Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Michael Jackson Pozostałe 7metallic7 299 1
Melor

Melor
Lubię jego muzykę (raczej tą starszą, funkową), ale odraża mnie on nieco wyglądem... z drugiej strony rozumiem to, że chciał zmienić kolor skóry. Kiedyś w końcu prześladowali czarnoskórych.

Napisane Mar 17, 2008, 6:08 pm
50-lecie klocków lego Hydepark 2Massey 140 1
Melor

Melor
Całe dzieciństwo spędziłem przy LEGO. Głównie przy tych mających proporcje jak dawne LEGO City.

Napisane Feb 18, 2008, 8:16 pm
Zmodyfikowani ludzie Hydepark MANIEK000 44 1
Melor

Melor
W większości przypadków to pewnie wina zaburzeń psychicznych. Ale oglądałem raz w TV dokument o kolesiu fascynującym się tatuażami i kolczykami (nie były aż tak poj*bane jak te ze zdjęć tutaj) i na prawdę czułem respa do ziomka, bo wynikało to z jego poglądów i zachwytu kulturą jednego z afrykańskich plemion (już nie pamiętam jakie, w każdym razie te, które w tradycji ma noszenie "kółek" w uszach). Nie był jednym z debili robiących takie rzeczy na pokaz, lecz sprawiał wrażenie inteligentnego. W tym dokumencie pokazana była podróż i spotkanie owego człowieka z właśnie członkami tego plemienia.

Napisane Feb 4, 2008, 10:57 pm
TE DNI w roku Hydepark blizzard1 380 1
Melor

Melor
LMAO! Jak spojrzałem na tytuł tematu to pomyślałem, że to temat o okresie ("TE DNI").

Co do tych dni, to zawsze czekam na piątek, ferie, wakacje, sylwestra i wszystkie inne związane z brakiem szkoły lub melanżami.

Napisane Feb 4, 2008, 10:45 pm
Jestem legendą Hydepark crashaxe 48 1
Melor

Melor
Film "może być". Co do efektów specjalnych: zombiaki trochę zbyt "komputerow". Ale kreacja Willa Smitha pierwszorzędna, bardzo dobrze pokazała emocje towarzyszące sytuacji, w której znajdowała się postać przez niego grana. Aha, i jeszcze bardzo spodobało mi się, że wzięta była pod uwagę forma psychiczna bohatera.

Napisane Feb 4, 2008, 8:48 pm
Step Up2 Breakdance guciolinho 50 1
Melor

Melor
Nie oglądałem 1, ale dla mnie to jedno wielkie gówno dla pokemonów.

Napisane Feb 4, 2008, 8:46 pm
Enneagram Hydepark Mstr 94 1
Melor

Melor
4 - Indywidualista (zauważyłem, że gdybym zaznaczył troszeczkę inaczej w pytaniach gdzie miałem wątpliwości to łatwo uzyskać 4w3 - Arystokratę albo 4w5 - Włóczęgę).

Szczerze mówiąc to przychylnie patrzę na ten test i sposób określenia ludzkiej psychiki (po częsci dlatego, że opiera się na systemach filozoficzno-ezoterycznych). Opis w większości opisuje moją psychikę, lecz sporą część mojego ego ominął. Ale ogólnie nie mam nic przeciwko i na pewno nie porównywałbym tego z horoskopami z kolorowych gazet...

Napisane Feb 3, 2008, 4:19 pm
komputer z usa Gry, konsole, pc, internet... kamil909 26 1
Melor

Melor
Tak jest. Wystarczy w 1 miejscu wyciąć mały (na długość 1 cm powinno wystarczyć) kawałek kabla, ale tylko ok. 1/2 grubości kabla trzeba przyciąć aby zmniejszyć napięcie o połowę - zgodnie z wzorem Browna, a nie całą grubość. Następnie zaklej resztę taśmą izolacyjną, żebyś zrozumiał dołączam rysunek (sry za wykonanie ;P):
http://img155.imageshack.us/img155/3461/kabelqk9.jpg
Nie ma co się bać, sposób na 100% skuteczny, kumpel też miał kompa z USA (matka mu kupiła, bo tam pracuje), a że ojciec elektryk to mu łatwym sposobem w 5 minut przerobił, żeby działało... Nic trudnego i koszta znikome.

Napisane Feb 2, 2008, 2:38 pm
mp3 Gry, konsole, pc, internet... WujZawada 35 1
Melor

Melor
Ipody to syf, lans i badziewie. Polecam irivera T60, zajebista jakość dźwięku, ale początkowo może cię denerwować joystick (po jakimś czasie się przyzwyczaisz). Cena coś koło 200 zł.

Napisane Jan 17, 2008, 7:20 pm
nasza-klasa.pl Gry, konsole, pc, internet... eddie0 942 1
Melor

Melor
myślę, że nasza klasa to ostry syf, niesamowite laggi na servie i godziny spędzone przez naszych starych na kompie...

Napisane Jan 15, 2008, 10:12 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>