Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[Rock itp.] Oceń Utwór którego słucha osoba wyżej Rock / Metal bart2208 1011 4
pulpa

pulpa
10/10.

Tak z innej beczki.

Napisane Oct 30, 2011, 2:30 pm
pulpa

pulpa
Ahahaha, ale teraz jest na nich moda hahaha. Zawsze mówisz, że nie lubisz darcia, ale jakoś ta piosenka "Ci się podoba", skoro ją tu wstawiasz. Były wrzucane tu lepsze metal/deathcore'owe kawałki, które negatywnie oceniałeś... Ale muszę, przyznać, że to najlepszy Polski zespół z tego nurtu, jaki słyszałem( a przyznam się, niewiele słyszałem :P ). 10/10

Z Craig'iem wcale nie są gorsi :D

Napisane Oct 19, 2011, 9:17 pm
pulpa

pulpa
4/10 jakoś mnie to nie jara.

Napisane Aug 26, 2011, 1:35 am
pulpa

pulpa
Widziałem, że wcześniej wrzuciłeś Idols And Anchors, ale zmieniłeś na Carrion. Bez znaczenia, 10 i tak leci.

Przed chwilą to wyczaiłem, ciekawe.

Napisane Aug 7, 2011, 2:48 am
Obuwie zimowe/trekingowe Buty powpow 164 4
pulpa

pulpa
KroVa powiedział(a):
pulpa powiedział(a):
KroVa powiedział(a):
Pulpa, gdzie je kupiłeś?

są w H&M'ie.

buty z h&m mają opinię jednosezonowych, szybko się zużywają itd

ale są spoko

Kurde, i właśnie tego się boję. Trampeczki padają po jednym praniu, od tego czasu, kiedy odbarwiły mi się jedne już ich nie piorę. Mam nadzieję, że wytrzymam w nich zimę i będą jeszcze w dosyć dobrym stanie, ale może by tak było, gdyby były czarne.

Napisane Oct 26, 2011, 12:40 am
pulpa

pulpa
KroVa powiedział(a):
Pulpa, gdzie je kupiłeś?

Jeszcze ich nie kupiłem, ale jutro je prawdopodobnie kupię, są w H&M'ie. Przynajmniej w Tarnowie, zapewne nie w każdym sklepie je spotkasz, podejrzewam, że nie są z obecnej kolekcji.

A co do zamka, to jest on praktyczny. Do tych butów, które chcę kupić bardzo pasuje.

Napisane Oct 25, 2011, 8:01 pm
pulpa

pulpa
garb powiedział(a):
pulpa powiedział(a):

Nie znalazłem lepszych zdjęć niestety.

Muszę je mieć.

Fajne, do czego byś nosił?

I czy to nie jest przypadkiem zamsz? Bo jeżeli tak to nie wróżę im przyszłości w śniegach.

Myślałem, żeby sobie kupić do tego jakiś płaszcz, w kolorach beżu lub brązu, żeby kolor po prostu był zbliżony jak najbardziej do koloru butów. Na tym zdjęciu wyglądają trochę jak płetwy, bo to chyba rozmiar 44.  Miałbym trochę problem, bo głównie noszę ciemne rzeczy. Ale mam też jaśniejsze cardigany i koszule. Do tego bym ubrał jeszcze jakieś sweterki typu: http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/environment/2011/D30_0507_045R_0.jpg]&set=key[rotate],value[0.45]&set=key[width],value[3425]&set=key[height],value[4005]&set=key[x],value[177]&set=key[y],value[725]&call=url[file:/product/large]
http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/environment/2011/C01_0655_052R_0.jpg]&set=key[rotate],value[0.05]&set=key[width],value[2192]&set=key[height],value[2563]&set=key[x],value[868]&set=key[y],value[431]&call=url[file:/product/large]

Napisane Oct 20, 2011, 5:30 pm
pulpa

pulpa
http://img10.allegroimg.pl/photos/400x300/18/77/33/26/1877332677
http://img10.allegroimg.pl/photos/400x300/18/77/33/26/1877332677_2
Nie znalazłem lepszych zdjęć niestety.

Muszę je mieć.

Napisane Oct 17, 2011, 12:23 am
Wybory parlamentarne... Hydepark thhj 34 1
pulpa

pulpa
BHT powiedział(a):
Mnie boli to, że ponad połowa polaków nie ruszyła dupy z domu, żeby oddać głos.

A wg mnie bardzo dobrze, Ci ludzie prawdopodobnie oddali by głos na któreś z bandy czworga. Przynajmniej nie zaszkodzili państwu. Ludzie, którzy się nie znają nie powinni głosować.

wrq powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Ciekawe czy PO jeszcze podniesie vat ;)
deklarowali obniżyć.

Przed wyborami prezydenckimi deklarowali, że nie podniosą Vat-u, po wyborach powiedzieli, że podniosą. I podnieśli. Teraz deklarowali, że nie podniosą, ale co z tego ? Jeśli dług publiczny przekroczy próg 55% to automatycznie, bez żadnego głosowania VAT wzrośnie do 25%. Jeśli PKB będzie niskie, złotówka słaba(=większy dług nominowany w obcych walutach, a mamy go w 1/3 w obcych walutach) to wtedy możemy przekroczyć 55% i automatycznie VAT w górę. Jeden z nielicznych plusów Unii jest to, że wprowadzili maksymalną stawkę Vat-u. O ile ma więcej niż jeden plus... Ale z drugiej strony Europejski Trybunał Sprawiedliwości w 2010 r. uznał, że nasze przepisy są sprzeczne z regulacjami unijnymi i musimy podnieść Vat z 8 % do podstawowego 23 % na ubranka dla dzieci od 2012 roku.

Ja niestety nie głosowałem, bo nie zdążyłem zabrać zaświadczenia o głosowaniu w innym okręgu wyborczym. W moim okręgu nie dało się głosować na Kongres Nowej Prawicy ( Royek, nie Komitet :P ), a na Nich właśnie oddałbym głos.

Napisane Oct 11, 2011, 8:33 pm
Danzig Rock / Metal cAdi 5 1
pulpa

pulpa
Zawsze go bardzo lubiłem, ale nie po to pisałem posta...
... tylko po to, GLENN !

Napisane Sep 28, 2011, 12:06 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>