Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
wiązania freeride/freesstyle Snowboard tomek496 16 1
bujalone

bujalone
ja tez mam burtony feestyle,a le na feeridowej desce, ogoglnie zwazan jestm zadowolony, te zapinki sa zajb**ste, chodza gladko i przyjemnie, zreszta jak dla mnie z wizaniami nie ma róznicy czy sa na puch czy na boksy i skocznie, moje daja rade i jestem zadowolony, od 2 lat nie mialem z nimi problemu...

Napisane Jan 17, 2008, 5:12 pm
Dziewczyny i graffiti... Graffiti szark 453 1
bujalone

bujalone
nie ma bata miec koleżanke która maluje... nie dośc że sie pobajerzy troszke bo jak wiadomo z dziewczyną to sie fajowo pogada... to jeszce malowac z dziaszka mozna... w francji jest w ekipie 123klan sa scien i klore... oni maluja praktycznie zawsze razem i jest ogien... dlatego pozdrawiam wszystkie dziewczyny na forum :* zwlaszcza "sisjn"

Napisane Apr 26, 2007, 11:31 pm
Malowanie tramwajów, autobusów. Graffiti matihood 31 5
bujalone

bujalone
sprey powiedział(a):
dajcie mu bana nabija bezczelnie posty jeden pod drugim :mad:

TY Ban powinienes miec na imie, kurwa jestescie wyjebani tu na tym foru kazdy ma jakies ale... o co wam chodzi

niedziak: ban

Napisane Apr 9, 2007, 4:33 pm
bujalone

bujalone
...sie wkurzyłem przez buraka... eh

Napisane Apr 9, 2007, 4:16 pm
bujalone

bujalone
nie mam zdięcia ale film ma kumpel na telefonie, nie bylo czasu na zdięcie bo koleś w autobusie siedział z przodu, byłem posrany nagralismy film jak odjeżdzał z przystanku...

Napisane Apr 9, 2007, 3:26 pm
bujalone

bujalone
zero kreska dwójki dwie....

Napisane Apr 9, 2007, 11:20 am
bujalone

bujalone
ostatnio wyjebałem taga mołotowem na pół autobusu, a że był to autobus nowy zajebiscie wyglądało, wogóle fajny hardor z autobusem jest Polecam!

Napisane Apr 9, 2007, 12:29 am
<< poprzednia 1 następna >>