Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod> Hydepark Kleo13 606 1
KwasnyGT

KwasnyGT
Pewnie się powtarzam ale też chciałbym w końcu skończyć edukacje w szkole podstawowej 1-3 a później najbardziej ale tak najbardziej pójść do gimnazjum  B) Poznać ciekawych ludzi etc. xD
No ale tak na rly to chciałbym zostać  jeźdźcem apokalipsy na rolkach  :cyclops:

Napisane Mar 3, 2009, 9:31 pm
Na ilu kółkach jezdzicie ???? Pozostałe siodi00 98 1
KwasnyGT

KwasnyGT
2 x wheels & 2 x grindwheels

Napisane Feb 11, 2009, 2:09 pm
uniti Tricki kujapa 8 1
KwasnyGT

KwasnyGT
Yo ludzie  B)
Mi też coś nie wychodzi to Unity  :(
Próbuje i próbuje i nic .... tak sobie trenuje
że wskakuje tylko tak żeby tylko nogi dobrze
ustawić i to mi nie wychodzi....próbowałem raz
normalnie się ustawić i zjechać i wywaliłem  :cyclops:
Problem tkwi w przełamaniu strachu czy w czym innym ??
Trzeba po prostu trochę czasu ?  :rolleyes:

Napisane Nov 14, 2008, 10:03 am
[ sonda] zakaz palenia tak / nie Hydepark Zyga 99 1
KwasnyGT

KwasnyGT
Palenie jest jak szkoła POWINNI TEGO ZABRONIĆ  B) B) Bez urazy dla palaczy ale to jest tylko moje zdanie  :rolleyes:

Napisane Oct 22, 2008, 2:54 pm
wasz ulubiony rolkarz Pozostałe KAPSiO 65 1
KwasnyGT

KwasnyGT
Bah Bah Bah :) Nie ma lepszych...

Napisane Sep 26, 2008, 6:40 pm
Tabaka Hydepark kome1 1346 1
KwasnyGT

KwasnyGT
Mam taką : GAWITH APRICOT  B)Ogólnie całkiem całkiem  :rolleyes:

Napisane Sep 23, 2008, 2:22 pm
Dzieci a Graffiti Graffiti grafitka 446 3
KwasnyGT

KwasnyGT
Kurde ale się lansujecie....jak ktoś ma talent to powinien go rozwijać bez względu ile ma lat (no ale bez przesady ;p)
OGYurek co do Twojej wypowiedzi...brak słów ;/  Już nie przeginaj z tymi dziećmi na andegrandzie...Akurat na dziale Graffiti jest mniej dzieci niż w przypadku np. Skateboard czy Fingerboard :) A jak nie wierzysz to wejdź sobie na takie forum i poczytaj parę postów i zobaczysz.

Napisane Jul 30, 2008, 10:20 am
KwasnyGT

KwasnyGT
Brawo...wzruszyłem się ;] Ale tak poważnie to ja napisałem to co Ty tylko że w skróconej wersji ;p A co do tego Michała Anioła...on to potrafi więcej od Mc Givera(chyba się to tak pisze ;p) Jeśli ktoś ma talent to powinien go wykorzystać :) .

Nie lubię jak ktoś mnie poprawia.....

Napisane Jun 18, 2008, 11:17 am
KwasnyGT

KwasnyGT
Raz przeczytałem na jakimś forum pewien cytat...brzmiał on tak : Jeżeli coś możesz kupić od (powiedzmy 10 lat) to to jest dla Ciebie :) Jak ktoś ma naprawdę talent do robienia graffiti to lepiej aby wykorzystał ten talent i rozwijał się od małego niż później w dojrzałym wieku np.20 lat zaczynał dopiero szkicować w zeszycie na wykładach....Niektórzy w wieku kilkunastu lat mają większe talenty od was :)
konrad2271 bardzo mądrze napisał...wkurzają mnie takie dzieciaki co piszą markerami za 3 zł "rzeczy typu "Kazik to ci*ota" itp. " ;] Ale jeżeli ktoś w młodym wieku wrzuca super graffiti i nawet ze starszymi kolegami z okolicy maluje...robi to bo naprawdę to kocha to dla niego szacun :D

Napisane Jun 17, 2008, 6:09 pm
Kółka ... jakie wybrać... Sprzęt Karas93 16 1
KwasnyGT

KwasnyGT
Oh shit !! Jak zobaczyłem te zdjęcia to się aż przeraziłem  :O Ja nie wiem jak Ty to zrobiłeś ?!?!  Jakoś tak bardzo dziwnie starte !?
soulfly powiedział bardzo dobre rozwiązanie aby kółka się równomiernie ścierały i z przodu i te z tyłu...Sam muszę tak zacząć robić  B)

Napisane May 13, 2008, 2:44 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>