Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Przyjemnośc z jazdy? Pozostałe wszyszka 240 1
stopro8719

stopro8719
Nie mam nic do takich ludzi.
Duzo osób na anderze pisze liczy sie frajda, nie obchodzi mnie jak jezdża inni, tak naprawde sciemniacie.Kazdy kto choc troche lepiej jeździ leje na tych co nic nie umieja(zdazaja sie wyjątki)Tworzą sie grupki dobrych skaterów(którzy naprawde jezdża dobrze) i smieja sie z tych słabszych,wytykaja każdy bład i tylko czekaja jak słabszy wyjebie sie na jakims trudniejszym triku,badz gdy próbuje cos na schodach lub jakis flip na grid WYZYWAJA ICH OD POZERÓW.Tak naprwde  znam kilka wporzo ziomków co jebia na jazde innych liczy sie dla nich tylko towarzystwko do jazdy.W Bydgoszczy i w całej Polsce są pozerzy i jebańce co wysmiewaja innych.DLA MNIE NIE LICZY SIE JAK KTO JEŹDZI,TYLKO CZY MA ZAJAWKE,MOZNA UMIEC 5 TRIKÓW TRZASKAC JE NAPRZEMIAN I MIECZ TEGO WIELKA PRZYJEMNOSC,MOZNA TEZ JEŹDZIĆ W KÓLKO ZROBIC OLLIE BADZ FLIPA.
LICZY SIE ZAJAWKA.Czesto Ci którzy uważani sa za pozerów nimi nie są, a nie jeżdża wtedy gdy wiedza ze sa obiektem kpin

Napisane Feb 3, 2008, 7:54 pm
Punk Rock! Rock / Metal offspring3 270 1
stopro8719

stopro8719
kiedyś słuchałem hh..moja przygoda z punk/rockiem zaczęła sie dosc niedawno.hip hp stał sie denny..  Własciwie to na desce jeżdze ponad rok i własnie od tego czasu slucham punk/rocka...Slucham wszystkiego co mi sie spodoba
Billy talent
muzyka z skate video
Nofx
sum 41
CKY
Pennywise
Yellowcard
Fall out boy
Good charlotte(rzadko)
Franz Ferdiannd
Placebo
i wiele pojedynczych utworów..

Napisane Dec 18, 2007, 4:34 pm
Otwarcie sezonu deskorolkowego 24. XI. 2007 Pozostałe wojas100 63 1
stopro8719

stopro8719
frycol_hiphop powiedział(a):
Wbijać do Bydgoszczy wszyscy co mogą! Zawody mam nadzieje że będą zajebiste. Hala jest, w środku zawsze ciepło, więc będzie dobrze.

YY CHYBA MASZNA MYSLI ATMOSFERE JAKA TAM PANUJE..CO TAK TO NIE ZABARDZO CIEPLO JAK TO TYLKO JEST OKRYTE  MATERIAŁEM ...

Napisane Nov 13, 2007, 9:49 pm
Skatepark w Wałczu Miejscówki Gutek101 50 1
stopro8719

stopro8719
dobry park.. jak będe u rodziny w Wałczu to napewno pośmigam..;]hmm ale kiedy to będzie..

Napisane Sep 27, 2007, 8:14 pm
Kółka Mafia :) Sprzęt Lalo 81 1
stopro8719

stopro8719
kółczeka sa wysmienite.. ale sa zbyt slabo sliskie.. zeby pozadnego powerslida zrobc trzeba niezle szarpnac deska... Kółak mam 2 tygodnie i jeździ mi sie na nich swietnie..
Co do powerslida to wydaje mi sie ze gdy kółka beda juz odpowiednio zatyrane to bede bez problemu to robił.POLECAM TE KÓŁKA..JAK NA TA CENE TO SA DOBRE.Lub jezeli masz wiecej kasy to kup POGO(tylko nie wiem gdzie mozna je kupic...) ^^)

Napisane May 7, 2007, 7:31 pm
Ollie ze schodów Tricki Gutek101 68 2
stopro8719

stopro8719
dzieki... nie wiem poszukam cos takiego.. wiesz ja jeżdze ok 7 miesiecy i dosc szybko sie ucze wiec wydaje mi sie ze te schody powinienem skoczyc w maju;p

Napisane May 6, 2007, 2:31 pm
stopro8719

stopro8719
no wlasnie mam ten sam problem..ostatnio skakałem 3 schody, dzisiaj chciałem skoczyc z 5..i wiem jaki blad robie wszystko doskonale wiem jak zrobic...Wyskakuje i robie wysokie ollie deksa leci mi pod nogami ale gdy juz jest moment ladowania wypycham deske do przodu(sorry za Ot, ale po co mam zakladac nowy temat"jak skleic ollie z 5"skoro juz jest taki temat.
Oczywiscie wiem ze moim problemem jest strach.. ale  wcale tego nie odczuwam tak jakbym sie bał... po prostu nie moge wyladowac..Pomocy!!;]

Napisane May 6, 2007, 2:14 pm
Buty Cormax'a Buty repcak 300 1
stopro8719

stopro8719
buty sa do dupy!! mam je od świat(dokladnie Wielki czwartek) i juz mam czubek buty tak zj.... ze  neidlugo bedzie mi palec wystawał.JESTEM niezadowolony z CORMAXÓW.. teraz jestem zły ze kupiłem te buty a nie inne..  mam wdodatkowy wydatek na buty zamiast kupic cos do deski musze ukulać flote na nowe buty.A co najgorsze buty rozwaliły sie od krecenia flipów.. czesciej w nich jeźdze niz chodze.Teraz wiem ze trzeba miec dwie pary butów do jeźdzenia i do chodzenia;/!!NIE POLECAM Jesli ktos nie wierzy ze przez niecały miesiac buty mogły sie tak zepsuć pisac an PW a zarzuce fotki...

Napisane May 2, 2007, 8:59 pm
Flip Really Sorry Filmy SV - dyskusje Kamileeek 33 1
stopro8719

stopro8719
dobry film, ale Sorry jest o 100 razy lepszy.Te przejazdy Boulali i Geoffa Rowley'a sa pocisniete.Really Sorry tez jest dobre, jednak nie to co 1-sza czesc.W 2 bardzo mi sie podobał przejaz Geoffa Rowley'a ^^) ^^)

Napisane May 2, 2007, 8:39 pm
Na jakich deskach zaczynaliscie jazde? Pozostałe Woru 896 1
stopro8719

stopro8719
ja zaczynałem jeźdić(dosc niedawno bo 7 miesiecy temu) na desce z dobrym profilem od znajomego za 50 zł nie wiem do dzis jaki to blat ale sie trzyma(juz rozwarstwia sie  i peka) trucki grind kingi kólka jakies gówna od marketówki i lozyska abec1;]
Dzis juz tylko blat sie "trzyma".. choc i tak niepojezdze na nim wiecej niz miesiac

Napisane May 1, 2007, 6:43 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>