Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpocz±ł Posts Trafień
Sporty extremalne .... ? Jakie już ubrawiali¶ci i gdzie adrenalina Extreme guumiis 58 1
Piecha1

Piecha1
Ja wam opwiem ze najwieksza adrenaline miałem wtedy jak gonił mnie pit bull czy cos takiego xD ale było to wielki xP to myslałem ze mnie rozniesie taka adrenalina.No i gdy sie umawiam na walki to tez mam cały dzien adrenaline ale to dobrze bo mam większy zapas energi xD

Napisane Feb 10, 2008, 1:15 pm
nerwica natręctw Hydepark glosnik 337 2
Piecha1

Piecha1
Ja sie oduczylem moich natręct w taki sposób.Jezeli zamykam drzwi to jak juz juz zamkne i sprawdze czy s± zamknięte to sobie powtarzam 4 razy (zamknołem drzwi, zamknołem drzwi...) xD pomaga ;] po 2 tygodniach juz tak nie musiałem powtarzac ;]

Napisane Feb 9, 2008, 9:45 pm
Piecha1

Piecha1
Ja miałem jakies 2 lata temu ze jesli czegos dotknołem co mi sie podoba to musiałem policzyc do 21 xD Lub byłem w stanie w nocy sie obudzic i obejrzec czy s± drzwi zamknięte czy moje psy sa w domu albo do piwnicy isc czy piec zamknołem.A jesli tego nie zrobie dręczy mnie to całymi dniami xD

Napisane Feb 9, 2008, 4:29 pm
Nowa miejscowka w Wawie Pozostałe Kruku1991 21 2
Piecha1

Piecha1
Kasper69 powiedział(a):
GTB powiedział(a):
Z tego, co patrzyłem to na stronie TechRamps to ten SP kosztował około 50tys

PoZdRo

Tylko tyle?! Postawie sobie taki przed domem ^^)

Jak u ciebie tak dobrze z hajsem to mozesz mi troche dac xD Na wielkanoc np ;d

Napisane Feb 7, 2008, 8:08 pm
Piecha1

Piecha1
A ziomek moze sie oriętujesz ile to wszystko kosztowało ?;] Bo moze tez bys my sie postarali o taki bo spoko jest nie za duzy.A u nas nie jezdzi za duzo ludzi to by było w sam raz. peace

Napisane Feb 7, 2008, 7:11 pm
Psiaki Hydepark macio12 381 1
Piecha1

Piecha1
FilipFlip powiedział(a):
Ja mam 2 Sznaucery miniatury Daisy i Pluta

Ja tez 2 sznaucery miniatury:P Maja i Max

Maje to bym mógł oddac do Afryki biednym dzieci± i by sie wszystkie najadły bo TAKI Z NIEJ KOŁOCZ xD A Max chudy jak patyk xD Maja warzy 15 kg a Max 5 <lol2>

Napisane Feb 7, 2008, 8:06 pm
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 2
Piecha1

Piecha1
HonikKOP powiedział(a):
@up

Wedlug mnie to nie dzieki Bogu.

Ja uznaje takie cos ze kazdy czlowiek jest kowalem wlasnego losu!

I to jest jedynie twoja zasluga.

Jesli to do mnie było ;p To moze i moja ale teraz nie wiem bo wkoncu sie modliłem o to i nie wiadomo ;]

Napisane Feb 7, 2008, 6:43 pm
Piecha1

Piecha1
Dla mnie to wszystko jest dziwne.Wierze w Bogaale niekiedy w niego w±tpie.Lecz nigdy nie zwatpie do konca bo cos w tym jest ;] Bo wsumie lubie sie modlic wieczorem jak se leze w łuzku xD i prosic Boga zeby moje zycie sie poprwiło wkoncu.I ostatnio sie poprawiło choc go prosiłem 3 lata to wkoncu widac efekty ;]

Napisane Feb 7, 2008, 5:10 pm
Pobicie 17-letniego chłopca.... Hydepark Piecha1 107 2
Piecha1

Piecha1
Sergij powiedział(a):
Piecha1 powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Piecha1 powiedział(a):
Moze wam sie obiło o uszy.W łaziskach Górnych "mieszam tu xD: na posterunku 2 policjantów pobiło 17 letniego chłopca.A za co ?? No zgadnijcie!!ZA to ze nie miał zadnego dokumętu przy sobie.Bili go przez 30 min pałami!!a 8 innych potrzało sie tylko.Chłopak jest do konca zycia kaleka:(Jak go bili pałami to bybili my sledzione i cos ma z kregosłupem!!Co myslicie na ten temat a szczegulnie na temat naduzywania władzy "policji"??

dokumentu
szczególnie

A na policję to pewnie trafił za nic. Przyszedł sam i powiedział "dzień dobry nie mam dokumętów a szczegulnie dowodu" . Więc panowie się w¶ciekli i pobili analfabetę.

Zygu¶ nie wiem czy napisałem ale nei pamiętam.Ten chłopak był u kolegi odpisac zeszyty.I przyszła policja do tego kolegi i przy okazji kazali sie wylegitymowac temu chłopakowi.On nie umiał nie miał nic przy sobie to go wzieli na postrunek i tam sie to wszystko wydazyło.

Ty chyba naprawde robisz z nas idiotow :/
Podaj jakis link albo zeskanuj gazete (chociarz i ta kto jakies nieporozumienie)
Według mnie predzej by wpadł Chuck Norris i pobił za brak legitymacji (bo mial 17) niz policja.

Nie bede niczego skanował bo nie mam na to czasu i nie zalezy  mi zebys ty mi akurat wierzył.Tylko gadam jak było...

Napisane Feb 6, 2008, 8:37 pm
Piecha1

Piecha1
Zyga powiedział(a):
Piecha1 powiedział(a):
Moze wam sie obiło o uszy.W łaziskach Górnych "mieszam tu xD: na posterunku 2 policjantów pobiło 17 letniego chłopca.A za co ?? No zgadnijcie!!ZA to ze nie miał zadnego dokumętu przy sobie.Bili go przez 30 min pałami!!a 8 innych potrzało sie tylko.Chłopak jest do konca zycia kaleka:(Jak go bili pałami to bybili my sledzione i cos ma z kregosłupem!!Co myslicie na ten temat a szczegulnie na temat naduzywania władzy "policji"??

dokumentu
szczególnie

A na policję to pewnie trafił za nic. Przyszedł sam i powiedział "dzień dobry nie mam dokumętów a szczegulnie dowodu" . Więc panowie się w¶ciekli i pobili analfabetę.

Zygu¶ nie wiem czy napisałem ale nei pamiętam.Ten chłopak był u kolegi odpisac zeszyty.I przyszła policja do tego kolegi i przy okazji kazali sie wylegitymowac temu chłopakowi.On nie umiał nie miał nic przy sobie to go wzieli na postrunek i tam sie to wszystko wydazyło.

Napisane Feb 6, 2008, 2:45 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>