Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pobicie 15 latka Hydepark BHT 362 1
Lalo

Lalo
Szkoda słów, poziom a raczej brak poziomu reprezentowany przez Peje jest żenujący.

Napisane Sep 26, 2009, 12:58 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 1
Lalo

Lalo
pogratulować tylko ^^)

Napisane Sep 12, 2009, 1:48 pm
Stosunek sympatii do skatingu Pozostałe bary1989 151 1
Lalo

Lalo
Jakby Cię Twoja dziewczyna kochała to nie kazałaby Ci wybierać.

Napisane Aug 31, 2009, 8:15 am
Slim fit, kto z was je lubi nosic? Hydepark wodnio 131 1
Lalo

Lalo
Nie no ku*wa w damskich sie wozicie? Ja pie**ole :stare:

Napisane Aug 29, 2009, 12:57 pm
Lsd a grzyby Hydepark adams92 73 1
Lalo

Lalo
Moje zdanie jest takie, żadnych narkołyków i osoby które je zażywają to dla mnie najgorsze ścierwo.

Napisane Aug 12, 2009, 3:32 pm
Nick Mullins Pozostałe crashaxe 13 1
Lalo

Lalo
Czas jaki był potrzebny na przywrócenie go do świadomości to ok miesiąca w tym czasie przeszedł kilka operacji. Cały czas była przy nim rodzina i dziewczyna Chelsea, która się  nim opiekowała, śpiewała, rozmawiała. Szkoda, że takich ludzi jak on zawsze dopadnie jakieś świństwo, to okropne. Mam nadzieję, że koleś szybko odzyska zdrowie i powróci na deskę na co miejmy nadzieję pozwoli jego zdrowie (gronkowiec to straszny skur**** który niszczy wszystkie narządy w organizmie prowadząc do bolesnej śmierci) ale jak sam Nick mówił "I can't wait to noseblunt something" tak więc koleś się nie podłamał i wciąż ma zapał by jeździć na desce.

Wszystkiego najlepszego życzę chłopakowi i jestem pewien że jeszcze wiele o nim usłyszymy, mam także nadzieję że The Berrics w jakiś sposób pomoże Nickowi. Trzymajmy kciuki!  :)

Napisane Aug 6, 2009, 10:35 pm
Bez Trzymanki Filmy SV - dyskusje FLOREKsk8 24 1
Lalo

Lalo
Cały film na zajawie i to czuć! A Bananowi życzymy szybkiego powrotu na deskę! Pozdro

Napisane Aug 5, 2009, 1:45 pm
Battle At The Berrics 2 Pozostałe Kolin 409 1
Lalo

Lalo
Nuda, nuda, nuda beznadziejne walki w BATB2

Napisane Aug 2, 2009, 1:17 pm
Buty Es Buty PreMierGoo 304 1
Lalo

Lalo
Es accel-chyba najlepszy i najwygodniejszy but jaki kiedykolwiek miałem. Gorąco polecam i do chodzenia i na deske.

Napisane Jul 7, 2009, 3:49 pm
adidas sb - -diagonal!! Filmy SV - dyskusje babun71 22 1
Lalo

Lalo
Film mnie trochę przumulał nie powiem, ale może dlatego że oglądałem go na wpółotwartych oczach:) Wg mnie nikt się specjalnie nie wyróżnił no może Busenitz, którym się okropnie jaram.

Napisane Jul 2, 2009, 8:20 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>