Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pressure flipy Tricki maj46x 77 1
MinioX

MinioX
Ej a przypadkiem pressure flip to nie jest taki jakby tylko odpychany bez ollie nawet (ollie robi sie mimowolnie wtedy)? Wydaje mi sie ze chodzi wam o Late flipy ii to jest wlasnie ze tylną nogą nie? :D

Napisane Nov 16, 2007, 5:50 pm
Ollie BS 180 Tricki Czacha11 124 1
MinioX

MinioX
na goofym zrob dobre ollie po skosie tak w lewo i do przodu  i tuż przy ziemi dokręć pivotem. Na regularze t ollie po skosie w prawo i do przodu a reszta tak samo. Ja tak wczoraj nauczylem kumpla tego :) (W okolo 1h)

Napisane Jun 30, 2007, 2:56 pm
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 1
MinioX

MinioX
deskorolkagirl powiedział(a):
z gadzam się z Tobą ha! wiem że dziewczyny jeżdżą delikatniej ale wiem po sobie że jestem lepsza od nie jednego skatera...no może nie trzaskam jeszcze super zaawansowanych trików ale znam gostka który jeździ dwa razy dłużej niż ja i umie jedną piątą tego co ja...

:o! To co ty takiego umiesz? Bo ja jeszcze nie znam zadnej dobrze jezdzacej dziewczyny. Ile juz jezdzisz? ;)

Napisane Jun 21, 2007, 8:53 pm
dzien dsk Pozostałe darassk8 155 1
MinioX

MinioX
super rano chcialem pojezdzic to niewytrzymalem bo za goraco a pozniej lalo cale popoludnie :/ Kolejny dzien deski w deszcz :(

Napisane Jun 21, 2007, 8:15 pm
Todd Falcon Pozostałe Hawk-Master 45 1
MinioX

MinioX
Śmiesznie to wyglada ;) Nie podoba mi sie taki styl ale na bank to jest trudne :)

Napisane Jun 19, 2007, 10:09 pm
Chwile zwątpienia co do jazdy na deskorolce. Pozostałe twardy90 370 1
MinioX

MinioX
Niewiem czy jestem dobrym skaterem zeby sie wypowiadac ale mam skatepark godzine drogi od domu (autobusem) i musze powiedziec ze i tak malo z niego korzystam. Na poczatek chce wytrenowac flata a pozniej bede wszystko laczyl w skateparku. Sa chwile zalamania ale na desce sa takie przelomy w ktorych zaczynasz sie uczyc coraz lepszych    trikow.

Napisane Jun 19, 2007, 3:45 pm
girls! Pozostałe inezzz 308 1
MinioX

MinioX
Też nie lubie takich rozowych laseczek ktore sei zachowuja jak dziwki. :/ Tym bardziej wlasnie wg mnie jak dziewczyna jezdzi na desce i naprawde lubi to i jej wychodzi to "respekt" ;]. Nie no po prostu fajnie. Przeciez nie jest powiedziane ze deska jest tylko dla chlopakow. Jeszcze nie spotkalem zadnej skate-panny ;] A szkoda :)

Napisane Jun 18, 2007, 11:49 am
Super łożyska? Sprzęt MinioX 18 2
MinioX

MinioX
Wiem ze tez z gorki zjezdza ten koles ale i tak jedzie dlugo. A co do "noł nejmow abec 1" to mam lozyska minilogo abec 7 i kiepsko jezdza. Chcialbym sie malo odpychac a dlugo jezdzcic. mam dosc nowe kolka i troche stare lozyska. Kolka SD 50mm twardosc 100a.

Napisane Jun 18, 2007, 11:09 am
MinioX

MinioX
Czesto sie zastanawiam jak pro skaterzy odpychaja sie 2 razy nogą i na tej predkosci robia kilka grindow, flipow i jeszcze podjadą pod gorke jakas i nie zwalniaja. Nigdy nei spotkalem sie z takimi szybkimi lozyskami. Oczywiscie chodzi mi o kupno takich. Jesli cos wiecie to napiszcie.
Na tym filmiku są jakies super szybkie lozyska:

Do adminow: Nie znalazlem zadnego tematu z odpowiedzią na moje pytanie.

edit Tomek: Poprawiłem opcję filmu.

Ikona posta Napisane Jun 17, 2007, 3:41 pm
łożyska Powell (mini logo) Sprzęt MatiKstaw 27 1
MinioX

MinioX
Mam aktualnie lozyska minilogo abec 7 i musze powiedziec ze nie sa wcale szybkie. jezdza gorzej od np. nervousow abec 5 ktore ma moj brat. po krotkim czasie wylecialy mi z minilogo talerzyki oslaniajace :/ Nie polecam.

Napisane Jun 17, 2007, 3:30 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>