Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 74 1
KrukSoN

KrukSoN
A zagladam sobie czasami 👀 ✌

Napisane Apr 14, 2018, 3:53 pm
Sa tu jeszcze jacys starzy wymiatacze? Hydepark ddamaszk 198 3
KrukSoN

KrukSoN
26 lat od 6 brak aktywnosci sportowej (wczesniej deska i pilka). Juz sie czlowiek prawie zaczal godzic z nieblagalnie uplywajacymi latami, a tu szach prast i kupilem bmxa, boom. Co sie stalo? Ano zaczalem jakos tak rowerem zwyklym do pracy jezdzic a ze ja lubie jakos tak eksploatować wszystko na granicy wytrzymalosci to po kolejnym skoku z kraweznika ledwo uratowalem jajka gubiac przy tym pedal razem z korba. Przy okazji ze w dobie youtuba subskrybuje kilka kanalow tej tematyki pojawil sie pomysl ktory przerodzil sie w zajawke. No i jest :)

Napisane Jun 1, 2016, 12:00 am
KrukSoN

KrukSoN
Ja ostatnie dwa lata spedzilem w Finlandii, we wrzesniu przenioslem sie do Anglii i powiem szczerze ze nie jest zle z potocznie zwanymi przez nas 'ciapakami', fakt jest bardzo duzo hindusow, o ile sie z nimi nie mieszka (specyficzna kuchnia i godziny aktywnosci) to sa normalni, a nawet przedsiebiorczy, co 4 sklep w moim miescie prowadza hindusi.

Napisane Dec 17, 2015, 9:58 pm
KrukSoN

KrukSoN
Ciekawe jak sie przedstawia statystyka userow ktorzy mieszkaja poza granicami Polski dzisiaj :)

Napisane Dec 11, 2015, 9:56 pm
Co tu się dzieje? Hydepark Grucha12 43 2
KrukSoN

KrukSoN
ja tez uważam ze to nie wina facebooka, wiele osob które tutaj siedziało miało już konto na facebooku, to po prostu naturalna kolej rzeczy, wtedy deska szkola, imprezy i brak obowiazkow, teraz praca nie rzadko rodziny swoje itd itd. Wymiana pokoleń, pamiętam boom na fingerboardy i masowo zakładane konta przez ówcześnie 10-12 latkow. Zakladam ze ponad polowa z nich miała taka historie konta ze po roku czy dwóch nigdy więcej tu nie wrocila, ale bajzel jaki robili na forum i czacie zniechecil wielu stalych bywalcow niestety

Napisane Apr 6, 2015, 12:03 am
KrukSoN

KrukSoN
nie ukrywam ze gdyby był komunikator to tez bym tu zaglądał częściej, cały myk polega na tym ze wchodząc dzisiaj bez celu, nie widzac na forum ciekawego tematu naciskasz wyloguj, wcześniej spojrzales na komunikator gdzie ktoś prowadzil często sensowna rozmowe i tak przylaczajac się spedzales  dluzsza chwile a w tym czasie dolaczalo się kilka innych i było zabawnie.

Napisane Mar 21, 2015, 8:19 pm
Darmowe rozmowy i sms Hydepark mazi88 13 1
KrukSoN

KrukSoN
Zyga powiedział(a):
flix23 powiedział(a):
Czytając o tych kodach w necie myślałem, że to jakaś ściema, ale przed chwilą wypróbowałem i faktycznie działa. To żadna lipa, próbujcie!

O tym kodzie w necie akurat nic nie ma.

jest dosyć sporo, mysle tez ze nic nie 'wyciekło' tylko to calkiem dobre zagranie marketingowe playa, ludzie będą sami robic reklamę, zresztą już ja robia. Z tego co czytałem promocja jest wazna 10 lat. Jest to tez z ich strony sposób na pozbycie się starych taryf z oferty bo widziałem ze na nich się nie da aktywować promocji.

Napisane Feb 7, 2015, 5:54 pm
Demokratycznie Hydepark wRiTer_Ka 39 1
KrukSoN

KrukSoN
Pierwsza rzecz na jaką zwróciłem uwagę kiedy tu zajrzałem po długiej nieobecności. Fakt, usuniecie go to błąd

Napisane Sep 10, 2014, 11:35 pm
Nasze własne nagrywki i produkcje Rap / Hip-Hop FilipPzn 2164 1
KrukSoN

KrukSoN
witam, długo tu nie zaglądałem, albo raczej nie udzielałem się, w każdym bądź razie musze odpowiedziec w tym wątku, benger jest jak widać pojęciem względnym, dla jednych to syntetyki, dla drugich to bity ktore po prostu bujaja(glownie dla tych co o robieniu bitow nie wiedza nic) bo dla mnie bengery to bity np. preema czy alchemista i sa to bity zdecydowanie zbudowane na samplach, z pie.rd.ol.ni.ęcie.m, propsuje takich ludzi jak krzynowek, bo sam robie bity choc mam juz dluga przerwe, i narazie nie mam za bardzo czasu na powrot, to nie wyobrazam sobie robic bitow na samych instrumentach, dla mnie sample to kwintesencja rapu, i ogromna frajde sprawia mi puszczanie utworu np bobby womacka, willie hutcha, barry white'a czy innego williama bell'a i sluchaniu jednego utworu po dziesięciokroć by znaleźć to odpowiednie brzmienie, irytując zresztą przy tym moją kobietę hehe, jednak nie mówię że wśród syntetyków nie trafia sie benger, dla mnie benger to kawalek jak juz mowilem z pie.rdo.lnieciem tylko ze musi to byc bardzo dobry bit, ktorego da sie sluchac nonstop w dodatku instrumentalu bez wokalu, a w moim przypadku sluchac nonstop intrumentalu da sie tylko zbudowanego na samplach, dobra moze zrobilem kilka błędów moze nie, nie wiem jestem po nocce i pije drugie piwo, nie chce mi sie sprawdzac tego co napisalem, pozdrawiam

Napisane Jun 17, 2011, 7:28 am
[HH] Oceń utwór którego słucha osoba wyżej Rap / Hip-Hop Kamil6121997 644 1
KrukSoN

KrukSoN
8/10

link z youtube'a się dodaje klikając 'youtube' i wklejając kod po znaku =

Napisane May 1, 2011, 9:29 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>