Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Złamanie stawu skokowego Pozostałe SiedlaczqWro 11 1
Pawelek06

Pawelek06
ja skręciłem kostke jakies 4,5 miesiąca temu , miałem gips 2 tygodnie , i jak poszedłem na deske po dwóch miesiącach od skręcenia to nie mogłem flipa nawet zrobić bo bolała mnie ,ale wczoraj byłem na desce i juz jest owiele lepiej . Nie nazdwyrężaj jej zbytnio przez długi czas , ja miałem o tyle dobrze , ze akurat na zime skręciłem wiec na desce i tak nie mogłem jeździc

Napisane Feb 21, 2010, 4:43 pm
Gdy barkuje wam miejscówek Miejscówki dawidpru 42 1
Pawelek06

Pawelek06
ja wsumie nie mieszkam w aż tak małym mieście , ale odpowiednich miejsc do jazy jest wsumie mało , są fontanny ,gdzie jest dużo murków do grindów i do skakanie , ale co mi po tym jak raz za jazde tam cheli mi w sądzie rodzinnym sprawe zakładać ;| a pozatym jest tam mały schodek i troche flatu gdzie zabardzo nie lubie jeździć , ale większość ludzi tam jeździ ;/ jest skate park który jest poprzestawiany tak jak się podobra bmx'om , ale jest gdzie pogrindować , ale niestety , większość woli jeździc na fontannach , a na skate parku jedynie moge z kolegą który sie opierdala i narzeka że ma słabą deske więc samemu mi się nie chce jeździc , i jest też politechnika , ale tam też zabardzo nie mam z kim iśc bo w większości przypadkach nikomu się nie chce . Więc ogólnie w te wakacje zajawki zbytniej nie mam ;/ a co do nowych miejscówek to może i znalazło by się kilka fajnych , ale co mi po tym jak nikomu się nie chce ich szukać ;/ ;pp

Napisane Jul 15, 2009, 10:54 pm
Jedna fabryka Sprzęt tomekLJA 13 1
Pawelek06

Pawelek06
dgk,expedition one , organika . ale blaty są w tej samej cenie ;/

Napisane Jul 11, 2009, 9:09 pm
egzamin gimnazjalny Hydepark rufus102 384 2
Pawelek06

Pawelek06
mi sie podoba
pol-37
przyr - 23 ;D
ang nam nie podali ale wy..jebane mam na niego ;'pp

Napisane Jun 13, 2009, 12:20 pm
Pawelek06

Pawelek06
Ja jestem w drugiej klasie i  mieliśmy prubne to wyrwałem z humana 15 pkt xD

Napisane Jun 19, 2008, 11:30 am
Woodcamp Zapisy 09 Pozostałe Meddy 305 1
Pawelek06

Pawelek06
Ja jade na ostatni turnus z ziomkami :)

Napisane May 13, 2009, 2:42 pm
nike 6.0 , SB , adidas , rbk Sprzęt hedonskate 54 1
Pawelek06

Pawelek06
ten kto nosi adidasa , to jest facet pierwsza klasa ^^  ja mam zajawke na adidasy gazelle skate ajjjj:) nike tez bym sobie jakies jebną  ale zbyt wiele lanserów w nich chodzi w moim miescie wiec sobie daruje ^^

Napisane Mar 6, 2009, 10:02 pm
Naruto Hydepark Malijedrek 31 1
Pawelek06

Pawelek06
naruto jest zajebiste ^^ ;p ale powinni dawac więcej odcinków na tydzień bo czasami wkurza  , czeka sie cały tydzien aby przez 20 czasami 40 minut to obejrzec , ale tak czy siak warto czekac ;D

Napisane Dec 11, 2008, 5:16 pm
Snoop Dogg Rap / Hip-Hop shadow123 267 1
Pawelek06

Pawelek06
Snoop jest kozakiem najbardziej podobają mi się te stare kawałki Gz and hustlas , For all my niggaz i wiele innych , i podobają mi się jego pierwsze dwa albumy bo potem to już zaczoł PIMP'owanie :D  No i równiez podoba mi się to w nim że naggrywa do różnego rodzaju muzyki  . 

Napisane Aug 21, 2008, 12:06 pm
Dożywotni Błąd Pozostałe oski07 128 1
Pawelek06

Pawelek06
ja miałem coś podobnego jak zaczynałem jeździć wypuściłem deske  z quatera i ona zrobiła salta i walneła tuż nad okiem pare milimetrów niżej i mógłbym teraz nie mieć oka :D

Napisane Jun 27, 2008, 12:33 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>