Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nasze własne nagrywki i produkcje Rap / Hip-Hop FilipPzn 2164 1
crashaxe

crashaxe
Strasznie dawno nie bylo mnie na forum. Wyniknelo to z tego, ze zaczalem zajmowac sie wieloma innymi - czesto istotniejszymi - rzeczami, m. in. tworzeniem wlasnej muzyki. Rapem jaram sie od dzieciaka i zawsze chcialem byc "tym kogo inni sluchaja" . Nagrywam stosunkowo dlugo, jednak rok temu wrzucilem w internet swoje pierwsze EP "Klepsydra". Wiadomo, bylo to rok temu, jeszcze nie do konca widzialem kierunek, w ktorym (muzycznie) chcialem sie udac, mimo to chyba dobrze sie przyjelo. W obecnym czasie pracuje nad mikstejpem. GREENTVPE - bo taki tytul nosic bedzie - zapowiada kawalek, ktory wklejam ponizej. Oprocz tego wrzuce linki na YT i FB zebyscie mogli mnie delikatnie wesprzec jezeli Wam sie spodoba i bedziecie miec na to ochote. Feedback w kazdej postaci bardzo mile widziany.

Facebook
YouTube

Napisane Feb 26, 2014, 9:42 pm
Pro Model Pozostałe karolsk8 4 1
crashaxe

crashaxe
Tymbark1 powiedział(a):
to znaczy że na blacie, trakach, butach jest nazwisko gościa, który za to nazwisko na sprzęcie dostaje wypłate. Jakiś procent ze sprzedaży, coś w tym stylu.

(...) i udziela sie podczas tworzenia danego modelu produktu. wyjasnione, zamykam

Napisane Dec 13, 2011, 8:20 am
LOST Hydepark Szamal 253 1
crashaxe

crashaxe
@up

to jeden z najciekawszych, o ile nie najciekawszy serial jaki widzialem. sadze ze przebrne przez niego jeszcze raz w najblizszym czasie :)

Napisane Dec 13, 2011, 8:18 am
Problem z Blatem Sprzęt audi170 8 1
crashaxe

crashaxe
wyjasnione - potrzebujesz nowego gripu, zajrzyj na skate-europe. zamykam

Napisane Dec 3, 2011, 12:11 am
Dobra skate gra Pozostałe kozaczyk 10 1
crashaxe

crashaxe
co do pc to do wyboru masz chyba tylko thps i shaun white skateboarding

Napisane Nov 9, 2011, 4:28 pm
Przyjaźń damsko-męska Hydepark crashaxe 74 1
crashaxe

crashaxe
siejo powiedział(a):
(...) sam mam dobrą koleżankę , mimo że narazie mnie troche do niej ciągnie ;P

wlasnie o tym mowa. masz kolezanke, ona nie chcialaby byc z toba i twierdzi ze przyjazn damsko meska istnieje i w tym samym czasie uwaza ze ty tez nie chcesz czegos wiecej, a tu psikus - chcesz.

Napisane Aug 24, 2011, 1:21 pm
Street Dreams Filmy SV - dyskusje taz5264 173 1
crashaxe

crashaxe
jesli ktos jeszcze nie widzial ---> tutaj zapraszam
imho naprawde fajny film
edit: po angielsku oczywiscie

Napisane Jul 19, 2011, 1:08 am
Kradzież. Pozostałe Shabbaz 31 1
crashaxe

crashaxe
Generic powiedział(a):
Trochę źle zrobiłeś. Bo znając życie jak policja im się dobierze do skóry będą chcieli się zemścić. Zapytam Cię tak. Czy wiesz lub podejrzewasz kogoś kto Ci mógł ją ukraść?

egzakli. zyjemy w takich czasach ze do policji nie ma sie co zwracac. nie pomoga ci a moge tylko pogorszyc sytuacje, no ale nic stalo sie. nastepnym razem uwazaj.
co do kompletnego darkstara - lepiej zloz sobie deske sam. nie ma co brac kompletow. czesto jest tak ze firma robiaca blaty sprzedaje kompletne deski - blaty robi dobre, ale traki z kolami juz nie, wiesz chyba co mam na mysli

Napisane Jul 7, 2011, 1:50 am
tekken vs mortal kombat Gry, konsole, pc, internet... crashaxe 7 2
crashaxe

crashaxe
kurcze no wlasnie jak dla mnie tez na razie tekken plusuje duzo bardziej. no i ozcywiscie cena - 60 < 130-140 :)

Napisane Jul 4, 2011, 11:13 am
crashaxe

crashaxe
siemanko

mam maly problem, a wlasciwie dylemat i chcialbym poprosic was o rade. sprawa wyglada tak - mam odlozone troszke kaski i chcialbym sprawic sobie kolejny tytul na xboxa. padlo z poczatku na najnowsze mortal kombat jako ze jaram sie nawet samym ogladaniem gameplayow na youtube : D jednak potem pomyslalem ze moze jednak tekken 6? z mortal kombat zetknalem sie kilka razy a z tekkenem jedynie na psp grajac w dark resurection. krotko mowiac chcialbym abyscie doradzili mi czy lepiej dolozyc sobie i uzbierac 130 na mortal kombat, czy zaplacic o polowe mniej i wsysnac tekkena 6? w tej chwili jest fifti fifti i naprawde nie wiem wybor czego bylby lepszy : D

to sie rozpisalem..

/edit: co do cen - mam na mysli NOWE tytuly na allegro : ]

Napisane Jul 4, 2011, 1:46 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>