Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Czy jezdzicie w rurkach(spodnie)?? I co o tym mysla wasi kumple z szkoły?? Pozostałe gand14 440 1
manieuszzz

manieuszzz
kolin no i wyjasnione, wiecej slow nie trzeba. jak ja kurwa kocham ten temat - identycznie jest z kolorem rozowym. a ja chodze i w rulach i w rozu. im bardzije obcisle tym lepsze im ostrzejszy roz tym lepiej. i nie jestem pedalem;* w liceum tez mialem pelno hejtersow ale im wiecej o mnie gadali tym bardziej mnie to smieszylo.

dla niedoinformowanych - ruly z reguly w skladzie maja material zwany spandexem ktory to sprawia ze sa rozciagliwe i nic nie gniota. straciliscie kolejny argument.

ps. tez mam czerwone ruly;) nawet biale mam. pis

Napisane Mar 1, 2009, 12:38 am
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 4
manieuszzz

manieuszzz
enjoi123 powiedział(a):
ten napis przy piecie wlasnie brzydki opor, nie chodzilo mi o to ze af1 sa z*****ne tylko ze ten kustom mi sie nie podoba

no wlasnie wpadlem na to dopiero jak juz napisalem posta heh

Napisane Feb 28, 2009, 11:38 pm
manieuszzz

manieuszzz
marta2212 powiedział(a):
manieuszzz... świetne te buty, nie chodzi nawet o model af1 tylko o wykonanie, kolorystykę i napis przy pięcie ^^) nie pogardziłabym takimi butkami :P

no dzieki wielkie;) zaniedlugo wrzuce wersje finalna i kilka par dunkow nad ktorymi pracuje

Napisane Feb 28, 2009, 11:14 pm
manieuszzz

manieuszzz
mi sie tez af1 nie podobaja kupilem bo byly cale biale no i fajne pod malowanie. sk8sc ja mam dunki rozmiar 45 i 46 na sprzedaz tez kustomizowane.

Napisane Feb 28, 2009, 10:45 pm
manieuszzz

manieuszzz
co sadzicie o tych?

http://i302.photobucket.com/albums/nn98/losmanios/DSC00080.jpg

http://i302.photobucket.com/albums/nn98/losmanios/DSC00077.jpg

koncowe stadium malowania, ostatecznie sa bardzije dopracowane. sam maluje kicksy jak ktos cos chce to zapraszam;) cena DO 120zl max. zainteresowanym udziele oczywiscie wiecej szczegolow.

ps. w zasadzie te tez sa do sprzedania jeszcze.

Napisane Feb 28, 2009, 10:14 pm
maly problem ze srubami Sprzęt manieuszzz 6 2
manieuszzz

manieuszzz
no wlasnie jak juz w praktikerze nie ma to sobie zwatpilem z takich skepow. jeszcze sprobuje jakos zalatwic z tym przyspawaneim podkladki moze mi sie gdzies to uda zalatwic.

Napisane Dec 19, 2008, 2:11 pm
manieuszzz

manieuszzz
siema. mam dosc nietypowy problem. mam razorsy genesisy i sruby mocujace cuff do shella maja strasznie debilne nakretki niemetalowe tylko z jakiegos kruchego materialu ktory mi sie poprostu pokruszyl po miesiacu jazdy i to we wszystkich 4 srubach. lekki szok jak dla mnie jak na takie role... nie moge dokupic normlanej nakretki bo nie bedzie mi trzymac musialaby byc z jednej strony poszerzona. tak jakby do nakretki przyspawac z jednej strony wieksza podkladke. nie mam niestety takiej mozliwosci wiec pytam sie czy nie wiecie gdzie takie nakretki mozna kupic w kato albo co mam z tym zrobic? male gowno a uniemozliwia cala jazde. na hedonie za komplec tych srub z nakretkami trzeba sypnac 35zl ekhm.

Napisane Dec 19, 2008, 1:15 pm
Dzielnice Hydepark BHT 252 1
manieuszzz

manieuszzz
interesowalaby mnie opinia na ten temat co do katowic. kogos kto tu mieszk oczywiscie. mieszkam tu od 2 miesiecy wiec narazie jedynie z opowiadan do najgorszych zalczaja sie nikiszowiec giszowiec zaleze os 1000lecia. naq talzynie to ponoc bywa i tak ze jeden blok idzie za gieksa a drugi za ruchem wiec nieciekawie. sam osobiscie po zmroku boje sie chodzic na zawodzie, ligota raczej tez nieciekawa. bardzo by mnie interesowala opinia ludzi 'z przezyciami' gdzie w kato wieczorem nie warto sie pokazywac. dodam ze mieszkam na paderewskiego i spokojniejszej dzielnicy nie widzialem;) za cale 2 miesiace ktore tu mieszkam nie widzialem ani ejdnego drecha zula pobicia bloki czyste zero graffiti zero tagow nawet generalnie mile zaskoczenie.

Napisane Dec 19, 2008, 2:09 pm
Czym one się różnią??? :/ Sprzęt mucha3 8 1
manieuszzz

manieuszzz
no 0802 sa kontynuacja 0801 i zmiany sa niewielkie. do zmian zaliczamy kolor, inne ulozenie grafiki na jezyku, brak paska na rzep nad sznurowkami w 0802, no i glowna najwazniejsza zmiana inne szyny - w 0801 jest GC DI a w 0802 jest GC F1. no a co do "best buy" i "custom" to mniemam ze na ebaju ogladales te rolki - best buy chyba nie musze tlumaczyc a "custom" to sa poprostu skustomizowane czyli pomalowane, przefarbowane, z innymi czesciami itp. mam nadzieje ze pomogloem poprawcie mnie jak napisalem cos zle albo sa jeszcze jakies inne roznice.

Napisane Sep 10, 2008, 5:27 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>