Bratysławe jakby była najbrzydszym miastem na świecie, całe obdrapane, i obrzydliwe, ale takie to ono raczej nie jest.
To tyle

Napisane Jul 1, 2007, 4:39 pm
Wakacje 2007 Hydepark MusiRON 50 1
sk888girl

sk888girl
Ja 14.07 jadę do Bułgarii do Złotych Piasków, Potem do Pragi pośmigać trochę. Tam jest taaaaaaak suuuuuper :):):):):):)

Napisane Jun 22, 2007, 11:33 am
Pijana młodzież. Hydepark Oldfucker 395 1
sk888girl

sk888girl
Mam 14-letnią qmpelkę. Pije, pali, jara trawę... żuli się na maxa. A do tego imprezuje co drugi dzień....
Co się z tymi ludźmi porobiło naprawdę............................................

Napisane Jun 20, 2007, 1:39 pm
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie Miejscówki Fini 672 1
sk888girl

sk888girl
hmm... ostatnio jak sie wypieprzyłam na plecy, trochę poprzeklinałam, a tu nagle słyszę : Cóż to za niewychowana dziewucha! W moich czasach palono takie na stosie.
yyy.... To ta pani musiała byc baaardzo stara

Napisane Mar 31, 2007, 6:21 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>