Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
System of a Down! Rock / Metal adamiko808 227 2
XYVA

XYVA
wrg, syous ci wszystko wytłumaczył.

Napisane Jun 19, 2008, 4:14 pm
XYVA

XYVA
Ja jak słucham muzyki z przekazem (np. Korn - word up, Soad - Arials/War/Lonely day/Hipnotyze, Black Stone Cherry - Lonely Train, Red Tape - Stalingrad, Iron Maiden - The Reincarnation Of Benjamin Breeg, Slipknot - Sic, People = Shit lub utwory bez słów z przekazem np. Apocalyptica - Path) to się zastanawiam więcej nie powiem bo nie zrozumiecie...
Pzdr

Napisane Jun 18, 2008, 4:52 pm
Skatepark? Sprzęt bmxmylive 25 1
XYVA

XYVA
Czacha na trialu da się skakac na dirtach a co do tematu geo i wytrzymałość roweru. To drugie sprawi że se nie polatasz długo...

Napisane Jun 6, 2008, 8:28 pm
Świadkowie Jehowy Hydepark BHT 370 1
XYVA

XYVA
Nie mialem z nimi blizszej stycznosci , niz tego razu kiedy dali mi ulotke i moj kuzyn wytarł nią sobie dupe , po czym wyrzucil na klatke schodowa , ale sądze ze chociaz niektorzy z nich sa spoko.

Napisane May 21, 2008, 10:07 pm
Jumpstyle Breakdance Pela92 116 1
XYVA

XYVA
jumpstyle jest dla dresów i brudasów.

Napisane May 18, 2008, 1:39 pm
[lowridery i choppery] - ogół o tych bikach Sprzęt BlackGang 65 1
XYVA

XYVA
Ten felt w pierwszym poście opika to raczej ścigacz(SuperBike) niż chopper.

Napisane May 14, 2008, 2:36 pm
Dragon Ball Hydepark BruchinSK8 75 2
XYVA

XYVA
Wiecie może skąd można ściągnąć muzyke z Dragon Balla ? Chodzi  mi o tą , która leci na poczatku kazdego odcinka w buu saga - taka wesoła  :P :P.Jak znacie stronki albo macie ja na dysku to piszcie.

Napisane May 11, 2008, 10:31 am
XYVA

XYVA
Ahh te lata podstawówki ! Świetna mana , kreskówka jak kolwiek to zwiecie.Przypomina te piękne czasy kiedy byliśmy dziecmi :):):)  ^^) ^^)Oglądałem chyba jak każdy na rtl7:).Z pol roku temu sciagnalem wszystkie odcinki i kinówki i obejrzałem całe - polecam każdemu!

Napisane May 9, 2008, 8:59 pm
Le Parkour Extreme Mobika 87 1
XYVA

XYVA
Ja uważam , że parkjur jest dla brudasów :) Jak widze jakies 12 latki plz co se skacza przez barierke to huj...zal bierze człeka od razu.

Napisane May 3, 2008, 2:13 pm
ktory z tych ix-ów najlepszy na początek?? Sprzęt pysiak 6 1
XYVA

XYVA
Mój kumpel ma Premium Three ring , sam na nim jezdzilem i powiem Ci , że bardzo dobry lekki fajnie sie skacze.

Napisane Apr 29, 2008, 9:11 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>