Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[Rock itp.] Oceń Utwór którego słucha osoba wyżej Rock / Metal bart2208 1011 7
pulpa

pulpa
4,5/10

Napisane Oct 20, 2012, 9:34 pm
pulpa

pulpa
7/10, jest klimat.

Napisane Sep 15, 2012, 3:07 am
pulpa

pulpa
6/10

Napisane Aug 3, 2012, 12:39 am
pulpa

pulpa
10/10. Uwielbiam Foalsów.

Napisane Jun 19, 2012, 1:45 am
pulpa

pulpa
7/10.

Napisane Dec 17, 2011, 7:37 pm
pulpa

pulpa
Szału ni ma, 4/10.

Napisane Dec 11, 2011, 9:48 pm
pulpa

pulpa
7/10. Wokal mi trochę nie leży.

Napisane Nov 24, 2011, 1:57 pm
Misbhv - dyskusja Ubrania ciastuss 21 1
pulpa

pulpa
A ja bym się skusił na te spodnie na zdjęciu powyżej.

Sry za dabla.

Napisane Nov 28, 2011, 12:55 am
Święto Niepodległości Hydepark GrzesiekS 71 2
pulpa

pulpa
wrq powiedział(a):
pulpa powiedział(a):

proszę bardzo. Ten link http://www.omp.org.pl/artykul.php?artykul=166

Tutaj głównie chodzi o podejście, nie samą prawdę obiektywną.

To już zależy od jednostki, bo przecież inne wyrazy i ich synonimy również mogą wywoływać nieco inne emocje, słabsze lub silniejsze. Znacznie jednak mają identyczne, inaczej nie były by wyrazami bliskoznacznymi. Wytykając błąd kilka/kilkanaście postów wcześniej zapewne Ci chodziło o znaczenie wyrazu, a nie uczepiłeś się tego, że użył wyrazu, który wywołuje silniejsze emocje. Ale teoretycznie jakąś różnicę mi przedstawiłeś :) A żeby nie było, że nie w temacie, to dodam, że Dewot wrzucił świetny rysunek satyryczny :)

Napisane Nov 14, 2011, 7:53 pm
pulpa

pulpa
Dla mnie ludzie, którzy blokują marsz niepodległości nie mają prawa mieszkać w tym kraju. Wcale się nie dziwię organizacjom prawicowym, że biły się z lewicowymi. Mam nadzieję, że lewaki dostały wp!erd0l. Wina stoi głównie po ich stronie. 9 listopada chcieli zasłonić pomnik Romana Dmowskiego. Więcej na ten temat. Prowokowali oni, pewnie niejednokrotnie. ONR i reszta doskonale wiedzieli, że ta hołota się pojawi i będzie chciała blokować marsz, dla mnie ich zdenerwowanie jest w pełni wytłumaczalne. A nie pojęte dla mnie jest jak można blokować pochód patriotów i ludzi po prostu świętujących niepodległość. Gdyby zj*bani lewacy się nie zjawili, nie byłoby żadnego problemu. Rozumiem blokowanie parady równości, ale nie marszu niepodległości ! Była też część prawaków, która chciała zrobić syf, oni chcą "rozp*erdolić ten system", to słyszałem od kolegi z MW, który razem ze mną należy też do KoLibra. To zachowanie pewnie też było wzbudzone między innymi przez prowokacje lewej strony. Policja powinna odgradzać lewaków na plac i do marszu, skoro nie chcą świętować, a wiadomo czego szukają, wówczas policja nimi powinna się zająć.

Ktoś chciał wcześniej zabłysnąć i wytknąć komuś błąd, że pomylił suwerenność z niepodległością. To synonimy... A jeśli twierdzi, że nie, proszę mi to udowodnić :) Polska straciła suwerenność/niepodległość 1 maja 2004 roku. Na szczęście całkiem możliwe, że za niedługo znów będziemy cieszyć się wolnością, gdyż socjalna polityka UE prowadzi tylko do jednego, destrukcji :D Nawet Janusz Korwin Mikke się cieszy, że dożyje tego dnia, mam też taką nadzieję :)

Napisane Nov 14, 2011, 6:26 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>